יום של כיףף שיהיה לנו =היום התחרו

בת אל7

New member
ומה עם מעון לנשים מוכות הוא ריק???

וכמה נשים חרדיות נרצחו עי" בני זוגן???

טיגרס1

New member
אז כך קודם כל השאלות שלך במקום ואני איתך

אבל תביני דבר אחד במגזר החרדי לצערי הרב משתיקים הכל !!! ולצערי כל עוד לא יעמידו רבנים אשר מכניסים את הבעיות האלה מתחת לשטיח לדין פלילי זה לא יפסק .
לשכנע אותי שיש נשים חרדיות מוכות זאת תופעה כמו ביתר המגזרים יש רק הבדל אחד והוא
שהאישה החרדית נועדה לספק את היצרים של הבעל ולהביא ילדים ! דברי אלה מקוממים אבל זאת האמת המגעילה .
וכל המשפט כבוד בת מלך פנימה זה מס שפתיים ! אין כבוד לאישה האישה עושה הכל בבית והבעל מגיע הביתה
אוכל הולך לנוח ואולי מדבר עם הילדים ובלילה עושה ילדים אם זה ניתן .

בת אל7

New member
טיגריס ,אני באה ממשפחה דתית וחלק ביניהם דתיים

מאד,אני לא מכירה דברים כאלו ,,אינני שוללת את מה שאתה מכיר
אבל אני מכירה צדדים אחרים עם המון כבוד לאשה,,נשים עובדות
במשרות בכירות וכמו כן הגברים,,,הבעלים עוזרים לנשים ויש הרמוניה יפה פיה
בין הבעל לאשה,,,אולי אתה מדבר על הפלג הקיצוני,,,אותם אני לא מכירה
אבל יש גם המון זוגות חילוניים שהבעל לא עוזר לאשה והאשה היא אפס גמור

ככה שמה שיש בצד אחד, יש גם בצד השני,

טיגרס1

New member
אז קודם כל כמו שאומרים את משלנו

אני דתי ולכן אני עושה הפרדה גמורה בין דתיים כיפה סרוגה לבין החרדים שגם שם זה מתחלק לעוד תת קבוצות .
אם את כותבת באינטרנת אז את בטוח דתיה שפויה מזרחניקית כי לקבוצה השניה אין מחשב ובטח שהאישה לא תכתוב
בפרט לגבר זר . אז על כך כל הכבוד לך !
כשאני ציינתי הכוונה הייתה אך ורק לחרדים בלבד זה אחד אני מכניס את ש"ס בצד החרדים והסיבות הם :
א . יש את הדתיים שהם עושים בדיוק מה שאומר הבבה !!
ב . החוזרים בתשובה ששם זה אסון לאומי הקיצוניות שלהם מפחידה הם מחמירים על כל דבר גם אם לא צריך
אצלהם חשוב מאוד להחמיר ולא פעם מתברר שהם מקילים במקום שאסור להקל וזה בא מחוסר ידע !

לגבי מה שאת כתבת אז נכון שיש בעלים שרצים לשוק ועוזרים בהכל וזאת הברכה שיתוף פעולה . אבל ישנם חרדים
שבאים מהכולל אוכלים והולכים לנוח וחוזרים לכולל עד הלילה .
שיש חילונים כאלה מסכים איתך מאוד יש והרבה כלומר שלא הכל אצל החרדים והדתיים ורוד כמו שמראים

בת אל7

New member
טיגריס ,כיום אני לא דתית היות ואני נוסעת בשבת

וגם לא מתפללת ,אבל יש לי שורשים דתיים גדלתי במשפחה דתית,וחצי מהמשפחה שלי דתיים מזרחיסטים
וחצי לא,,,יש המון דברים יפים שאני מכבדת ,ויש דברים בקיצונייות שאני מתעבת

אבל כשאני רואה ששמים את כל הדתיים בסל אחד אני לא מקבלת,,,יש ויש,
יש המון יופי בדתיים השפויים,,אני לא מדברת על הקיצוניים,,

לא מקבלת שחיים בכפילות בשום אופן זו צביעות,ומירמה,

העיקר להיות בני אדם ולכבד אחד את השני,

סיפרתי כבר שאני מכיר את התופעות הללו

ושלא מדובר בשום קיצוניים. כמו שאמרתי לא היה שבוע שלא טיפלנו בעבירות שונות בין החרדים, ואם זה מה שהגיע לידיעתנו, יש להניח שהאמת היא פי מאה......

לגבי "כבודה בת מלך פנימה" זה שקר אחד גדול. כיוון שאין שום כבוד לאשה היהודיה, אפילו לא מהרמב"מ שאמר שלבעל מותר לעשות לאשתו מה שהוא רוצה גם אונס, ושהיא תשב בפינת המטבח שלה.
כבודה בת מלך פנימה מתייחס לבת מלך צור השבויה.

טיגרס1

New member
אז אנירוצה להגיד לך כך..

ראשית אני לא מדבר רק על חרדים קיצונים אני לא יודע מה הקשר שלך לבעיות האלה אבל זכור דבר אחד חשוב
וזה לצערי יתן לך כוח להמשיך ביתר מרץ וזה : על כל מקרה שאתה מטפל או יודע יש לפחות עוד עשרים שאתה לא יודע ולא תידע
עד שהכל יתפוצץ זכור זאת אני מכיר את החברה הזאת לא רע וגם גרתי לידם ! ושוב אני חוזר לא מדובר על המטורפים ממאה שערים שם האישה אפילו לא שמרטוט ריצפה !

אבל בל נשכך שיש גם מצבים דומים בין החילונים כך כשמציגים נתון טוב להראות מה הולך אצל הדתיים/חרדים באחוזים
ומה קורא אצל החילונים באחוזים זאת האינדיקציה להביא סיפור על התנהגות חרדית או דתית .

לגבי כבוד בת מלך פנימה אני מעדיף לראות בכתובים ולא לזרוק ססמאות כי ישנם אי דיוקים בדברים שכתבת .

לגבי שני הדברים

מה שהיה בבני ברק אני יודע מצויין כמי שהיה ממונה על הצח"מ של מרחב דן בשנות השמונים.

לגבי כבוד בת מלך פנימה, יש לך תנ"ך, תקרא בו, הכל כתוב. ואני לא טועה, זה בהחלט מפורט במחקר שלי:"התנ"ך כתוב בעברית שכל אחד מבין".
ומה שאני לא מבין גם הפרשן לא מבין ורק ממציא סיפורים.

טיגרס1

New member
אני לא חושב שאתה עשיתה מחקר אמת

כי : לקרוא נכון למדתי עשר שנים כיתה א' אבל זאת לא הנקודה כי הנקודה היא לקרוא נכון מה שכתוב .
אני לא מתייחס לפרשן זה או אחר אלה לעובדות וכשאתה מציין את הרמב"ם אז תגיד בבקשה באיזה
מסכת זה כתוב כי לרמב"ם יש מספיק ספרים ואני לא יכול לשבת חודשים ואם אתה עבדתה במשטרה
בצח"מ זה לא עושה אותך מומחה גדול בתנ"ך אלה אם למדתה בכולל או בפקולטה לתאולוגיה ..
כדתי וכאחד שמסתכל טוב בכתוב ויודע להבכין מתי זה סיפור ומתי זה סביר אני יכול להגיד שביהדות יש
הרבה דברים לטובת האישה כמו שאסור לצער אותה,כמו שצריך לכבד אותה ולתת לה ביגוד ואוכל עוד לפני
שאתה דואג לעצמך ועוד הרבה דברים שיכולים לחזק את דברי ולהפריך את דברך בקלות .
לכן ביקשתי כשמצטטים אז תביא ראיות . אני בטוח שזה ידוע לך טוב כאיש צח"מ לשעבר ראיות זה המפתח
לפצח כל תעלומה

אתה לא מכיר אותי ומזלזל במחקר שלי

כמי שהיה ראש צח"מ אני אמון על מחקרים ארוכים ואני לא צריך 10 שנים בכתה א כדי ללמוד א-ת
כל הראיות לכל מה שאני כותב נמצאות במחקר שלי, ואם אתה מחכה לכך שאצביע היכן זה כתוב, אז כמי שבכל עיתותיו , כמוך, עשה זאת כשהיה חרדי ואתה לא יודע, אולי כל מה שאתה מספר לא נכון ?

אז ספיישל בשבילך:
1.
אומר הרמב"מ בהילכות איסורי ביאה -"אשתו של אדם מותרת לו, לפיכך כל מה שאדם רוצה לעשות באשתו עושה. בועל בכל עת שירצה... ובא עליה בדרכה ושלא בדרכה..."
2.
אומר הרמב"מ במשנה תורה הילכות אישות פרק יג הלכה יא - "גנאי הוא לאשה שתהיה יוצאת יוצאת תמיד פעם בחוץ פעם ברחובות, ויש לבעל למנוע אשתו מזה, ולא יניחנה לצאת אלא כמו פעם אחת בחודש או פעמיים בחודש, כפי הצורך, שאין יופי לאשה אלא לישב בזוית ביתה שכך כתוב: כל כבודה בת מלך פנימה".
הרמב"מ המפורסם היה מרושע מאוד ושוביניסט גמור, ולא משנה כמה דברים יפים יאמר, הדברים הרעים מגלים את פרצופו האמיתי.

לאמירות "היפות" יש תכלית. לא לצער את האשה או לתת לה בגד או מזון. מה הוא עושה לה טובה? הוא הפריץ והיא אסקופה נדרסת ? הרי כל האמירות הללו נועדו להרגיע את הנשים ולהוציא מהן יעילות רבה יותר בעבודות הבית, כי אשה עצבנית או רעבה או לא לבושה כיאות, לא מתפקדת כמו שצריך בעבודת השפחה שלה, כי בבית היא השפחה לא רק של הבעל, אלא גם של הבנים שלה, ושום מילים יפות לא יכסו את ההתנהלות המנוולת הזו. והכל כתוב בפירוש.

אפילו בהריון ובלידה יש התנהגות פרימיטיבית כאשר אם נולדה בת, הרי תקופת הנידוי של האשה כפולה מהתקופה אילו ילדה בן. כבר מלידה הנשים מופלות לרעה.
הדתי הוא עבד הרב, והאשה היא שפחת העבד, כך היה וכך הווה.

ואפילו הרמב"מ טועה בכוונת הפסוק שכתוב ברור לגמרי. אבל זו לא טעות, זה בכוונה, כיוון שהשימוש בפסוק הזה "כל כבודה בת מלך פנימה", לא עוסק בכלל בכבוד, זה שקר מוחלט, הוא עוסק ב-כבודה (רכוש) שמביאה איתה בת מלך צור השבויה, והכל כתוב באופן ברור בתנ"ך, אבל הדתיים משתמשים בפסוק הזה כי הם יודעים שהחילוניים לא מבינים בזה ואפשר לרמות אותם כמו בדברים רבים אחרים.

אבל המחקר שלי לא עוסק בפרשנות אלא בתורה עצמה ובמה שכתוב, כי אף אחד לא מוסמך לפרש את התורה ובטח לא כל בר בי רב, שגרמו לכם שיש לתנ"ך מליוני פרשנויות הזויות.

פרק מביש ביותר המספר על שני אנשים מכובדים שמנסים לפתות אשה נשואה לשכב איתם באיומים, האיום לא הצליח והם סיפרו עליה שקרים ועמדו לשרוף אותה בבית הדין שהאמין לשני "המכובדים", ורק דניאל שנקלע למקום דרש להגן עליה, ובחקירה נגדית הוכיח שהשניים שקרנים והם נשרפו במקומה. הפרק נמחק מספר דניאל בהשפעת הרבנים, (יש לי את המקורות שפרק 13 בדניאל כל "פרשת שושנה והזקנים" נמצאת בו) , ואל תנסה לאמר אחרת אפילו, כיוון שכל הטוענים כאילו זה לא נכון, לא יודעים שבספר ירמיהו מופיע הסיפור עם כל השמות אבל בקיצור.....

ומזה גלשתי גם לחקור את תרי"ג המצוות ששני שליש מהם אי אפשר בכלל מעשית לקיים, אבל ממצוות אלו אחד כמו עובדיה יוסף שספרתי, והוא הפר פעמים רבות (יש לי רשימה) לפחות עד 13 מצוות !!!

ובעיקבות פרשנות מטורפת של מי שהיה הרב הראשי מרדכי אליהו, כתבתי גם על מגילת אסתר שעליה המציאו מלוא חופניים סיפורים הזויים והתפלפלויות והלכות שיקריות למכביר, או שלא שמעת למשל שאת ושתי תלו ערומה כי לא יכלו להלביש אותה כי גדל לה זנב ? או שהיהודים שהוזמנו למלך אחשוורוש למשתה לא יכלו לאכול כשראו את כלי המקדש על שולחנו. וזאת כאשר כבר המלך שלפניו, כורש, שלח את כלי הקודש לירושלים שבעים שנה לפני כן.....
איזה בן אדם נורמלי ממציא בדיה יותר מטורפת מזו? ויש המון דוגמאות.

למעשה את המחקר על התנ"ך התחלתי בגלל הפרשנות של רבנים רבים כי האמירה ששמשון היה טוחן בבית האסורים, פירושה ששכב עם נשות פלישתים.
או יוסף כעוזר של מלך מצרים קנה את כל החיטה ובשנות הבצורת הוא בעצם שלט במצרים באמצעות כח החיטה, וכתוב "וינהלם בלחם", הולכים הרבנים ומפרשים פירוש מטומטם כאילו המילים האלו מדברות על.....ברית מילה.

אז כמובן, אי אפשר לעשות מחקר על התנ"ך בלי לזלוג גם למחקרי משנה כאלו ולגלות את כל הסחי והמאוס, ואת העובדה שעשרות אלפים מאמינים בדברי ההבל הללו.
לב המחקר הוא בדיוק כשמו: "התנ"ך כתוב בעברית שכל אחד מבין".
את התנ"ך יכול להבין כל אחד, ומה שאני לא מבין גם הרב לא מבין, אבל הוא ממציא פרשנויות שיקריות, וכל ההמון שלו נוהה אחריו, כפי שנאמר כבר בכל העמים ובכל השפות והיטיב לבטא זאת ג'ורג' אורוול: "בערות היא כח".

אז אתה לא מכיר אותי ואתה מזלזל בי, וזו כבר עבירה על לפחות שתי מצוות (שאראה לך היכן זה כתוב ב-"ספר החינוך"?)

אני מבצע מחקרים ארוכים, כמו את כרתים 23 שנה, את רכבת העמק 16 שנה, והמחקר שלי נחשב למקצועי ביותר גם בגרמניה ואנגליה.

הפעם פרטתי לך דוגמאות, אבל אני לא מתכוון לחזור על כך, כי זה מעייף כשכל פעם מישהו מפקפק ואני צריך לשבת ולכתוב ולהשקיע זמן ומאמץ, יש לי מה לעשות בזמני.
חוץ מזה שכבר הבאתי דוגמאות באמירה הראשונה, גם מהתנ"ך וגם מהקוראן.

בקורס "חברה ומדינה" באוניברסיטה העברית בירושלים (לא למדתי שם, רק השתתפתי בקורס) היו לי דיונים ארוכים עם פרופסור ישעיהו ליבוביץ , שאמר בזמנו שאני אפיקורוס אמיתי כי אני מכיר את התנ"ך טוב יותר מתלמידי ישיבות.
והכוונה לתנ"ך עצמו ולא לכל הפרשנויות ההזויות שאף אחד בעולם לא הוסמך מעולם לפרש.

טיגרס1

New member
קודם כל חלילה לי מלזלזל בך או במחקר שלך !

את זה למדו אותי הורי אני בא מבית חילוני כאשר לפחות צד אחד היה בעבר מסורתי .
נמשיך כשכתבתי שלמדתי עשר שנים כיתה א' לא היה כל כוונה להתייחס אליך אלה שגם
אני ביצעתי מחקר בנקודה מסוימת בדת כך שאני טוען כבודו של כל אדם מונח במקומו .
אני רק אתן לך קו מחשבה חדש . כתוב על עונשים של סקילה ,שרפה ,חנק וסיף זכור לך את זה??
אבל כדי להטיל עונש כזה היו צריכים להתקיים מספר דברים שזה העדים כשרים וכו'...
ולמרות הכל כאשר בית דין היה מוציא כבר פסק דין כזה פעם בשבעים שנה הוא היה נחשב לקטלני .

אני לא נכנס לעומק כי פשוט זה לא לעניין אבל אני מבטיח לך שיש ביהדות כבוד לאישה ואין אני מתייחס לאותם רבנים שמנסים
ליפות . עובדה שבנות צלופחד קיבלו ירושת אדמה למרות שהם נשים !

אתה טוען אולי בצדק שאין לשום אדם זכות לפרשן את התורה אז תסביר לי :

אם אסור לשום אדם אז למי כן מותר לפרשן כדי שבני האדם יבינו?
אם אסור לנו לפרשן כי כל פרשן כותב לפי ראות עיניו אז איך אתה בא ומפרשן ,הרי מי אומר שהפרשנות שלך היא,היא הנכונה
מי אמר שמה שאתה מפרשן בא מתוך שינאה ליהדות .

אם תגיד ששיר השירים זה ספר שירי זימה אני איתך במאה אחוז אבל אך תסביר את ספר משלי וקוהלת ?
אם כל מה שלמדנו עד היום בכל הקשור לתנ"ך אז אני מבין ששיקרו אותנו אלפי שנים לפי דבריך ?
ואם זה כך עובדה שהדת העתיקה ביותר היא היהדות האם יש לך הסבר הרי הכל שקר ?

לדעתי הצנועה אדם שאין לו אמונה ולא חשוב במה הוא מאמין הוא אדם ללא ערכי מוסר וגם מסכן .
לכן אני טוען את התנ"ך ניתן לפרשן באלפי פרשנויות זה לא מוסיף ולא מוריד אבל לא צריך לפסול את הכל .

נכון קשה מאוד לקיים את כל המצוות מכמה סיבות והם :
א . לא פשוט לקיים את הכל זה קשה עד מאוד .
ב . המצוות מחולקות לביצוע לכהנים ,ללויים ,ולישראל כל אחד אמור לעשות את חלקו לפחות .
ג . יש מצוות לנשים ויש מצוות לגברים כך שלא ניתן שאדם אחד יעשה את כולם .
ד . יש מצוות שבארץ במצב מסויים ויש מצוות הדורשות דברים אחרים שיהיו .

אני התחלתי לבדוק את עניין הכוזרים וגם את הסידורים הראשונים והאנוסים
כך שאיני מזלזל בשום אדם שכותב דברים עם היגיון ואם דיברתה על עובדיה יוסף אז
אני יכול להרגיע אותך הוא עבר על הרבה ,הרבה יותר כך שהוא לא קנה מידה .

לגבי מגילת אסתר שציינתה אז אני מפנה אותך לדת הפרסית באותה תקופה .
שם האלילים שלטו כמו מורדוך אשתור וכו'.... כל המגילה בנויה על הסיפור המתולוגי הפרסי
על מלחמות שהיו בין האלילים ! אבל ניתן ללמוד מזה משהוא טוב וחבל שאתה לא גיליתה זאת .

בקיצור לאחר קריאה חוזרת וחוזרת אני הגעתי למסקנה אחת אולי אני טועה שהיא אתה אנטי דתי
אנטי בכל הקשור לדבר שניקרא יהדות וכל המחקרים שלך כפי שאתה מציין הם באים כדי להראות עד כמה היהדות דת שיקרית וזה חבל .

אתה עדיין מסרב לראות את הדברים נכוחה

עונשי המוות בתורה לא מותנים בשום דבר. הפרשנות מתעסקת בכל מיני תנאים.

לגבי בנות צלפחד , זהו תרגיל תנ"כי ידוע לכתוב המשך לסיפור שסותר את תחילתו, מאוחר יותר, ואז אנשים אולי לא יזכרו מה היתה ההתחלה, או לא ידעו את הסוף האמיתי.
כך עם עשרת הדיברות שמלמדים את כולם את עשרת הדיברות שמשה שבר ולא נתן לעם, אבל עשרת הדיברות הנכונות שהן אחרות לגמרי, מופיעות 14 פרקים מאוחר יותר, ואת סיום הסיפור מדביקים לסיפור הראשון הלא נכון.
אותו דבר עם בנות צלפחד שהתלוננו שמכיוון שלצלפחד אין בנים, רכושו ואדמתו ניתנו לאחיו כאילו בנותיו לא קיימות. ובישיבה עם אלוהים, הוא קבע שאם אדם מת הירושה תעבור לבנו, ואם אין לו אז לבתו וכן הלאה.
אבל אף אחד לא מדבר על כך שתשעה פרקים אחר כך מתלוננים לפני משה בני הגלעד שבט המנשה שאם בנות צלפחד תחתנה עם מישהו משבט אחר, יעבור הרכוש לשבט האחר (אשה שמתחתנת, הופכת לרכוש חמיה) ואז משה הורה לחמשת בנות צלפחד להתחתן עם בני דודיהן (בני אחיי אביהם), וכך חזר הרכוש למי שלקח אותו מראש.
זה היה הטריק של משה כדי להפר את הוראת אלוהים !!!

אני לא מסביר שום דבר כיוון שאני לא עוסק בפרשנות, בניגוד לאמירתך חסרת האחריות, כל מה שאני אומר כתוב שחור על גבי לבן ובאופן ברור ביותר.
אני לא אנטי היהודית, זה רק מראה שלא הבנת שום דבר, מצידי שכל אחד יחיה את חייו, אני אנטי מי שמשקר וטוען דברים שלא היו ולא נבראו, אני אנטי מי שממציא סיפורים וגורם לאחרים להאמין שהם אמת, ולאחרים גורם לסבול מזה, מי שעושה זאת הוא בעברית פשוטה - נוכל.

גם האמירה שלך שמי שהוא חסר אמונה (דת?) הוא אדם ללא ערכי מוסר וגם מסכן. פה עברת כל גבול.

ומכיוון שיש לך את החוצפה לטעון זאת כלפיי, כי אתה גס רוח ולא מבין שום דבר ואתה למרות כל אמירותיך עדיין שבוי בכבלי העבדות של ההמצאות הדתיות עד כדי כך שמי שלא מאמין בדת הזו הוא בעיניך חסר ערכי מוסר ומסכן.
מכאן שאין בכלל מה להתדיין אתך. אני לא נוהג להתדיין עם מי שמתנהג כלפיי בשיפלות כזו, "אדם ללא ערכי מוסר וגם מסכן".
לך תשב בפינה ותבייש לך, חצוף וגס רוח.

אני מפסיק את התגובה שלי, לא רוצה שום סיג ושיח עם מי שמעליב אותי מבלי שעשיתי לו דבר.

יוליקה

Member
מנהל
על זה אומרים בעברית: אל יתהלל חוגר כמפתח

אכזבה לג'ודוקא אריק זאבי: הודח בלונדון אחרי קרב של 43 שניות

הג'ודוקא אריק זאבי הפסיד בסיבוב הראשון בקרבות במשקל עד 100 ק"ג באולימפיאדת לונדון.

זאבי נכנע לתרגיל בריח של הגרמני דמיטרי פטרס, בקרב שנמשך 43 שניות בלבד.

לחלום לכל אחד מותר...גם אריק זאבי חלם לעלות לפודיום עם בתו על הידיים....

זו בעיה של אנשים רבים שלא יודעים להודות שזהו

הם כבר לא בפורמה, והטוב ביותר לעשות "סוויצ'" ולשנות את מסלול החיים למשהו ממצה.

הבעיה עם רוב העוסקים בספורט מקצועי שהם לא יודעים לעשות את המעבר הזה.
ספורטאי מצליח מגיע לגיל שזה כבר לא מתאים לו ורק אחרי כמה כשלונות משמעותיים, עובר לעסוק בניהול או בהדרכה באותו נושא עד שהוא הופך להיות פתטי, ואז הוא פותח חנות ספורט בשותפות, ונפשו הולכת ונמוגה.
כל זאת , במקום לעבור לעסוק במשהו אחר לגמרי (למשל: היה כדורסלן מקצועי מצטיין, שיעבור לעבוד בנגריה ליצור רהיטים...), מה שיתדלק לו את הנפש ויתן לו להמריא שוב לחיים חדשים.

אבל הבעיה היא שזה לא רק בספורט ככה.

י מ י ת 2

New member
כנראה קשה לרדת מהפודיום.

ראה כמה ראשי ערים למשל שכבר כיהנו שלש או ארבע קדנציות ורצים שוב וברב המקרים נופלים, תמיד נדמה להם שעדיין לא הספיקו לעשות מה שתכננו. אף פעם לא מספיקים הכל. צריך להשאיר משהו לדורות הבאים או לספורטאים האחרים. כנראה זאבי חשב עוד פעם אחת ודי... חבל בכל את הוא ספורטאי גדול, למרות שאני לא מבינה שום דבר בג'ודו. עצם העובדה שהוא מתמסר לסוג מסוים של ספורט זה כבר אומר משהו על האדם.
טוב, אני מתברברת פה והבית שלי הפוך. אחרי שלושה ימים של שיפוצים גרודים וסיודים לא הצלחתי להשיג עוזרת אז אני בכוחותי הדלים מנסה להשתלט על הנקיון והסדור. מזל שמחר לבתי יש קצת זמן , תבא לעזור.
יום טוב

מתי68

New member
עצוב מאוד עבורו שהוא הפםסיד

בהפרש כה קטן

אבל כך זה בתחרויות ובכלל בחיינו יש מי צוחק ומי בוכה

מחזיקה לו אצעות להתגבר על האכזבה

למעלה