שבת שלום ומבורכת.

הדסהש1

New member
שבת שלום ומבורכת.

שמעתי אתמול שזהבי עצבני שאני אחד שאוהבת לשמע אותו
יום יום חוץ מיום חמישי ששפטל משדר .אנני יודעת את הסיבה אבל אני בטוחה
שיחזור.כי כבר הוא הושעה והיו תלונות נגדו .מי ששומע אותו יודע שהוא
סופג קללות מפה ועד אי סוף.גם על הוריו שכבר אינם בחיים.ועזרתו לזקוקים
לעזרה ולניצולי השואה,חולי הסרטן ועוד ועוד .ולשפטל שדעתו לא ומשנתו
לא סוגה בשושונים ממשיך לשדר.

בוקר טוב, נתן זהבי הושעה רק

לשתי תוכניות. והוא עדיף בהרבה על שפטל. ובינינו - שפטל כינה את השמאל נאצים ואיש לא אמר דבר....

ההבדל בינייהם

שנתן זהבי גם אם הוא בוטה, ואפילו מאוד, הוא מדבר בכנות והוא מתכוון ואיכפת לו.
לעומתו שפטל מחושב (עו"ד לא?) חוץ מהעובדה שהוא לא אמין בעיני לחלוטין .

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב , אני כבר עליתי אצלו לשידור

לא אחת...
גם הפעם רציתי לעלות ולהביע את דעתי בנושא המסתננים...אבל היססתי.

אז אני מביאה לכם כאן את מה שרציתי לומר אצלו (העליתי את זה גם בדף הפייסבוק שלי)

אני רוצה להעלות שאלות ותהיות שלא שמעתי מאף אחד, מאף פרשן או מאף "מומחה" שחשב עליהן:
הסכם השלום עם הפלשתינאים אינו מתממש כבר שנים רבות בכל ההרכבים השונים של ממשלות ישראל והנהגה פלשתינאית בעיקר בגלל זכות השיבה של הפליטים מ-48 - מדינה ישראל מסרבת לתת להם זכות שיבה לא להם וכמובן לא לצאצאיהם.

אבל מדינת ישראל קולטת לתוכה 60,000 מוסלמים מאפריקה!!

כמה זמן יקח לדעתכם עד שראיד סאלח יגלה את המוסלמים האלה??...

כמה זמן יקח לדעתכם עד שידרשו לבנות להם מסגדים??

תאמרו גזענות מצידי? לא!! אין לי שום בעיה עם ערביי ישראל איתם אני חיה בשלום ובאחווה שנים רבות. יש לי בעיה עם 60 אלף מוסלמים הבאים הנה לשנות את המבנה הדמוגרפי של המדינה שלי.

הם פליטים מוסלמים - למה דווקא היהודים צריכים לדאוג להם? יש 22 מדינות מוסלמיות שיכולות לקלוט אותם...

הטיעון שאנו כניצולי שואה לשעבר צריכים להיות יותר רחמנים ומבינים כי "היינו במצבם" - אינו רלוונטי - כי כשאנו היינו פליטים נירדפים בגלל יהדותינו - לנו לא היתה מדינה!! להם יש 22 מדינות!

בקר טוב לכולם !! יוליקה, אם את

מביעה את דעתך אצלו, יש הרבה אוזניים קשובות, פה בפורום מעטים נכנסים פה לקרוא, היית כן צריכה לדבר אצלו בתכנית של הרדיו !! ככה אני חושבת, מה יש לפחד??!!! יותר גרוע לשתוק ! אם אנשי דרום תל-אביב ישתקו, לא תהיה להם שום עזרה ולא יטפלו בכלום, גם ככה שום דבר כמעט ולא זז !!!

נראה לי שמפלגה של חיימוביץ על הקו הנכון לקראת הבחירות, שום אחד אחר לא נראה לי כרגע !!!

בסיס הבעיה: המלחמה על הבית

ראשית הם לא פליטים, הם מסתננים.
פליט הוא מי שמתדפק על שערי הארץ ומבקש להיכנס, ולא פורץ גדר הגבול באופן בלתי חוקי וחודר למדינה.
ישנם חוקים מפורשים וברורים האוסרים מתן סיוע למסתננים,לא לת להם עבודה, לא לתת להם דיור,לא להסיע אותם. שום דבר.
אבל בישראל קיימים יותר מידי אינטרסנטים או לא איכפתניקים שעוברים על החוק, כולל המפכ"ל שטיפש כזה מזמן לא ראיתי, שמסית לדבר עבירה וקורא לת למסתננים הללו עבודה.

בכל אפריקה כבר מספרים על הזהב המתגלגל ברחובות תל-אביב, ויש להניח שמיליונים כבר מתכוננים לעשות את דרכם לכאן, ואז המדינה פשוט תיעלם.....

אין כאן שום גזענות כי ממש זה לא מענין מאין הם באים, מענין שהם מסתננים הנכנסים למדינה בכח ובניגוד לחוק, רבים מהם מתבטאים שזו בכלל לא המדינה שלנו והם הולכים ומשתלטים בכח הכמות שלהם וממררים את חיי האנשים.

והנה כבר דרום תל אביב לא מספיקה להם, אפשר לראות כבר ליד גבעת המצודה בחולון קבוצה של מסתננים יושבת. זה ראש גשר שמבשר למה שעלול לקרות גם בחולון.
ואיפה ראש העיר ופקחיו, כביכול המשטרה העירונית ? - ישנים......

אז שכונות ג'סי כהן ומפדה תתכוננו לשטפון.

יוליקה, הדברים נכונים וצריך להגיד

אותם בראש חוצות. הבעיה היא שרבים אומרים אותם ואז באים יפי הנפש....מציעים לתת להם דיור, לחנך אותם, ללמד אותם עברית ואז שיעבדו כאן. ומי ישלם??? תנחשו. ולמה שנעשה את זה? הם עצמם אומרים שהם מסתננים ושמעתי כמה מהם אומרים, בחוצפה רבה לדעתי, שהממשלה צריכה לטפל בהם....

בת אל7

New member
ההבדל יהודית,,,שנתן העליב משהיא שעלתה לשידור

ויש צורך לכבד את אלו שעולים לשידור אפילן אם הם מרגיזים את השדרן,

שפטל לא העליב את אלו שעלו לשידור, הוא משדר נגד השמאל
גם נתן מדבר נגד הימין, זכותם,
ושפטל מעולם לא דיבר בשידור מילה רעה על נתן , זהבי תמיד מדבר גם בשידור נגד שפטל ,

את שמעת מה שנתן אמר למראוינת בשידור???
תמצצי לי ככה מדברים???

אני אוהבת לשמוע את שפטל מכון שאני אוהבת לשמוע עוד זוית עוד פאן
ולהחליט בעצמי מה שנראה לי
אני לא קונה אוטומטית לא את דבר שפטל, ולא את דברי נתן,

מה שכן ,הוא מאד דיקן בדבריו, ויש לו המון המון ידע,אמיתי עם הוכחות,

הדסהש1

New member
אני משוחדת -אוהבת לשמע את נתן שנים

להוא מדבר בצורה בוטה אבל משנים קודמות הוא התמתן מעט
אבל עולים אליו אנשים הזויים שגם שפתם מחרידה והוא באיפוק
לא מוריד אותם מהשידור עד שגמרו להוציא קיטור.ולפעמים הוא\
מוריד כאילו את המים באסלה.את השידור הספציפי לא שמעתי
אבל זה לא חדש מקווה שיחזור

emmy5

New member
אתמול היתי בטיול ליילי בבני ברק

יום חמישי בבני ברק , זה דבר מעניין.
ב11 בלילה , העיר היה מלא אנשים ,כל החנויות פתוחות ,טיילנו ברחובות
בני ברק
,היו אמאות ,עם עגלות ומסביב בערך אחדאשר ילדים ,למה יצאו לטייל ,לא הבנתי ..הגברים כולם בשחור ,מאוד גבואים ורזים ..חלק ,עם מזוודוד ,
יצוא לבקור משפחות ..או גמרו ללמוד בישיבה ,וחזרו הביתה ..
חנויות עם בגדי חג ,מאוד יפים , .
בסוף נכנסנו למעפיה וקנינו ,חלות חמות ומתוקות , קנינו חמין ..חלק קנו גפילטה פיש ,כבד קצוץ ...
ראינו גם הצגה קטנה של סטנדפיסטית ,נחמד לראות איך הם צוחקים מעצמם..
אני עייפה מתה...

שבת שלום לכולם!!!

ר ב י ד

New member
הדסה כתבת משהו לא ברור על נתן זהבי.

מה קרה ? השהו אותו?

ביום חמישי האחרון שידר רון קופמן, כי לפעמים שפטל לא מגיע בימי חמישי.

זהבי איש מאוד חולה יש לו סרטן וכבר הוציאו לו 3 גידולים אז אולי הוא שוב חולה.

גם אני מקשיבה לו, צאת שפטל אני שונאת לשמוע, פשוט לא אוהבת את האיש
לא את צורתו החיצונית ולא את משנתו וראית החיים שלו.

רביד, לא השהו את זהבי אלא השעו

אותו לשתי תוכניות בגלל שפה בוטה. הוא חולה אבל לא מקפיד כל כך.... אני מקשיבה לו כמעט כל יום, אחרי גבי גזית, ולמרות השפה הבוטה שלו אני נהנית מדבריו, וגם מהתוצאות שהוא משיג.
שפטל התארח פעם אצל אורלי וגיא בערוץ 10, בשיחה על שחרור של אחיו של עמיר הרוצח. למרות כל הלחצים הוא סרב לומר שרצח רבין היה מעשה נפשע. הוא רק דיבר על ההשפעה שלו על הפוליטיקה בישראל. האיש הוא נבל.

יוליקה

Member
מנהל
אממי, כיון ששני הגיסים שלי גרו בבני ברק

יצא לי לבקר לעיתים קרובות בבני ברק בימי חמישי
וכמו כן בערבי חג בעיקר לפני פסח - זהו סיור
אנטרופולוגי מאין כמוהו.

י מ י ת 2

New member
אני לא מאזינה לתכנית של זהבי

ולא יודעת מה הוא אומר, אני רק רוצה לשאול שאלה הרבה פעמים והרבה אנשים משתמשים במושג "יפה נפש" ואני שואלת מהו ההיפך מיפה נפש?
לילה טוב
שבת שלום.

deebeebee

New member
פשיסט כמו שפטל, זה ההיפך מיפה נפש

אני מסכימה שיש לפתור את בעית המסתננים, השבחי"ם, ה"תיירים" הלא חוקיים וכדומה, כי אנחנו לא יכולים להכיל את כולם/רובם, אבל יש לזכור שמדובר בבני אדם ולא בחיות. מלבד זאת, המתלהם הראשי, שר הפנים בכבודו ובעצמו, הוא זה שדאג שהם יהיו פה, אז שיפסיק לאיים בגירושם או הכנסתם למחנות ריכוז.

למעלה