בוקר אור -אתמול סיירנו נשות המועדון בפארק

הדסהש1

New member
בוקר אור -אתמול סיירנו נשות המועדון בפארק

הלאומי ברמת גן.יש שם מוזיאון האדם הקדמון והחי.נוסף לידו גן קקטוסים
נפלאים.לאחר מכן נסענו ל"קפה קקאו" במתחם רחוק יותר מהמוזיאון.
מה לומר השירות היה לא מאומן.עד שקבלנו שירות אפשר היה להתיבש.
אולי חסרו ידיים עובדות זה היה בשעה 11.30 לפני הצהריים והמקום לא היה
מלא.לשם לא אלך יותר תמונות מהסיור- יצורים קדמוניים

בוקר טוב, הנה השקנאים שפגשתי

בפארק האגם ברעננה - מקום מקסים, מומלץ מאוד למפגש, משום שיש בו גם גלריה נפלאה.

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לחברות

יופי של מקומות בילוי!!

בפארק הלאומי באמצע האגם קיבלתי את הנשיקה הראשונה במסיבת סיום כיתב ח'!!

ידעתי שיש שם את הספארי, לא ידעתי על המוזיאון!!

יהודית, בפארק רעננה יש גם בית קפה כמו בכפר סבא?

תוצאות הבחירות בקדימה מצערות בגלל שציפי ליבני ניסתה להיות פוליטיקאית מסוג אחר - ישרה!!
הציבור הישראלי - לא רוצה פוליטיקה מסוג כזה. וזה מה שמדאיג אותי אצל יאיר לפיד...היושרה.

יש פתגם בהונגרית שאומר: ואז אתה מתעורר ומגלה שהראש שלך תלוי בסיר לילה...
אומרים את זה על מישהו שחולם בגדול...וזה מה שעושה מופז: סה"כ 41% מחברי קדימה הצביעו
מתוכם הוא קיבל 62% . רק אלה, ורק אלה יצביעו עבורו בבחירות. כל האחרים יצביעו למפלגות אחרות.
ועם זה הוא חולם להחליף את נתניהו!! זה סיר לילה גדול!!

יוליקה, בפארק האגם ברעננה

יש קפה ששמו "גם קפה", ויש מקום לשבת בפנים ובחוץ. אם יושבים בחוץ אפשר לראות את האגם והעופות שבו.

באשר ללבני - זו לא רק היושרה. במשך שנים לא שמענו אותה. מה היא עשתה בעצם? מתי הרגשנו באופוזיציה? זה מה שאומרים עליה גם התומכים בה - היא היתה אי שם מלמעלה, מרוחקת, ואיש לא הרגיש בה באמת.

maxima

New member
בוקר טוב כולם...מקום יפה הפארק ברמת גן

אני אוהבת לטייל שם

גמני אוהבת לטייל שם, בפארק הלאומי.

עד לפני שנה השתתפתי כל שנה בימי עיון במלון המכביה.

באופן קבוע אחרי ארוחת צהריים הברזתי לפארק הלאומי...

השנה כבר לא, הרי פרשתי לטיולים פרטיים...

י מ י ת 2

New member
לדעתי מפלגת קדימה התגלתה בערוותה

מראש היא היתה מפלגה של איש אחד שסחף אתו כל מיני מאוכזבים ממפלגות אחרות. לשרון היו כמה מטרות אישיות וציבוריות. אישיות כי המשפטים עמדו מעל ראשו וציבוריות כי הוא הבין, מה שביבי לא מבין עד היום, שאי אפשר להמשיך להחזיק בשטחים , להחזיק למעלה ממליון אנשים בלי זכויות אדם, לגזול את אדמתם ולהשאר אחרי כל זה בחיים. הרי בסופו של דבר יהיה לדבר הזה סוף וזה לא יהיה בצורה מכובדת.
אולמרט שעלה אחריו גם הבין זאת אבל הסתבך במלחמה בלבנון ובבתי המשפט וציפי אחריהם, לצערי לא עשתה מאומה. הוגשה לה ממשלה על מגש של כסף והיא פספסה אותה. פוליטיקאית לא מספיק לה להיות ישרה, בחרו בה כדי להוביל מהלכים ולא כדי לצעוק מעל כל במה ראו כמה אני ישרה. ובסופו של דבר זה חזר אליה, ובגדול. וחבל ,היה לה פוטנציאל.
ובאשר לרכבת. מסתבר לעיני לימד את השר כץ פרק בהתנהגות. הוא ניסה להלך אימים על עובדי הרכבת התנהג כמו פיל בחנות חרסינה והשיג כמובן, את ההיפך ממה שהתכוון. מה שעיני ניסה ללמד אותו שהעובדים הם לא אסקופה הנדרסת שאפשר להשתמש ולהשליך. ובסופו של דבר הושג הסכם שאולי הוא לא כליל השלמות אבל הוא נותן מענה לצרכים של הרכבת ושל העובדים. ושיהיה לכולנו חג שמח.

ימית, יחימוביץ' לאומת ציפי לבני,

לוחמת !!! כמו שאיש אופוזיציה צריך להלחם, אני מאמינה שהיא מקדם ותצליח !!!

ימית , החזרנו את עזה לערבים, מה יצא מזה??? כולם יודעים מה יצא מזה!!! לא נראה לי שהערבים בשלים כדי לבנות מדינה
לעצמם, השאיפה שלהם רק לנקום ולהרוג, הם לא מסתדרים בינם לבין עצמם, והחוקים לא מדברים אליהם, תראי מה שנעשה בסוריה ואף מדינה ערבית לא מתערבת, כדי להשכין שלום שם !!! מדאיג !!!

מנורה

New member
אחר הצהרים טובים

תמונת יופת הבאתן מהסיורים שלכם במקומות יפים
אכן הפארק ברענה מקסים והבית קפה נעים

לגבי ציפי חבל לי מאד כמו שכתבתם לא מספיק יושרה
בפוליטיקה צריך לעשות כמו שפעם אמר לי מישהו
עשית לא פרסמת לא עשית לא עשית פרסמת עשית
ברגע שלא מבינים את זה מפסידים וחבל
כי לא נראה אישה בראשות הממשלה ומופז קשה
לי להאמין שיעשה שינוי הוא נבחר לרמטכ"ל בגלל סיכסוך בין
איציק מרדכי לוילנאי ולא בגלל כישורים מיוחדים

לא נראה לי שציפי תוכל להמשיך עם מופז אין ספק שיהיו שינויים בקדימה

יוליקה

Member
מנהל
מופז חי בללה לנד

וזה ההגיון שלי .... שאול מופז חי בללה לנד... א. מתוך אלה שכן הצביעו עבורו חלק גדול בכלל לא יצביע קדימה בבחירות הכלליות כי הם באו להצביע ע"י קבלני קולות (ראה בליכוד את הפייגלינים שבכלל לא מצביעים ליכוד...) ב. חלק גדול שתמכו ...בליבני בזים למופז ג. חלק גדול שהתאכזבו כדברייך מליבני בכלל לא יצביעו קדימה אלא חוזרים למפלגות הבית שלהם...עבודה מרצ ליכוד ואולי גם ש"ס... והשאר יעברו ליאיר לפיד...בחשבון פשוט הוא צריך יהיה להיות מבסוט אם יקבל איזה 5-6 מנדטים...

איציק מרדכי התערב בעתיד של מופז יותר מפעם אחת... בלעדיו הוא אפילו לא היה מגיע לקורס קצינים...
אני לא מקנא בו במערכת הבחירות איזה מטעמים יעשה הליכוד מהקריירה שלו... שלא לדבר על ארץ נהדרת...

עמיקם10

New member
הכניסו לרכבת הפרטה..וגילה חושבת ש..

שהיא תסלק את העובדים החדשים..אבל היא טועה. הפוליטיקאים יסדרו אותה.

יוליקה

Member
מנהל
עוד גאווה משפחתית

השנה, מקבלת פרס ישראל בתחום המוסיקולוגיה פרופ' רות כ"ץ.

http://www.youtube.com/watch?v=ETJN...DvjVQa1PpcFPIMZfukD990A5vplh85MvcU1oLhku9PGs=

פרופ' רות כ"ץ מצרפת למשפחה את פרס הישראל השני.
בעלה, פרופ' אליהוא כ"ץ קיבל את הפרס ב-1989 בתחום מדעי החברה.
(פרופ' אליהוא כ"ץ הוא ממקימי הטלויזיה הישראלית).

איך אני קשורה אליהם...ובכן הם משמשים כסבא וסבתא רבא ל-2 נכדותי כיון שבנם
נשוי לאמה של כלתי הסבתא השניה.

בליל הסדר השנה נחגוג יחד כאשר פרופ' אליהוא כ"ץ עורך את הסדר.

עמיקם10

New member
"אם האדם בא מהקוף איך עוד יש קופים"

כתובת בשלט על הכביש בין אשדוד..לאשקלון.

י מ י ת 2

New member
אנחנו צריכים לשמוח כאשר קבוצת עובדים

מצליחה להשיג תנאים טובים. בשביל זה הם עובדים. כאשר "בכירים" למיניהם לוקחים הביתה משכורות אסטרונומיות אין סיבה שגם העובדים לא ייהנו מתנאים טובים.
מסתבר שהתנהגות אלימה כמו שהפגין שר התחבורה כץ, לא משיגה תוצאות ראויות, אלא להיפך.
יום טוב

עובד שרוצה שכר ראוי, שיהיה בעמדת מיקוח:

א. או שיהיה לו גב חזק של וועד עובדים שיכול למרר את החיים להנהלה ולהציבור שבעצם מפרנס אותו, כל שני וחמישי,
ב. או שיהיה מקצוען בתחומו, ויקבל הכרה במקצוענותו באמצעות משכורת ראויה.

ממה שאני רואה בשנים האחרונות (ואני, קצת מבין ברכבות...) המקצוענות באמת נחותה מאוד ברכבת אם חוגונים נהרסים בקצב של 40 מליון דולר בשנה, אם מידי פעם קרונות עולים באש, אם כל שני וחמישי יש שביתות, אם יש תאונות בגלל חוסר בתצפיתנים או בגלל מחסומים לא טובים במפגשי כביש מסילה, חוסר שילוט כרוני (קרונות שאינם דבל-דק אין בהם שילוט לאן נוסעת הרכבת העומדת ברציף), אתה לא יודע אם זו הרכבת הנכונה או שזו נוסעת לכיוון אחר ותיכף תגיע, או לא, הרכבת הנכונה...... וכו.

אז מחוסר מקצוענות, פונים לבריונות. זו כל התשובה.
וכל הוועדים הגדולים פתרו את הבעיה על גב הציבור, כולם מתנהגים בבריונות כלפי הציבור ומתעללים בו כדי שיצעקו ושוועתם תעלה עד הממשלה.
מעולם לא ראיתי מי מהוועדים הגדולים בחסות עיני, אם יש להם בעיה עם שר האוצר, שילכו למשרד האוצר ויפגינו נגדו שם, יצורו על הבנין עד שתיפטר בעייתם אם אין דרך אחרת.
אבל הדרך הקלה ביותר היא להתעלל בציבור.
ואחר כך הם מתפלאים ששונאים אותם.

למעלה