בוקר אור ליום שישי -מצטערת שלא

הדסהש1

New member
בוקר אור ליום שישי -מצטערת שלא

ראיתי את כל הראיון עם דרעי -לפיד
לא יכולה להקשיב לדרעי.מעצבן אותי זכל הזמן
חוזרים על אותו הדבר-קיפוח.
הם הרי הטיבו רק את מעמדם.לא דואגים לאחרים.
שיהיה סוף שבוע טוב לכולם

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לסוף שבוע

מלחמת המפרץ ב-1991 עוד מעט מגיע התאריך 15 לינואר
השם שזכור מאז גנרל שוורצקופף - הלך לעולמו
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4325592,00.html

"בעקבות מלחמת המפרץ, שוורצקופף הוכר ובצדק כאסטרטג מבריק ומנהיג מעורר השראה. כיום אנחנו זוכרים אותו כאחד מענקי הצבא הגדולים של המאה ה-20.

יהי זכרו ברוך.

יוליקה

Member
מנהל
אני כמובן צפיתי בעימות

היה המון רעש דיברו בקול רם...

אני תמיד אומרת: לא תמיד מי שצועק - צודק!

בכל זאת הבאתי כאן קצת הגיגים מהעימות:

יאיר לפיד מול אריה דרעי ..
נשארתי עם 10 הדיברות ..
יאיר מחזיר את דרעי למקורות ושואל מה לגבי הדיבר "שֵׁשֶׁת יָמִים תַּעֲבֹד וְעָשִׂיתָ כָּל מְלַאכְתֶּךָ, וְיוֹם הַשְּׁבִיעִי שַׁבָּת לַה' אֱלֹהֶיךָ."
ודרעי שידוע כאדם שמקדש כל דיבר ודיבר ( בעיקר את "לא תגנוב" ) עונה בדמגוגיה שאפיינה את כל הדיון: "אנחנו נעבוד 6 ימים אם אתה תכבד את השבת .. "

ואני שואלת .. תגידו לי ... עשרת הדיברות זאת תוכנית כבקשתך?
או שיש הקלות לאסירים משוקמים ואף אחד לא סיפר לנו?

ולרגע של רצינות .. אם כל המגזר "המקופח" להגדרת דרעי לא יצא לעבוד .. אז המגזר שיוצא לעבוד ימשיך להיות מקופח??

המצחיק בכל הענין: שאלו לא 10 שניתנו לעם ישראל

עשרת הדיברות שכולם מדברים עליהם בכלל לא ניתנו לעם ישראל, או שרק אני יודע שמשה שבר אותן ????????
אלו שניתנו לעם ישראל הן אחרות לחלוטין, ומאוד "אנמיות", על פי הכלל הידוע שאסור לחוקק חוקים שהציבור לא עומד בהם.....

אבל אם מתייחסים למשפט הנאמר, יאיר צודק לגמרי כיוון שבלי שום פרשנות ברור שמי שמאמין בתורה צריך לקיים את מה שכתוב בה ולעבוד כמו כל אחד ושבזמנם החופשי שיעשו מה שהם רוצים (זה גם אמרתי לשני הצעירים הדתיים שהביאו לי לטנק במקום שני אנשי צוות שנהרגו אצלי במהלך במלחמת יום הכיפורים), הענין הוא שאצל הדתיים יש מליוני פרשנויות לכל דבר וכל אחד לוקח את הפרשנות הנוחה לו (זה כמו בסקרים שבכל סקר נאמר אחרת) והם מפרשים שללמוד תורה זו עבודה בפני עצמה.

גם בעיניי, העובדה שנותנים לעבריינים שהורשעו בבית משפט לחזור לפוליטיקה, מוכיח שכל המערכת מסואבת, ולא יהיה חלקי איתה.

עמיקם10

New member
מי שהיה נשיא-בכלא כמו גם שר אוצר רה"מש לשעבר

ושר החוץ עם כתבי אישום שעדיין לא ברור מה יש בהם. על שר ההחוץ חקרו בבלארוס-רוסיה הלבנה-ועסקיו השחורים אבל מתעסקים בתקשורת ולא רק בה עם השגריר שניסה להעביר אליו חומר מהתיק.
ומה ועל מה ומה יש בתיק - את זה לא מספרים. !!!!!

בעיני כרגע , לפיד הוא הכי שפויי !

אבל עם מי הוא ילך לממשלה, זו שאלה גדולה ! כי רק המנדתים שלו , לא מספיקים !

יוליקה

Member
מנהל
יופי לאה!! כן ירבו כמותך!!

אני לא רק מדברת...אני עושה - אבל לא כאן בפורום...
רוצים הוכחה?

יוליקה, איך תסבירי את זה, שהוא

מתעסק עם הדתיים ! הרי יש שני סוגים של דתיים, ספרדים ואשכנזים, לאיזה מהם הוא נוטה ???

יוליקה

Member
מנהל
זה לא ענין של נטיה - כולם צריכים לקחת חלק

בבנין הארץ!!

כולם צריכים לעבוד!! כולם צריכים לשרת או בצבא או בשירות לאומי!!

וכולם צריכים ללמוד את לימודי הליבה: מתמטיקה, אנגלית, מדעים...

היום היתה תכנית על חוזרים בשאלה כמה שהם מפחדים מהרבנים ומהקהילה שלהם...
את יכולה לתאר לעצמך ילדים שגודלים במדינה נורמלית אבל לא יודעים מיהו פינוקיו...שלגיה...סינדרלה...
הנסיך הקטן..וכד'???? הם לא מכירים את השם הנס קריסטיאן אנדרסן או האחים גרים - כי אלה הם
גויים ואסור לדעת שום דבר חוץ מיהדות!!!

עמיקם10

New member
הדיבורים על אידאולוגיה מראים שאנשים חיים בעבר

הבעיות של ישראל הן לא הבעיות שהיו כשרמת החיים היתה נמוכה.לא היתה תעשיה לא תעשיה רגילה ולא היי טק. מה שנשאר בדיוק אותו דבר זה היחסים עם התושבים הערבים והשכנים המוסלמים בסוריה-ירדן-מצרים ולבנון.
גם הסכמי השלום לא הגיעו למיצוי הסכסוך. בגלל העליה על הקרקע..וכנראה שזה לא ישתנה. תכניות האלף..של פעם- הגיעו לשבעה מליונים..אבל שלווה אין.
לבעיות החברתיות אף אחד לא נותן תשובה. לא ביבי לא שלי ויאיר מתעסק עם הדתיים..יותר מדי. מי צריך את חלוקת הנטל..למה זה טוב. הייתי וראיתי בני ברק..ביום חמישי. נכנסתי לחנות אופניים..לשאול על מחיר שהוא אותו דבר כמו בראשון. שתי חנויות אחת על יד השניה..נהיה כאן עם של סוחרים. הסמל החברת הוא הקניון.- פעם זה היה הקיבוץ והמושב. וכעת משהו שמנקר עיניים ואלה הדירות במגדלי תל אביב. והטייקונים מובילים והם הסמל לאושר.
אבל אין אושר- יש רק שאיפה לאושר. וירון זליכה אומר שביבי לא מסוגל להתנתק מהטייקונים. לא שהוא חושב שזה מה שצריך- הוא פשוט עבר שטיפת מוח קפיטליסטית והחברה הישראלית של מסעודה-ירון-וסרגיי לא מענינת.

עמיקם10

New member
מתברר שחוץ מבנק טורקי..או תורכי..דני קנה

גם חלק בכפר הנופש של קיבוץ נוה ים. הקיבוץ מתנגד כרגע לפשרה והענין נמצא בבית המשפט- בחיפה מול חוזה חתום שעליו אומר הקיבוץ שחבריו התמימים נוצלו. והבכל ביוע של ראש המועצה האיזורית שקיבל הלוואות מבנק הפועלים את האחוזה בעתלית שנבנתה במקום מגורי הפועלים השאיר דני לגרושתו אבל היא תחת צו הריסה. אז כפיצוי היא קיבלה חלק בכפר הנופש. ומולה המשפט. הכל נעשה בשיתוף עם קבלנים ששרוצתים לבנות שם וילות כמו בארסוף. הקיבוץ שקוע בחובות. וקיבל הלוואה מבנק הפועלים שממנו הועף דני..הענין מסובך..אז הוא ביקש 'חמש לירות תשים בכיס' והכל במרחק הליכה מעתלית. ימי הביניים זה כאן.

יוליקה

Member
מנהל
נקודות בכרטיס לאומי קארד

נצברו לנו המון נקודות בכרטיסים שלנו.
כיון שלא הצלחנו לנצל אותם - החלטנו לתרום אותם.

אנחנו בחרנו בעמותת "יד שרה".

mati40

New member
בוקר טוב בוקר נפלא ליום חדש

השמש זורחת ונראה לי נפלא לצאת למעט זמן

סופש מהנה

mati40

New member
יוליקה למרות שאיטני מוסרת בטלפון את האשראי של

במקרה מיוחד זה תרמתי לילדים בסיכון

יום טוב עם השמש הזורחת

יוליקה

Member
מנהל
מתי, גם אני לא תורמת בטלפון

אבל כאן זה אחרת - זה דרך אתר האינטרנט של הבנק שלך!!

למעלה