מזה בדיוק אני חוששת מאד

יוליקה

Member
מנהל
מזה בדיוק אני חוששת מאד

חאלד משאל בעזה - פאלשתין זה מהנהר עד הים...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4317162,00.html

אם חמאס מתחזק ביהודה ושומרון - רצועת עזה תגיע למרכז הארץ....

השליטה המודיעינית, הכמעט מוחלטת, של השב"כ וצה"ל באזור התבססה על מדיניות "כיסוח הדשא": מעצרי פעילים מדי לילה. בארבעת החודשים האחרונים בלבד, נעצרו על ידי צה"ל חמש חוליות טרור בגזרת רמאללה, שתיכננו לחטוף חייל. העיתוי, על פי החשד, אינו מקרי: יום השנה לשחרורם של יותר מאלף אסירים פלסטינים בעסקת שליט, שעשרות מהם, צפויים לחזור במסגרתו משנת גלות בעזה או בחו"ל לביתם בשטחי הרשות בשבועות הקרובים.

יוליקה

Member
מנהל
מאיר, איזו הבחנה דקה!!! ועוד משהו

רציתי לשאול אתכם משהו:

האם עיוור יכול להיות טייס?
האם אדם נכה יכול להיות דוואר?
האם אדם חרש-אילם יכול להיות דובר?

אז למה אנשים שיש להם פגם בדיבור יכולים להיות קריינים בטלויזיה?

לרינה מצליח יש בעיה בלהגיד צ' או ס'
עו"ד רונאל פישר פרשן מגמגם
וכעת ממנים את הדוגמנית גלית גוטמן למגישה של תכנית הבוקר - לגלית גוטמן
גם יש פגם בדיבור.. נכון שהיא יפה...אבל כשהיתה ילדה היתה צריכה ללכת ל-Speech therapist

המקצוענות היום שקופה לגמרי

כל אחד עושה מה שהוא רוצה בלי שום קשר לכישורים או לחוסר כישורים.

למשל הומואים ולסביות. בהחלט ברור שמדובר במשהו מולד והם לא אשמים שהם כאלו, אבל מה כל החגיגות וההבלטה המופרזת ? תארי לך שמחר יקום ארגון בעלי הגיבנת , או הוועד למען שתומי העין (לנמוכי קומה כבר יש ארגון בשם "ע.נ.ק" עמות נמוכי הקומה).

אבל אלו תופעות שמנסות ב-"הפוך על הפוך" להתנער מסיטגמות.
אבל עבודות שונות הפכו לעלובות ביותר.
יש לי ידיד בעל מסעדה בכרתים שהיה בעבר בעל מסעדה בסאראייבו. הוא התחיל בכרתים לעבוד כמלצר. אני הייתי חייב לבוא למסעדה הזו , האוכל היה טעים, אבל בעיקר בגלל (זוראן וליחוביץ) שהתיפקוד שלו היה מדהים כמלצר מקצועי מהימים שאני זוכר כילד שכך עבדו מלצרים וזה היה מקצוע מכובד ביותר. היום כל ילדה "ממלצרת".
הסופרת סמדר שיר שהערכתי אותה כסופרת ילדים, החליטה להיות עיתונאים וכתבה על אי המצורעים בכרתים כל כך הרבה שטויות שזה פשוט היה מדהים.

לכן לא פלא אם מגמגם יכול להיות דובר, אם מגייסים נכים לעבודות בצהל וכדומה.
קראו לזה פעם : "הפארטאצ'יות משתלטת" (החובבנות שולטת).

ladybug4NLP

Active member
האבחנה היא חלקית בלבד ובודאי לא דקה

מעריב צודקים ב-100% והם בהווה לגמרי.

היום יום ראשון הוא נר ראשון עד בוא החשיכה, וזה לפי היהדות בו היום התחיל אתמול בלילה (בערך ב-17:15 ) ויתחלף לנר שני היום בלילה בערך באותו זמן.

כותרת בלתי ראויה לגמרי.

וזה בהחלט לא מתאים לרוח הפורום.
מנסיוני המועט בפורום הזה, אמנם מדברים על ענייני דיומא, מקטרים על בעיות (כי הרי בתוך עמנו אנחנו חיים) אבל מכיוון שמדובר בפורום של מבוגרים, אנחנו מאוד משתדלים לראות את חצי הכוס המלאה, ויותר מזה, מתייחסים לרוב ביחס נאות אחד לשני בלי התבטאויות שליליות כמו בכותרת שלך שבעיני היא חריגה כמו הכותרת של ההודעה הלפני אחרונה שלך.

שנית, העיתון צריך לתת לקוראים מידע והנחיות , למשל להציג בשעון והסבר על הזזת השעון הלילה. ולא להראות לאנשים יום אחרי, שביום הקודם הוזז השעון.....

אותו דבר בנושא הדלקת נרות של חנוכה.
העיתון מיידע את האנשים שהערב מדליקים נר שני. הצגת נר אחד זה מה שהיה והרי כל מי שרצה, הדליק נר ראשון אתמול.
אין שום סיבה לדווח על מה שהדליקו אתמול, אלא ליידע את האנשים שהערב מדליקים נר שני.

פעולת הדלקת הנר היא פעולה סימלית לכניסת היום הראשון של חג החנוכה, ואמנם היום הוא היום הראשון של חג החנוכה.
העיתון המציג תמונה עם שתי נרות, מזכיר לאנשים שהערב מדליקים נר שני של חג החנוכה כפתיחה ליום השני של חג החנוכה.
לגמרי פשוט.

ladybug4NLP

Active member
היום יום א' דחנוכא איך שלא תסתכל על זה

העתון צריך ליידע מה אנשים יעשו בערב?
מהיכן זה לקוח? אתה פשוט מתווכח עם המציאות

הכותרות שלי הן לא שליליות. הן פשוט מציגות את המצב. אתה הוא זה שקובע לעצמך אם זה שלילי או לא.
מה שיהיה שלילי הוא אם תתעקש לחזור על טעות או לקבע אותה.

והיכן כתוב שצריך תמיד להסתכל על חצי הכוס המלאה? כשמתעלמים מבעיה פשוט יוצרים בעיה לאורך זמן במקום לפתור אותה.

מה שאני כתבתי זה מהנהוג בישראל ולא דעתי האישית.
מה שאתה כתבת הוא מהרהורי לבך.

ובזה הרגע אנחנו כמובן מסכימים שלא להסכים. מה שאני מצירה זה שהרהורי לבך יכולים להטעות את הצבור שאינו יודע.

חג אורים שמח

רינה מצליח לא קריינית, היא

עיתונאית ומנהלת יחד עם עוד מישהו תוכנית רדיו, כך שזה הרבה פחות מפריע. היא עדיפה לי על עורך דין שפטל עם דברי הנאצה שבפיו. באשר לגלית גוטמן - זה שהיא יפה זה לא אומר שהיא חכמה או מוכשרת. היא לא הראשונה שמנסה לנהל תוכנית טלביזיה. היתה עוד מישהי שבהופעה הראשונה שלה הופיעה עם מחשוף שאיפשר ללמוד ביולוגיה..... בהופעה השניה כבר לבשה חולצה סגורה. לפחות זה.

עמיקם10

New member
לפעמים אפשר להבין את מי שנמנע מטלויזיה..בכלל.

אגב דב יודקובסקי-אמר שהוא רוצה את העיתון-ידיעות אחרונות-שלא ירתיע את המשכילים ויתאים גם לתושבי התקוה. מה שיצא. זה על הפנים. וכבוגר [ויותר]אוניברסיטה..אני קורא בידיעות רק את מאיר שלו ביום ששי.ולפעמים את מדור הספורט. ידיעות אחרונות הוא לדעתי עיתון שמתחנף לביבי. 'הארץ' מאידך נהיה שמאלי המתחנף לפלשתינאים. עולה 11 וחצי שקלים. ולא שווה את זה..אבל אשתי קוראת אותו על הבוקר.אז מה יהיה.? 3000 שקל בשנה..!!

מתי57

New member
בוקר טוב וחג אורים שמח

אין ניתן לשמוח עם החדשות שמשתנות מידי יום ביומו
אם חשבתי שאני יודעת למי אבחר כרגע אני בבלבוךל,והבושה אוכלחת בליבי למה הגענו

חג אורים שמח ושבוע קסום עם בשורות טוןבות

למעלה