בוקר טוב לכולם

הדסהש1

New member
ב 10 הראשונה של הליכוד אין אשה -

הן בסוף האוטובוס כמו אצל הדתיים

קצת בלי פוליטיקה, נסעתי היום

לתל-אביב, חלק מהמיקסר שעושה מיץ התקלקל (איך לא, היה לי קצת שקט) נתתי לתיקון בראשון, אחרי שהייתי אצלו כמה פעמים , כי הוא פשוט לא עונה לטלפון,
הגעתי אליו אתמול ומצאתי אותו בחנות, למרות שעבר שבוע , לא היה לו זמן לבדוק מה התקלה, התרגזתי ולקחתי את החלק בחזרה, לכן נסעתי היום לקנמווד בתל-אביב,
ברח' לבונטין, לא רחוק מהחנות שלנו, לא תאמינו תוך 5 דקות החלק תוקן !!! קניתי גם 2 סכיני יד מאוד טובים ! שעלו לי 60 שקל שניהם ,
כל השנים הייתי נותנת להשחיז סכינים בת"א, היום פשוט לא כדי , כל השחזה של סכין ולא חשוב הגודל , עולה 30 שקל, אלו סכינים ישנים והטיב שלהם לא כמו החדשים, שלא צריכים בכלל להשחיז !!!

אצלי הכלל: ללכת תמיד למקור, גם אם יותר יקר.

למרות שאני לא מליונר, אני תמיד קונה פריטים שצריכים להחזיק, הטובים ביותר. כמו שנאמר:"רק עשיר יכול להרשות לעצמו לקנות בזול".

אתמול קיבלנו בשי של איגוד הגימלאים סכינים של מיכסף שאשתי מתפעלת מהם, אבל גם לישנים יש פתרון פשוט ונחמד. משחזת סכינים ידנים, שלוש ארבע משיכות והסכין מוכנה.

1. משחיז עתיק, אצלנו עובד יופי מעבירים את הסכין 3-4 פעמים והוא בסדר.
2. משחיז ידני חדש המחירים 70-120 שקלים
3. משחיז חשמלי או מעורב המחיר 250-400 שקלים
4. משחיז קל להפעלה בתוך מספר שניות, מחיר 54 שקלים, כעת באתר דיל במבצע 27 שקלים.

מאיר ההשחזה במשחזת הראשונה שהצגת

כמעט ולא עושה את העבודה, יש לי כזאת, מאחר שקניתי כמה סכינים מהשורה הראשונה, זרקתי את הסכינים הישנים, שיש לי אותם בטח מעל 40 שנה ! אני כבר לא משתמשת איתם יותר , הם עשו את שלהם!!!
הייתי רוצה לקנות את המשחזת האחרונה שהצגת, בירוק, לא הפגשתי עם אחת כזו, יש בניהם אבן משחזת, האם זה תוצרת הארץ ???
יש בקינג ג'ורג' חנות מיוחדת לכל הדברים האלה , כשאהיה בסביבה , אבדות זאת !

עמיקם10

New member
לדעתי חמשים אחוז צריכות להיות נשים.

באוסטרליה בגרמניה ובעוד מדינה ראש הממשלה היא אשה.ראינו את ההתנהלות של סרקוזי וברלוסקוני- החראים.!

למעלה