בוקר טוב לשבת בבוקר

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לשבת בבוקר

שבת בבוקר יש מוסיקה ניפלאה - צריך רק לבחור אני כעת ב-103FM שירים עבריים של מאיר אריאל

emmy5

New member
יוליקה , שבת שלום , את נשארת לבד ?איפה כולם?

יוליקה

Member
מנהל
היי אממי - טוב לראותך

כניראה שכולם מטיילים היום... כבר אמרתי כמה פעמים... אני יכולה להביא את הסוס לשוקת אינני יכולה להכריח אותו לשתות...

היום בצהרים שמעתי בערוץ

1 את שחרזדה, ואחר כך מחולות פולובציים, שניהם בביצוע תזמורת רוסית. חלום! כמה שקונצרטים חסרים לי!

יוליקה

Member
מנהל
יהודית...נו...את רואה

גם אני ראיתי ונהניתי כל כך... שחרזדה היתה התקליט הראשון שקניתי בחיי... אם גיל שוחט רק היה מדבר על היצירה במקום פרוקופייב...

pazi66

New member
ברכות לידידתי היקרה הדסה ליום הולדתה

לפני יומיים חגגה הדסה יום הולדת.לצערי נודע לי רק הבוקר. נילי ואני מברכים אותה מכל הלב ומאחלים לה בריאות ואושר....ערכתי למענה סרטון איחולים וברשותכם וברשותה של המנהלת מבקש לנצל פלטפורמה זו על מנת לברכה...מאד מקווה שזה לא מפריע לאיש. הדסה טוב באיחור מאשר בכלל לא.... להדסה יום הולדת

הדסהש1

New member
פזי ונילי תודה רבה על הסרטון ריגשתם

אותי מאוד עד כדי דמעות.על ההשקעה במצגת .תודה מקרב הלב.

יוליקה

Member
מנהל
פזי, איזה סרטון מושקע כהרגלך בקודש

אלא שהפעם השארת אותי רעבה....איזה עוגות מעוררי תיאבון ועוד לראותם בלבד.... תודה ושמחה לראותך כאן בכל עת.

ניחוש מוצלח, יוליקה. יצאנו היום

ליום כיף יפה, צבעוני ומעייף. טיילנו עם שתיים מנכדותינו לאתרים מוכרים לנו - להן עד היום לא. במנחת מגידו שטפנו את העיניים בפריחת כלניות (בקובץ. כדאי להגדיל כדי להנות מיפי הכלניות), משם נסענו ל"אתונו של הסולטן", שתי תחנות של רכבת העמק המיתולגית, ומשם לגשר בנשר. צהריים בחיק הטבע. יופי, צחוקים, ושובבויות. יום נהדר... לילה טוב. עכשיו הגיע זמן לישון..

יוליקה

Member
מנהל
אור, תודה שאת מספרת לי מה קורה

קרוב לביתי...לא ידעתי שהכלניות במנחת מגידו כבר פורחות... ממנחת מגידו רואים את הגלבוע ואת היישוב בו אני גרה. יופי שנהנית, והצצתי גם לתמונות בבלוג! שיהיה לכולנו שבוע טוב!!

למעלה