בקר טוב בקר אור, הסרטן שלי, סרטן נזיר

ערב זמר ב - "לוחות"

בוקר טוב לכולם. הנכם מוזמנים לבקר בלוחות שבפורום ולקבל פרטים אודות ערב זמר משותף עם הזמרת-רוחמה רז. מכחים לכם.

בקר טוב בקר אור, הסרטן שלי, סרטן נזיר

מרתק אותי עד כדי כך שאתמול לא יצאתי למפגש חברתי בגלל שהייתי מרותקת לפארוק - סרטן הנזיר שלי. הוא בדק קונכיות חדשה למלתחה - כפי הנראה המידה לא התאימה... בכל אופן יש לו חיישנים חדים, איני יודעת אם ראה אותי, או שמע או חש בתנועה ליד הטרריום בכל אופן כל פעם שהתקרבתי הוא התכנס לקונכייתו. כדי לעקוב ישבתי והתבוננתי... תיכף יוצאת להרצאה וחשבת על מקום פורח עם אטרקציות לילדות. שתיים מהנכדות. אוהבות לקרוא את סייד קשוע? אני מאוד. גם את ספריו ערבים רוקדים וויהיה בוקר אהבתי את גוף שני יחיד פחות. הוא גם כותב התסריט לתכנית הטלויזיה עבודה ערבית - עליה אין לי מה לומר כי לא ראיתי. בטור שבועי שלו ב"הארץ" ופעם - מדינה עם אופי. קראו ותהנו. ומי שלא יודע שיווק השקמה = רשת רמי לוי.... יאללה, יוצאת להרצאה. יומנעים

בוקר טוב, אור את ממש חודרת לפרטיותו

של פארוק, ובאמת מציעה לך שלא תתקרבי אל החיישנים שלו. האם גם לו יש כפות כאלה כמו לסרטנים המוכרים?

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לסוף שבוע, יהודית....

בלילה היה שידור של תכנית דבר אלי בפרחים שירי שנות הששים עם ליאור ויותם ייני התכנית משנת 2002-3 לפני שיותם חזר בתשובה...וליאור עדיין זכר את המילים היטב... עוד השתתפו אבי טולדו קובי רכט שולה חן, עדנה גורן ועוד....

אפי 7

New member
סוף שבוע נעים

למרות הקור - בית קפה יום שישי נחוץ. אפי

יוליקה, אולי היה לו לוח לפניו? במופע

בכפר בלום המילים היו על הרצפה ובכלל הוא היה קצת מבולבל.... ובכל זאת כשיכול היה, אפשר היה לשמוע את הקול הנפלא שהיה לו בעבר. אני רוצה להשיג את התקליטור "הלוך הלכה החבריה".

נכון יהודית. הטרריום שלו הוא כמו בית

האח הגדול מתוצפת ומצולם... לסרטני הנזיר 10 רגליים. זוג צבתות 2 זוגות רגלי הליכה 2 זוגות רגלי אחיזת קונכייה. לאכול הוא מקבל אוכל של דגים ומותר לו לאכול כמעט הכל - לא מתובלן, גם קליפות של ביצים. מאוד מסקרנת חיית המחמד החדשה שלי...

שרגא גפני ז"ל - יחד איתו מתו גם

אבנר כרמלי, און שריג, איתן דרור, יגאל גולן, איתן נותב ויצחק אחיטוב, שמות העט שלו. כתב סדרות הספרים "דנידין הרואה ואינו נראה", "הספורטאים הצעירים", "הבלשים הצעירים", "עולם התנ"ך לילד" ועוד.

הדסהש1

New member
יהיה זכרו ברוך אתמול אחרי האזכרה

של אימי שישבנו כל הבנות והכדים נזכרנו על ספוריו.אני קניתי לנכדי את "עולם התנלך לילד"ועד היום הם בספריה.

יוליקה

Member
מנהל
הדסה, אז יש לכם את הציורים של אבי

כי אבי צייר את כל הסדרה.

למעלה