בוקר אור לכולם וקר

הדסהש1

New member
בוקר אור לכולם וקר

לגבי משחיזי הסכינים חברתי שעובדת בטפוראוור
בביאה לי מתנה משחיז סכינים חדש אפילו לסכינים
המשוננים.אבל עדיין יש לי את הישן והזקן .
שיהיה יום וספ"ש נהדר ללא מהמורות ושכולם יהיו חברים טובים.

emmy5

New member
בוקר טוב, אני מבקרת כל יום אצלכם אבל...

מעניין , אבל אני לא מדברת על פוליטיקה...
האמת לא רואה אף אחד שיכול להנהיג את המדינה שלנו ..
מה קורה עם כל הקולות ,על אנשים שלא מצבעים?

עמיקם10

New member
חושב שציפי בהחלט יכולה להנהיג.לביבי אין קשר

עם העם.ענין של כימיה. מי שזוכר את בגין. שאני לא חסיד גדול שלו-יבין שביבי מחליט לכיוונים לא ברורים ולא יודע להסביר. כמו הבניה ב-E1 שהיא לא התשובה לעולם- להיפך ונראה כהתרסה. אחרי הבחירות וגם הלחץ האמריקאי היא לא תבוצע. לחתוך את המדינה הפלשתניאית לשניים...?
ובקשר למדינה הפלשתינאית- זו החלטה מ-47 באו"ם יחד עם המדינה העברית. זה היה צפוי. מזמן. והפלשתינים דורכים במקום..וישראל לא תזוז ל-גבולות 47..מסיבות בטחוניות..למה בכלל לסגת ? אם אנחנו כבר שם.
את כל זה לא שומעים מביבי- על ליברמן אני לא רוצה להרחיב..רק אומר שהוא לא משלנו- ואיסר הקטן- למי שזוכר מי זה היה- היה שם עליו מעקב כמו ששם על מאיר יערי...ויעקב חזן.

emmy5

New member
בפוליטיקה ,כל פעם יש לנו משהו חדש...

עמיר פרץ עובר לציפי... מעניין מה בדיוק הוא חושב...
ציפי לבני מסוגלת להחליף את ביבי..לא בטוחה שהיא עושה הכל נכון.

טיגרס1

New member
בוקר טוב אני חולק עליך בצורה גורפת כי...

לא דובר דובר מעולם על חלוקה בין ישראל לפלסטינים !!!!!!!!!!!
היה מדובר חלוקה בין ישראל לערבים ! המושג פלסטינים נוצר בזכות השלישיה המפורסמת :גולדה,דיין ורבין
עד אז לא היו בכלל פלסטינים עובדה שב67 יצאנו למלחמה נגד מצרים וירדן !! לא נגד הפלסטינאים בעזה ובגדה
נלחמתה נגד צבאות של המדינות האלה וזה חשוב לזכור !
עוד דבר בהסכם אוסלו הפלסטינאים קיבלו שתהיה בניה בשטח E1 וגם רבין אמר זאת כך שלא ברור מה הבעיה כאן .
נעבור לציפי האישה הזאת לא יציבה כלל ראינו אותה כשרת החוץ שהיא פחדה לדבר אבל היא ואולמרט גרמו לפשלה הגדולה
רואים גם איך היא מתנהגת לאחרונה היא מוכנה לפגוע במדינה כי הכל כשר כדי לשבת בראש . אז הרע במיעותו זה ביבי למרות שאני מתאב אותו

עמיקם10

New member
ערביי ארץ ישראל-עשו אסיפה ב-1929 ובכך

...יצרו הגוף הלאומי המייצג וממנו מתחילה התנועה הלאומית הפלסתינית. השם פלסתינה כבר היה קיים אבל במקביל נקראה סוריה הדרומית- כמו באימפריה העות'מאנית. עם השנים הכינויים השתנו וכשהופיע השם ערביי פלסתין התברר שישנה כאן תנועה לאומית..בראשם עמדה משפחת חוסייני.
ועדות בריטיות כמו ועדת פיל וועדת וודהד- וועדת אונסקופ מטעם האו"ם- ב-46 התייחסו לבעיה ולסכסוכים ולמאורעות. והגיעו למסקנה שרק חלוקה של הארץ אולי תפתור את הבעיה. אנחנו והם נמצאים באותו מקום מבחינה זו.
ב-1929 היו מאורעות- אח"כ היה 'המרד הערבי' שנקרא אצלנו מאורעות תרצ"ו - במהלכו נהרגו כ-500 יהודים. זהו הבסיס הלאומי שלהם. ההמשך ידוע יותר. ולכתוב שאש"ף הוא ההתחלה של התנועה הלאומית שלהם.- זה חוסר ידע. ולגבי העתיד- כמו שהתנועה הציונית לא נחה עד שהשיגה את המדינה שלנו- כך גם הם לא ינוחו. ומי שחושב שאבו מאזן הוא המילה האחרונה..שינוח.

כתבתי שורה אחת, וגם אותה עיוותת......

לא כתבתי שאש"ף הוא התחלה של התנועה הלאומית של הערבים, וההכתרה בחוסר ידע , חורגת מהתנהלות ראויה.
כתבתי במפורש על השימוש בכינוי , וזו בלבד.

וגם לגבי הסיפא כבר הגבתי מספר פעמים, שכל עוד שהתנועות המאמינות ב-"חבר הדמיוני" יהיה להם משקל בפוליטיקה הלאומית , שלום לא יהיה כיוון שלשני הצדדים איסורים להתחבר זה לזה , וברור ששני הצדדים לעולם לא יפרידו דת ממדינה , כך ששלום לא יהיה אף פעם.

טיגרס1

New member
אתה צודק מאוד אבל השלטון שלנו קיבל אותו

כך שאם אז הממשלה הייתה יושבת עם ירדן ומצרים וקובעת חד משמעית לגבי עזה אם מצרים לא תיקח את עזה אין הסכמים !
אנו מכירים אותכם בלבד נלחמנו נגדכם ולא נגד אספסוף ! וכך עם ירדן היום המצב היה שונה בתחליט .

עמיקם-כתבת על ליבר-"הוא לא משלנו"

אצלי אמירה כזו אומרים על מי שאינו יהוודי
האמנם?
(זה שהוא לא בן אדם -את זה אני מסכימה שלא לדבר על כך שמי שטוען שכתר מנהיגות כמוהו זו בושה. אולי ברוסיה או אלבניה)

במקום ליבר-כמובן צרילך להיות ליברמן

סליחה

ודרך אגב הערכים בהם הוא דוגל הם בדיוק ההיפך משמו ליבר-מן

emmy5

New member
אבל האגו של כולם זה מזיק לשתוף עם ציפי

לא שלי ולא יאיר לפיד יכול כרגע להחליף את ביבי...
אבל כל אחד מהם רוצה להיות ראש ממשלה
)))))))))))
לא בדיוק ראש ממשלה ,אבל ראש מפלגה(לזה הם מסוגלים...אולי..)

הדסהש1

New member
עמיר פרץ חבר לליבני .מב קורה כאן?

לפי השיר של איינשטיין הפוליטיקה היא"זונה לא קטנה"

פרץ הוא הוכחה שאין יותר

אידיאולוגיה. רק אגו. הוא שונא את יחימוביץ' אז עבר ללבני למרות שהגישה שלו שונה משלה. מה שמתרחש כאן זו חרפה, שחיתות, וקניית מקומות בכסף.

עמיקם10

New member
לא רק מי שהלך לסניף של המפלגה=משהו

בארה"ב יש רק שתי מפלגות שולטות..הלוואי ונגיע לזה .

עמיקם10

New member
מ-1933 עד 1977 היתה רק מפא"י..

ועד לנפול האימפריות קיסרים ומלכים יחד עם משפחות האצולה שלטו בכל העולם. ובירדן זה עדיין קיים. הדמוקרטיה היא לוקסוס. ואם עמיר פרץ חושב שעם ציפי יותר מתאים לו-שינסה. גם שרון עשה מעשה דומה כשפרש מהליכוד-
והקים מפלגה חדשה.רק שלא הבינו את זה ככה. אבל חברו אליו מפא"יניקים כמו פרס. וליכודניקים כאולמרט וציפי..אידאולוגיה היא לא דבר קבוע..וכל אחד יכול להמציא לעצמו מה שהוא רוצה .חדשות לבקרים. כמו גם פילוסופיה.

אריאלז

New member
פרץ לא שונא את שלי פרץ כועס עליה ובצדק

פתאום שלי הפכה לאנדרדוג, אוי אוי אוי, אכלולה שתולה,
פרץ עשה לשלי מה שהיא שעשתה לו , הוא פרץ לה את הדרך למפלגה
הביא אותה לשם והעלה אותה על הבמה, למי ששכח את התמונה
המחובקת שלה עם פרץ, ברגע שהריחה שברק עומד לנצח את פרץ
היא נתנה לו את תמיכתה, ברגע שהרגישה שברק נחלש, תקעה גם לו
את הסכין וסובבה.
שלי היא פוליטיקאית , היא מכירה את העסק עוד מהיותה כתבת לעניניים
פוליטיים בכנסת, ולכן כל היללות שלה, אותי ממש לא מרשימות. על זה אמר
הלל הזקן, "על דאטפת אטפוך וגו'". כאשר שלי וסביבתה מדברים על נאמנות,