זכויות גימלאים - חוברת

סבאאורי

New member
זכויות גימלאים - חוברת

ר''ב חוברת שקיבלתי היום {שי ליומולדת) ואני חולק בה אתנם.מניח שחלק מבאי הפורום יהיה מעונין לעיין בה. ברכות. אורי

יוליקה

Member
מנהל
סבאאורי, תודה לך

הוספתי את הודעתך הודעות נבחרות כדי שגם בעתיד אפשר יהיה לעיין בה

אפי 7

New member
פאזי - חתיכת השקעה -

שוטטתי בין החלונות wow נילי בוודאי נהנתה מאוד הן מההופעות והן מהנוף. מדהים אפי

אפי 7

New member
ובדיחה חמה מהתנור - קבלתי במייל ../images/Emo6.gif

תייר אמריקאי מסייר בתל אביב, כשלפתע הוא מרגיש צורך עז להשתין.. מחפש, מחפש - ולא מוצא שירותים. בלית ברירה, נכנס האמריקאי לסמטה, נעמד בפינה נסתרת ליד חומה גבוהה ומתחיל לפתוח את הרוכסן. ‏בטרם החל להשתין, מרגיש התייר טפיחה קלה על כתפו . הוא מסתובב, ולפניו עומד שוטר ישראלי מדוגם סלח לי, אדוני - אומר השוטר - אסור להשתין במקום ציבורי . . האמריקאי מתנצל , אומר שאין לו ברירה - לא יכול להתאפק, ולא מוצא שירותים. אעזור לך - אומר השוטר - בוא אחרי. הוא מוביל את התייר לשער קטן בחומה, ומראה לו את הדרך פנימה . התייר נכנס , ועיניו נעתקות מחוריהן: הוא עומד בגן מקסים ומטופח, מלא מדשאות , פרחים, שיחים ועצים. פה ושם ניצבים פסלים ובריכות נוי , ובעומק הגן - עומד בנין מפואר. השוטר מצביע על אחד העצים ואומר לתייר: אין בעיה, אתה יכול להשתין כאן .. התייר משתין, נושם לרווחה ושואל את השוטר : תגיד, זה מה שאתם קוראים לו " האדיבות הישראלית "? לא - עונה השוטר - אנו קוראים לזה השגרירות הטורקית...

סבאאורי

New member
../images/Emo4.gif

ילד תורכי בא לאביו ומספר לו: "אבא, היום חוויתי את החוויה המינית הראשונה שלי." האב: "שב וספר לי על כך." הילד: "אבא, אני עדיין לא יכול לשבת..."

יוליקה

Member
מנהל
ענק!!! רצתי לספר לבעלי../images/Emo6.gif

בעלי אומר שהמקור לבדיחה הוא מלונדון.... שם הובילו את התייר לשגרירות הצפרתית

למעלה