בוקר יום שישי
מצפים לסערה שניה

הדסהש1

New member
בוקר יום שישי
מצפים לסערה שניה

אני לא קבלתי שום טל" מאף ח"כ ולא מעניין אותי שלא יצלצלו
כל ההצהרות שלהם יפות לשעה הזאת
אחרי כן הן כמו קליפת השום.אני כבר מיואשת מוציאים מהבוידם
דברים מנעבר על כל אחד ללכלך ולהכפיש רק כדי להצליח
בכמה קולות נוספים.הרי כמעט ברור שביבי ינצח אולי לא בגדול
אבל אין מי שיעבור אותו עם כל הכח שלו.אולי יהיה מהפך כמו עם בגין?
לאלוהים הפתרונות.שיהיה סופ"ש גשום ונפלא

יוליקה

Member
מנהל
כל אחד מצהיר הצהרות שישרתו את מטרותיו

הליכוד הצהיר שלא יכניס את ליבני לממשלה לתפקיד שר החוץ ולא יתן לה שום גישה למו"מ עם הפלשתינאים.... שלי לא תיכנס לממשלה שבה ישב בנט... אז וודאי שיאיר לא יכנס לממשלה שבה ישבו ש"ס ובנט.... אבל מה יהיה הרי שרה'לה לא מרשה לביבי לשבת עם בנט...

אז מה יהיה??? זרקו מיליונים על קמפיינים של מפלגות ובסוף נקבל ממשלה זהה לקיימת?
אבל עם אופוזיציה לוחמת המורכבת משלי, ליבני לפיד ומרץ... ובין שניהם ישבו אנשי הבית היהודי הקיצוניים!!

אפי 7

New member
בוקר מואר לסוף שבוע טוב

מחכה כבר לסוף ינואר
לחזור לשיגרת חיים היום יומית.

אפי

יוליקה

Member
מנהל
אני ממש שותפה לדעתך

מעולם לא הייתי עייפה ונגעלת ממערכת בחירות כפי שזה היום.

אני יודעת שהקרדום מונף ובכל רגע שאחרי הבחירות הוא ירד על ראשנו...
אין אחד שיוכל להתחמק מהמכה שלו...השאלה עד כמה יפגע בנו אישית...
או בעיקר בילדנו ובנכדנו....

אויש...שנתעורר כבר מהסיוט הזה!!!

הפעם המצב גרוע עוד יותר, ואחרי

שעקבתי אחרי הבחירות בארצות הברית אני מבינה שאין למדינה הזאת סיכוי. בארצות הברית נערכו הבחירות, אבל עוד לפניהן, לא כל שכן אחריהן - כולם עוסקים בנושאים החשובים באמת. אצלנו - מתקוטטים, משקרים, מסתירים חלקים מהמצע, ובוחרים אנשים לא בגלל כישורים אלא בגלל המקום והוותק שלהם במפלגה.... ואחרי הבחירות זה יהיה יותר גרוע. אחרת איך אפשר להסביר ששר האוצר "לשעבר" שלנו הוא בעצם פרופסור לפילוסופיה? וששר החוץ "אולי לשעבר" שלנו הוא פשיסט, דיקקטור בפועל במפלגה שלו עצמו? וששר הביטחון "אולי לשעבר" שלנו עשיר כל כך שהוא בכלל לא יכול להבין מה העם הזה מרגיש וחווה יום יום?

ומה שהכי מדהים אותי

איך כל אלו שכל חייהם היו בשירות הציבורי או בצהל, כשעברו לפוליטיקה הפכו פתאום למליונרים ???
נשגב מבינתי.
ההבנה שלי מגיעה למסקנה שיש פה משהו מסריח מאוד.

אפי 7

New member
כל זמן שייבחרו אנשים לפי הקשרים

ולא תמיד לפי הכישורים - אנחנו בצרות.

בכל אופן
שבת נעימה מלאת מים חיים מחיי אדם וצומח.

אפי

י מ י ת 2

New member
הערב בחדשות ערוץ 2 ציפי קראה לשלי וליאיר לפיד

ליצור גוש - בניגוד איחוד מפלגות - כדי להתמודד עם הגוש הימני קיצוני. שלי מיד נענתה ושלחה אס אם אס והזמינה את ציפי מחר למפגש בביתה. וכל זה היה בשידור חי. אני מקוה שיצא מזה משהו.
הרוחות התחילו.החמין בתנור .מחר אני מארחת את כל בני משפחתי. יהיה שמח וטעים (מקווה) בחמין יודעים מה מכניסים מה שמוצאים זו הפתעה.
לילה טוב

יוליקה

Member
מנהל
יש לי בעיה עם יצירת הגוש

מרצ תומכת ואז מרצ, עבודה והתנועה מושכים חזק שמאלה
ואז אם לפיד מצטרף...תהיה לי בעיה בתמיכה בו....

אני מרכז פרופר עם נטיה קלה ימינה - כלומר לא מוותרת על ירושלים!!

יוליקה, לא יוותרו על ירושלים אבל כרגע -

חשוב לי יותר שיהיה גוש חוסם לימין שנעשה קיצוני יותר ויותר.

deebeebee

New member
חשוב לי

שיעיפו את ממשלת וקואליציית הביבים מהשלטון. ולגבי ירושלים- קואליצית הביבים הגדילה את תחומי ירושלים בכך שסיפחה אליהם שטחים מיו"ש שלפתע פתאום קוראים להם חלק מירושלים. כאילו הם לא התנחלויות אלא ירושלים, זו אחת מהעובדות השקריות שהביבים מנסים ליצור בשטח.

י מ י ת 2

New member
עם יד על הלב. האם ירושלים מאוחדת?

הרי יש שכונות ערביות שאיש לא נכנס אליהן. ואם הם אמנם ירושלים איך זה שהן כל כך מוזנחות ששום עיריה או ממשלה לא הכניסה לשם רגל -לשיפור תנאים ומתן זכויות בסיסיות -, מלבד רגל של מג"ב? לדעתי שום ירושלים מאוחדת לא שווה שחיילים ואזרחים ימותו למענה. מי שאומר לא לחלק את ירושלים אומר באותה נשימה לא לשתי מדינות.אבל אפשר להרגע. זה לא יהיה מפני שאין מספיק דחף לאף אחד להגיע לנורמליות באזור שלנו וכך אנחנו צועדים בעין פקוחה לקראת מדינת אפרטהייד או מדינה דו לאומית עם מיעוט יהודי.
ובאשר ליצירת גוש מרכז שמאל אני חושבת שזו הדרך היחידה לנסות להביס את הימין הקיצוני בראשות נתניהו.
שבת שלום.
החמין על האש. הריח מתפשט וממלא את החלל. מצפה ילדי, נכדי וניניי שיבואו וייהנו ואני אתם.

deebeebee

New member
כמובן שלא מאוחדת

אבל נראה שלכולם, או כמעט לכולם, נוח לחיות עם המנטרה ההזויה והשקרית הזאת.

עמיקם10

New member
שכונות ירושלים פסגת זאב והגבעה הצרפתית

סוגרות על העיר העתיקה. מצפון. וגילה מדרום. זוהי סיסמה שמישהו מצא כדי לנגח.[ את פרס?].

עמיקם10

New member
ומה בדיוק חשוב 'מאוחדת'? היא לא שלנו.

ב-67 התלהמו..וחזרו לבורות המים ולכיכר העיר הכאילו ריקה. במקום[יש אומרים] להשאיר מעבר לכותל..עירבבו את השכונות..וכעת [אל פחד ולא אמרתי כלום] ירושלים ממש מאוחדת.
יש יהודים ויש ערבים. טלביה וקטמון היו שכונות ערבית.
ובכלל העיר תל אביב מאוחדת.?
יש צפון תל אביב ויש דרום שבו גרים אלה שידם לא השיגה.כיפואים שלא השיגה ידם לעבור לבת ים. ובת- ימים שלא השיגה ידם לעבור לראשון-מערב.

עמיקם10

New member
בעיה שאין איחוד של ממש באופוזיציה

עם המפלגות החדשות. שהמצטרפים לא הביאו שינוי. ושהקו הישן של פזילה לממשלה הבאה ממשיך להצטייר כמשהו קיים. ומשלימים מראש שמה שהיה הוא שיהיה.

למעלה