לכל מי שהכין חמין בתאבון.

הדסהש1

New member
לכל מי שהכין חמין בתאבון.

בקשר לאחוד הכוחות עם יחימוביץ נראה מי ירים את הכפפה.
במעריב יש כתבת ענק על יאיר לפיד.בין חברי ה 10 ישנה עורכת דין
על כיסא גלגלים שלמרות כל הקושי מתכוננת לטפל בבעיות של בעלי
מוגבלויות.שהיום לא ניתן להם מקום בטיפול במשרדי הממשלה.

לא סתם שאלתי

לפני מספר שנים. עמדתי בפני ועדה רפואית שלמשרד הביטחון.
היו בוועדה לפחות חמישה רופאים. לאחר ששאלו שאלות, והסתובבתי עם תחתונים בחדר ביקשו ממני לשכב פרקדן על מיטה קשה עם מזרון דק.
בסיום הבדיקה אחד הרופאים ביקש שאקום כאשר רגלי ישרות ללא עזרת הידיים.
לא יכולתי לקום והרופא נתן לי יד. יתר הרופאים כבר ניגשו לשולחן. כך שיתכן שהם לא ראו כיצד קמתי וכיצד הרופא עזר לי עם ידו.
כשחזרתי לביתי ניסיתי לקום בצורה מאין זו אפילו על מיטה רכה ולא הצלחתי אלא רק בעזרת המרפקים.
ראה זה פלא? כתבו לי בסכום ההחלטה שהצלחתי לקום בעצמי משכיבת פרקדן, ונתנו לי רק 28% נכות. כנראה בגלל התכונה המופלאה שלי לקום ללא עזרת הידיים.
28 אחוז זה 1300 ש"ח לאחר שאיבדתי את כושר העבודה כנהג סמי מאחר שזעזועי הסמי גרמו לי לאיבוד תחושה בידיים. איבדתי כושר ריצה, וחוזק בידיים, ודברים נלווים.
בנוסף בגלל איבוד מקום העבודה אין לי פנסייה כך שהמירמה שעשה אותו רופא פגעה בקיומי הפיזי, ואיבוד אמונה באדם באשר הוא אדם תרתי משמע.

לא גילית את אמריקה

אני נפגעתי בתאונה כשרכבתי על קטנוע משטרתי והפגיעה היתה בכל הגוף ובעיקר בידיים . משרד הבטחון נתן לי 28% זמני ואחרי שנה הורידו ל-4% למרות שלא חלה שום הטבה.

לעומת זאת ועדה של משרד הבריאות נתנה לי 67% לצמיתות (רק אחרי שיצאתי לפנסיה, כיוון שבעת השירות אתה "שבוי" של משרד הבטחון) , אבל זה היום חסר ערך כיוון שמרגע קבלת קצבת זקנה, קצבת הנכות נעלמת ואיתה חלק מהסכום.

לגבי השאלה, מנסיוני הפוליטיקאים ועורכי הדין משקרים כל העת, רופאים משקרים לפי הצורך.....

יוליקה

Member
מנהל
מאיר, האם לא ניתנה לך האפשרות לבחור

בעלי מקבל היום קצבת נכות כמוך.
אבל נאמר לו שכשיגיע לגיל 67, יוכל לבחור בין קצבת הנכות לבין קצבת הזקנה...

לא נותנים לבחור

קצבת הנכות הופכת לקצבת זקנה אבל הסכום נשאר דומה, קצת פחות מהסכום כיוון שגם האשה מקבלת קצבת זקנה.
הרי קצבת הנכות משוקללת גם לפי חוסר כושר השתכרות וקצבת זקנה אמורה להיות אחידה, אלא היא מחושבת לפי ותק בעבודה.
אצלי אחרי 40 שנות ותק זה בערך 2200 שקלים, אצל אשתי אחרי 20 שנות עבודה זה 1800 שקל בערך אבל יש לה גם פנסיה של כ-2700 שקלים , ויחד עם הפנסיה המלאה שלי, אנחנו לא מתלוננים.
הענין הוא שאחרי שאמות (הרי ידוע שפולניה חולה חולה חולה אלמנה.....) היא תשאר עם קצבה של 2200 (במקומי) ופנסיה 2700.

כנראה שיש לך קצבת נכות של הבטוח הלאומי

בקיצבת נכות של משרד הביטחון לא נפגעת הקיצבה של הביטוח הלאומי, וקיצבת הנכות מצהל נשארת בתוקף..

יתכן שבעבר שאלו אותך אם רצונך לקבל קיצבה של משרד הביטחון ?או הביטוח הלאומי ?
כנראה שבחרת בשיקול דעת מוטעה בביטוח הלאומי?

אין אפשרות בחירה

מי שנמצא בשירות בטחון, הוא "שבוי" של משרד השיקום של משרד הבטחון בלי יכולת לשום אפשרות אחרת.
4% משול ל-0, אבל המצב היום עבורי יחסית בסדר, ואני לא מחפש מלחמות אלא אם נעשה לי עוול משווע, כי אז אני נלחם עד הסוף.

emmy5

New member
מאיר שתהייה בריא ,אבל במקרה שהיא תישאר..

יש חצי מקצבת שארים ו חלק מי הפנסיה שלך

בדרך כלל צרת רבים חצי נחמה

אולי הפתגם מתאים למשהו רוחני.
במקרה של כסף אין נחמה מאחר שזה נוגע לפגיעה יום יומית.

ההבדל שאצלי הרופא נקט ברמאות גלוייה. הוא כתב דבר שאיני מסוגל לבצע
לא יכולתי לבצע ובכל זאת כתב.
מקומו של רופא כזה בכלא לשנים ארוכות. הפכנו למדינה אפריקאית נכשלת עם מנגנון שקרי. ממש גועל נפש.

אצלנו נהגו לאמר: צרת רבים נחמת טיפשים.

כי כל אחד הוא איניבידואל.

ומה עשית בנדון ?

לא עשיתי כלום מאחר שאיבדתי אמון

הסיבה היא בדיוק מה שעשו לך. במקום לעלות הם הורידו לך ב- 4%.
פעם הבאה הם עלולים לכתוב שעשיתי כביכול ממש על המיטה 80 שכיבות סמיכה ויורידו לי לעשרה אחוזים.
אני חושב שיש לי תשובה לשקרנות שלהם.
משרד הביטחון ממנה ראש וועדה רופא צעיר. הרופא מקבל תדרוך מקצין התגמולים. יתר חברי הועדה רופאים מזדקם בפנסייה. אם לא יגידו אמן לראש הועדה יזרקו אותם בציק הביתה.
הרמאות מתחילה מקצין התגמולים בית משפט בחיפה נתן בעבר החלטה חמורה בנדון על השפעת קצין התגמולים על חברי הועדות. אבל כלום לא השתנה.
הרופאים המזדקנים בפנסייה פרנסתם תלוייה בקצין התגמולים לשקר או לאמת.
כאשר יש אינטרס כספי האמת כבר לא נגד עיניהם.

זה נכון בענין האחוזים

יש להם כנראה הנחיות כאלו, עובדה שלא נותנים מספר עגול כיוון ש-30% למשל מקנה זכויות וקצבה טובה , וכן הלאה, לכן זה רק 28%.

אבל יש שתי אפשרויות בלבד: להילחם בהם או להתעלם מהפרשה.

לא הפצת בלוג אלא תמונה אמיתית

תמונה מציאותית על צוות רופאים שקרנים. אולי אותו צוות רופאים לא היה מודע למעשיו של אותו רופא מאחר שהם ניגשו לשולחן שהיה קצת מרוחק מהמיטה.
בכל מקרה אני אכלתי אותה. איבדתי אמון שאפילו מאז לא הגשתי בקשה לוועדה חוזרת.
לך תדע מה יחליטו בפעם הבאה? אולי יכריזו עלי כהרקולס, אולי כחיזר ...

יוליקה

Member
מנהל
אתה חדש אצלנו לא?

כמשתתף חדש בפורום - לא מתחילים עם הפצת בלוג שמופיע בחתימה
ללא הוספת אף שורה נוספת...
מה גם שעשית את זה במספר פורומים רבים...

נשמח כמובן אם תשאר ותשתתף בנושאים השונים שמעסיקים את חברי הפורום שלנו.

למעלה