מחר 11.01.2012 יום הולדת לאור חבצלות

יוליקה

Member
מנהל
מחר 11.01.2012 יום הולדת לאור חבצלות

אור חבצלות חוגגת יום הולדת - ברכות לבביות למי שמפריח לנו בפרחים את הפורום מטיילת ומביאה לנו רשמים טריים מצפרירי בוקר... המשיכי להעשיר אותנו ושיהיו לך ימים מאושרים ושמחים.

הדסהש1

New member
אור מזל טוב והליכה בבוקר עם הציפורים

והמשך גידול הפרחים הנפלאים שלכם.והרבה אושר ובריאות.

אור, מזל טוב ליום המיוחד הזה

שהוא יום הולדתך, תבורכי בכל הטוב שבעולם , עד עולם !!!

בקר טוב בקר אור, פרחים

חיוכים ותודות עבור הברכות. עם קצת תהיות, קצת אכזבות בתחזית הובטח לי כמתנת יומולדת גשם - בינתיים נאדא! גורנישט! כלום... כידוע אני אוהבת גשם. אבל --- היום עוד גדול. ברכות לכולם

ora11

New member
אור היקרה מזל טוב ליום הולדתך

מאחלת לך את כל הטוב שבעולם. בריאות נחת אהבה ושמחה וביחד עם זמר עד מאה כעשרים.

ora11

New member
והנה לכבודך היגיע גם הגשם.

אני גם אוהבת חורף וגשםםםםםםםםםםםםם.

emmy5

New member
שלום לכולם ,אור חבצלת מזל טוב ליום הולדת

לא היה לי טלפון ואינטרנט מיום שבת,זה דבר נורה ...איך הסתדרו אנשים בלי טלפון ואינטרנט קשה להבין ,אני כמעט השתגעתי .. יש לי 123 אי מיילים, שממש לא חשוב לי ..אבל יש דברים שמשגעים את הבן אדם ,את הנתוק מכל העולם. שמחה שאני שוב איתכם , . אור חבצלת הרבה בריאות ואושר עד 120.

אפי 7

New member
אור חבצלות
ליום הולדתך

תרו תרועה חלפה שנה - איחולים לעוד המון שנים שיחלפו במסכת חייך שנים שילווך בברכות הכי טובות שמוענקות לאדם כאשר הוא טוב, נחמד, מעניין, אוהב טבע, בכלל ידידותי לסביבה. לו יהי אפי

אמי, למקרים חריגים כמו אלו - של נתק בקוים

של בזק - טלפון ורשת, ולהודעות דחופות אני מחזיקה בסלולרי טעון. לא חדש, לא חדיש, ישן וותיק - מציל ממצוקת קשר...

emmy5

New member
אור חבצלת,יש לי אי פון,שחקתי ודברתי איתו

אבל אין לי אינטרנט בו...ברור שזה עוזר ..אבל התגעגעתי לחיים הוירטואלים ...לירות מה קורה אצלכם
)))))))))))))

אצלינו היום לא היה גז לכל

הבנין ב-12 בצהריים. הייתה לי אורחת לצהריים ולא היה לי עם מה לבשל, בסוף בישלתי הכל בתנור, רציתי לעשות דג מטוגן, בסוף אפיתי אותו בתנור עם ירקות, הירקות אחרים בשלתי גם בתנור, שמתי עליהם תבלינים עם שמן וסומסום ומלמעלה שמתי גבינה צהובה, הכל יצא "במקרה טעים" , אני לא בשלנית של תנור ! בשעה 1.15 הגיע הגז, אבל האוכל שלי כבר היה מוכן.

י מ י ת 2

New member
לאה, מה שחשוב שאת יודעת להסתדר בכל מצב

אצלנו לא היו מים מישהו עלה על צינור ראשי. אבל עוד הספקתי למלא שני כדים מהמים שטפטפו ובסופו של דבר כנראה שתיקנו את הצינור. שמעתי הערב הרצאה על 7 פלאי הטבע העולמיים. הסרטים היו יפים המרצה פחות... ברכות לאור ליום ההולדת , על כל הברכות שברכוך אני מוסיפה גם את שלי מחר אני צריכה להתעורר מוקדם לברך את בתי ליום הולדתה. כבר ילדה גדולה אבל ביום הולדת צריך לברך. לילה טוב

בקר טוב לכולם, ימית, מזל טוב

לבתך, זה באמת יום מיוחד יום הולדת , שיתגשמו כל חלומותיה !!!

למעלה