יום של כיףף שיהיה לנו =היום התחרו

הדסהש1

New member
יום של כיףף שיהיה לנו =היום התחרו

שחקנינו במבחר של משחקים.נחזיק להם אצבעות להצלחתם

בוקר טוב, באשר לאנוסים - יש להם

כמה פורומים בתפוז. נכנסתי לתוכם. אפשר להיכנס ולעודד אותם. איך הגענו למצב שבו במדינה דמוקרטית לכאורה, בחברה שאמורה להיות פלורליסטית - אדם נכפה לחיות על פי החברה שלתוכה נולד.....

בת אל7

New member
אני לא מרגישה צורך לעודד אותם

את האנוסים,,,יש להם אלטרנטיבה לקום ולעזוב אפילו אם זה קשה אני יכולתי
להיות גם אנוסה אבל קמתי ועזבתי

ובושה לאשה נשואה ששש שנים קמה בלילות עוזבת בעל וילדים ומסתובבת בבארים
אפילו נשים חילוניות לא מתנהגות ככה
יש היום המון אגודות שעוזרות לחוזרים בשאלה,,כנראה שהיה להם כיף לבלות בלילות ולפרוק כל עול,

המון בתים חילוניים שמכריחים את הילדים שלהם בכל מיני שטחים לחיות איך שהם רוצים לפעמים הילדים בורחים מהבית

האם אני אתערב בחינוך של השני??אין לי זכות לכך, להורה יש זכות לחנך את ילדו איך שהוא רוצה
ואם לילד לא טוב ורוצה אחרת שיקום וילך,,
אני לא אעודד משהוא לנאוף,,אני אעודד משהוא לעזוב וללכת
כן שמעתי יקחו לה את הילדים,,בטח לא מגיעה לה לחנך ילדים אם היא אשה נואפת,

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב...כל אישה חרדית חושבת

שאישה שחיה בעולם מודרני היא נואפת...
איך היגעת למסקנה שהיא נואפת?? בגלל שהיא מחליפה בגדים לג'ינס
והולכת לפאב??
הפאב הזה אינו פאב רגיל - זהו פאב שבו נפגשים אנשים מרקע דומה ומשוחחים
האם היא בגדה בבעלה ונאפה עם אחר??? לא!! אז למה מגיע לה שיקחו את ילדיה?
כי היא חושבת מחוץ לקופסא??

אתמול ביקרו אותי האחיינית של בעלי עם משפחתה.
יש לה 4 בנים. 2 מהם לומדים בישיבה תיכונית ו-2 קטנים עדיין.
בישיבה התיכונית לומדים לימודים לבגרות מלאה משולבים בלימודי קודש.
הם דתיים לכל דבר, עם פיאות וציציות אבל לא חרדים שמונעים מילדיהם ידע כמו שעושים
בישיבות הליטאיות או של ש"ס.... האחיינית של בעלי היא מורה להיסטוריה בישיבה התיכונית.

בת אל7

New member
כל אשה ,בין אם היא חרדית, או חילונית

שעוזבת את בעלה בלילות,,ברמיה, בשקר,
מסתובבת בפאבים,,לא משנה באיזה בגדים זה יכול להיות גם בבורקה
היא נואפת,,,ואיזה מודרני זה לעזוב בעל בלילות ולהסתובב בפאבים,,אפילו אם האנשים מאותו רקע ,אם כך אבוי למודרניזציה,

ושלא יספרו לי ששש שנים הם רק מלקקים גלידה,,,יותר מידי מבוגרת בשביל להאמין לזה,
איך את מסוגלת להגיד לא ולשים שני סימני קריאה היית שם???

יוליקה

Member
מנהל
כל אחד מאמין למה שנח לו להאמין

את חושבת שהיא נואפת, ואני חושבת שלא, עם או בלי סימני קריאה.

בת אל7

New member
זה לא החלק החשוב,,היא רימתה ושיקרה את

בעלה וזה הקטע הנורא,,לא אם שכבה או לא,

ובקשר לילדים ,אם היא החליטה לצאת מהקופסא באיזה זכות יש לה להכניס את הילדים לקופסא???
הרי היא התחתנה עם אדם חרדי וברור שהילדים יתחנכו על רקע חרדי,,ואם היא החליטה שאיננה רוצה זכותה,
אבל היא לא יכולה להחליט אחרת ,בשביל הילדים,,בעוד היא התחיבה אחרת,
אם הילדים יהיו אצלה היא תתן להם חינוך חילוני ,האבא יתן חנוך דתי ,בלבול שלם לילדים,
ומחר היא יכולה להחליט להתאסלם,,,ומחרתיים להכנס לדת הבודיזם,,זכותה,,, אבל היא לא
יכולה לסחוב איתה את הילדים,,לפי מה שהיא בוחרת, אלא לפי מה שהתחיבה,

הטעות היא שהמפגש בפאב

ברור שיש לאנשים עם צורך זהה למקום מפגש.
אם זה היה בבית קפה, זה היה נראה אחרת.
החיים והמוות ביד הלשון.....

אני יכול לספר לך (לא בפרטים) שמשך חצי שנה הייתי שתול בתוך קהילה חרדית. וכמי שמגיע מהחילוניות הגמורה לתוך הרובד הזה כאשר אני כמובן לא בעל נטיות לעבר הדת אלא בגלל תפקיד, אני רואה את מה שקורה שם בעיניים מפוקחות, והיה ברור לי שהאנשים שחיים בקהילות כאלו, ולא רק הנשים, הם חייבים להיות שטופי מח אחרת הם יברחו משם.

האנשים חיים בתוך קהילה חונקת, לגמרי.
פעם אמרו שהקיבוץ זו מן משפחה שכל אחד מתערב בענייני השני.
לא ידעו עד כמה הקהילה החרדית מעורבת עד הפרט האחרון של חיי הפרט והרבנים מנהלים את חיי כולם ויחד עם שטיפת המח המתמדת, רק כך הם מצליחים לשמור על הקהילה שלהם כעבדים. אין לי מושג אחר למה שקורה שם. ולכן מי שמעז לסטות כמלוא הנימה "זוכה" מיד לאיומים ועונשים במלוא העוצמה, למען יראו וייראו.

המרכיב העיקרי הוא הפחד, הפחד מהנידוי, הפחד מהחרמות, ואפילו פחד מאלימות.
יש להניח שאם היו מאפשרים להם להיות מעורבים בחיי אזרחי המדינה כמו כל אזרח במדינה דמוקרטית, לדעתי, חלק גדול מהם היה חוזר בשאלה, ומזה חוששים המנהיגים/עריצים שלהם, מאבדן הכח, כח השליטה, כח הכסף שיש להם מהציבור העבדים הזה.
אבל מכיוון שהאנשים כל כך שטופי מח, רובם חושבים שכך צריכים להיראות חייהם כי הם לא יודעים אחרת, והנשים חושבות שזה שהן שפחות, כך זה צריך להיות, עד שמישהו מגלה שבעצם יש חיים אחרים מלאים ועשירים, והאדם הוא נפש ולא עבד, והם בורחים.

מה שמטריד את החילונים בכל הסיפור הזה, שחיים בינינו קהילות ברמות שונות של התנכרות והתבדלות, שלא לוקחות חלק בחיי המדינה ומסרבים בתוקף לקחת חלק בכלכלתה ובפיתוחה, נסמכים על שולחנם של החילוניים, ויש להם את החוצפה להודיע שהם לא מקבלים את חוקי המדינה ולא ישרתו בצהל כי הם "נהרגים באוהלה של תורה" שזה חשוב יותר מההקרבה האישית על הגנת המולדת. כן, בחוצפה מזעזעת הם טוענים שלימוד התורה חשוב מהגנה על המדינה. וכך החילוניים הפראיירים ימשיכו לסכן את חייהם להגנת המדינה בעוד החרדים ימשיכו להסתתר בישיבות ולהתפלפל על: "ביצה שלא נולדה בערב חג".....

כבר מזמן הצעתי להפוך אותם למה שנקרא בארה"ב "כת האימיש" ונקרא להם "אימישראל" ושיחיו להם איך שהם רוצים בתחום מושב משלהם, אבל לא יקבלו שום זכויות מהמדינה.
נראה אותם מנהלים חיים עצמאיים.
זה לא יקרה (ראה תקדים בית שמש) הם לא מסוגלים לכך, ולכן , לעולם ועד הם ימשיכו להיות לנטל על החברה בישראל (בניגוד לדתיים הלאומיים שכן משתלבים) כאשר המדינה נאנקת ונלחמת לא לשקוע במצב כלכלי רע ובחזית נוספת נגד האיומים על קיומה.

אבל אני יודע שסתם אני כותב.
שום דבר לא ישתנה כי הפוליטיקקים צריכים כח אלקטוראלי שיצביע בעדם, וימשיכו ללקק לחרדים ולמכור את המדינה תמורת הכסא שלהם ולהשקיע בפרזיטים עוכרי ישראל האלה מליונים , כסף של החילונים, בלי למצמץ.....

בת אל7

New member
מאיר אני לא התמקדתי בחיי הדתיים

אני התמקדתי על הנושא חיי שקר ומירמה חיי כפילות
שאותם אני לא מקבלת הן במגזר החילוני והן בדתי
ותהיה הסיבה כל שתהיה כי כל אחד וסיבתו הוא,

גם אם אשה חילונית תקום ותעזוב את בעלה בלילות ותחיה בשני מישורים
לא אקבל זאת, או להיפך גבר חילוני שיעזוב את אשתו בלילות שנים על גבי שנים ויחיה בשקר מכל סיבה שהיא עם הפלגש שלו
לא אקבל זאת,,

לבחור דרך אחת ולהתמקד בה, אפילו אם זה קשה לעשיה, וגורר אחריו הפסדים , ההפסד הכי גדול זה הפסד המוסר, וחיי אשמה הם הגרויעים ביותר,
וזה אפשרי הרבה יצאו בשאלה ויש אגודת הלל שעוזרת בכך,,,ןשלא יספרו סיפורים .כנראה שזה היה נעים להם מאד
להפגש בלילות,,

את צודקת אם מדובר באורח חיים

כי יום אחד זה ייפול ואז הנזק יהיה חמור יותר, אין דבר כזה חיים כפולים, אתה משקר גם לסביבה וגם לעצמך.

אבל אפשר להבין אם מדובר בשלב מעבר.

יוליקה

Member
מנהל
יש הבדל בין לרמות את הבעל או האישה

לבין לנאוף...
אני לא חושבת שאם עושים דברים מאחורי הגב של אחד מבני הזוג
זה ניקרא לנאוף - וזה האי הסכמה שלי עם בת אל...

כמה פעמים קרה שקנינו שמלה או בגד או נעליים ולא סיפרנו את האמת על המחיר...
האם זה ניקרא לנאוף?

כמה פעמים הבעל קונה גדג'דים שהוא אוהב ולא מספר לאשתו שקנה או כמה עלה...
האם זה ניקרא לנאוף?

בת אל7

New member
יוליקה את לא קראת מה שכתבתי

אני כתבתי במפןרש
על חיי כפילות ומירמה שאני לא מסכימה איתם
על אשה שעוזבת בלילה את בעלה וחיה בשני מישורים
ובעל שעוזב בלילה וחי עם הפילגש שלו

איך הגעת לנעלים??
איך הגעת לקניות???

סתם התפלספות איון קשר לקנית נעלים וגדגדים
על אנשים שעוזבים את בני זוגם בלילות, בחייך???
את בכלל לא מאמינה למה שאת כותבת אני בטוחה,

יוליקה

Member
מנהל
בת אל אני קוראת כל מילה ואפילו יותר מפעם אחת

את כתבת שלא חשוב מה היא לובשת, עצם העובדה שהיא יוצאת בלילה...היא נואפת

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1389&messageid=163457868

עצם העובדה שהיא מרמה את בעלה...היא נואפת.

אני סתם הבאתי דוגמאות לרמיה של בני הזוג...

זכותך להאמין שהיא יוצאת לפאב ובזה היא נואפת - אני רק חלקתי על דעתך.

הפורום נועד להחלפת דעות - לא חשבתי אף פעם לשכנע שאני צודקת ולא האחר

טיגרס1

New member
טוב אני יענה לך מעט על אי ההבנה שיש כאן

אני בשנת 81 הייתי חילוני גמור ואישתי החלה לחזור בתשובה .
אנו נפרדנו מסיבות שאינם קשורות לדת בכלל אבל תקראי טוב !!!
אני דרשתי את הבן שיחיה איתי מסיבות מסויימות הדיינים סירבו ולאחר מלחמה הם אמרו כך :
אנו ניתן לך את הבן בתנאי שהילד ילמד בתלמוד תורה וישיבה !!!!!!!! כן ,כן כך אמרו ולאישה אמרו
אם הבן ישאר אצלך את חייבת לשלוח אותו לבית ספר חילוני .......... ????? הבנת אני בטוח שלא
וכששאלתי מה הבדיחה הזאת שאני חילוני ישלח את הבן למוסד חרדי והאישה תשלח לבית ספר חילוני ??
לא קיבלתי תשובה ובסוף ניצחתי אותם והבדיחות שלהם .
כל דיין פועל לפי הזרם שהוא שייך אליו ורובם שייכים לפרמיטיבים ש"ס הדיינים החרדים האשכנזים גרועים
יותר מהספרדים ! אז עכשיו תביני

יוליקה, מסכימה אתך. לפני זמן מה

קראתי כתבה של בחור חרדי, בעילום שם, שסיפר שהוא אפילו לומד באוניברסיטה, בהסתר. כי דורשים ממנו רק ללמוד תורה. והוא רוצה לעבוד. אבל הוא חייב להיות אברך. הוא צופה בטלביזיה, יש לו מחשב במקום מוסתר. למה????? למה אסור אם הוא רוצה בכך?

בת אל7

New member
שיקום וילך כמו שאני הלכתי ועזבתי

אני לא יותר מוכשרת מאחרים ,,,מי שבאמת רוצה לא מתכופף

טיגרס1

New member
אני מכיר אנשים שסבלו מכך ולמה אני חותר

עבד איתי אדם מקסים מחסידות גור בעבודה הוא ככל אדם צוחק עם כולם ובשבת ..כבד אותי ואני אותך .
ילדיו סבלו כי הגדול עבד חצי יום וחצי יום למד איזה אסון ???הוא היה במצב שהיה קשה למצא עבורו שידוך !!
השני קיבל שכל ולמד בישיבה להיות שוחט וכששאלתי אותו האם הוא יהיה שוחט הוא צחק ואמר כשיגדל לי בכף היד עץ אז לאחר החתונה הוא מיד יצא לעבודה והוא העמיד את משפחת האישה על מקומם לא נאה לכם שאני עובד???? תקנו לכם
נעלי ספורט ו....... אני עכשיו הקובע בבית .
לגבי יציאה לצבא היו משפחות שעשו קריעה על הבן !!!!! ונידו אותו כל השכונה . לגבי טלוויזיה אז ביקרתי אצל עו"ד דתי חרדי
ועל גדר ביתו היה שלט נגד הטלוויזיה ועוד ועוד אבל בתוך הבית היתה לו טלוויזיה בתוך המזנון !!!
וישנם חרדים בעל כורכם שבחוץ הם חרדים ובבית הם חילונים ומדליקים טלויזיה גם בשבת והאישה הולכת בבית בקצר !!

טיגרס1

New member
יוליקה זה שיש דתיים מפותחים אני מסכים איתך

אני עצמי דתי ושרתתי בצבא כלוחם ביחידה קרבית אז עוד לא היה יחידה חרדית ולא כלום וגם עבדתי אבל...
יש גם קבוצה של דתיים פרמיטיבים מאוד שבניהם ישנם רבנים מאוד מפורסמים שלא נזכיר כאן את שמם
שהם מוליכים את העדר שלהם במקום קדימה אלה אחורה פשוט כך .
לעצם העניין מאחר וגרתי ליד אזור חרדי אני יודע בדיוק מה קורה שם אז אל תגידי שהם אינם מבינים
אם היית יודעת כמה גברים חרדים הולכים לתל-ברוך או כמה נשים חרדיות נואפות היית מקבלת חררה
יש גם בגידות אבל הרבנים משתיקים הכל מכבסים הכל בפנים !!
כמה ראשי ישיבות ומלמדים נתפסו במעשים לא טובים עם תלמידיהם את יודעת ???? לא
אבל המספר גדול כיום אסור שילדים ונערים יכנסו למקווה בשעות שיש שם מבוגרים ולמה ????
אבל זה לא כולם ישנם חרדים נהדרים עם ראש על הכתפיים .

יוליקה

Member
מנהל
טיגרס, אני לא דיברתי על הכלל

אני התייחסתי לאותה אישה ספציפית שהתראיינה בתכנית אצל אמנון לוי.

טיגרס1

New member
יוליקה לצערי את אותם משפטים תשמעי אצל כולם

לצערי המצב הוא גרוע מאוד אני לא רוצה להיכנס לעומק על דברים שאני יודע כי האתר
יקרוס לכן אמיני לי שאני יודע ושומע מספיק אני חי בניהם 20 שנה וזה מספיק עד כדי גועל נפש
מכל הצביעות אני לא מאשים את האישה כלל כי אצל החרדים בסולם הדרגות לאישה אין מעמד
בדיוק כמו אצל הערבים מכונה להבאת ילדים וביתר תשתקי זה המצב לצערי .

למעלה