בסוף אצליח להפוך אותכם לאוהבי מוסיקה רומנית

emmy5

New member
בוקר טוב לכולם,העם הרומני הוא עם שמח

אוכל ,שתיה ומוזיקה עושה לנו הכי טוב . אוכל הרומני ,לא שונה בהרבה מי עמים אחרים ,אולי שוני בתבלינים.. פחות חריף ,קצת מתוק וחמוץ...הרבה פלפל שחור .... רק שלנו הישראלים ,יש לכל מטבח ...כל מני תוספות מכל העמים .. בוקר טוב ,ממש חורף,

pazi66

New member
ediana בדרך כלל אינני מתארגם מצגות של אחרים

אך המייל שלך מאד גירה אותי והזכיר לי שנים יפות ונוסטלגיה של ילדותי, בילוי עם משפחתי המקורית במסעדות בוקרסט של ימי "פריס הקטנה", במועדונים ומקומות בילוי שהורי לקחו אותי (אז לא היה מוכרת המילה "ביבי סיטר" וגם לא היו טלפונים סולולרים.....צוענים מנגנים בין השולחנות ואוכל טעים...טעים....

pazi66

New member
ט"ו בשבט (חג האילנות)

ט"ו בשבט: שבת, ט"ו בשבט התש"ע, 30 בינואר 2010. ט"ו בשבט (חג האילנות) הוא יום נטיעות או טיולים. ט"ו בשבט חל השנה בשבת, ולכן אפשר להקדים את הנטיעות ליום חמישי קישור נוסף הקדמתי הפעם להוציא מצגת להזכיר לכולנו את החג הקרב ובא ולאחל לכולנו חג שמח

חברות וחברים, אני יוצאת מחר לטיול

בדרום, בתקווה שמזג האוויר ירשה. נתראה ביום רביעי.

martali

New member
פזי המצגת של ט"ו שבת מקסימה

מצגת עשויה בטעם טוב, נהנתי ממנה תודה לך

יוליקה

Member
מנהל
לכל האורחים והמבקרים בפורום שלנו

הפורום נועד לתקשורת בין הגולשים. הפורום איננו "לוח מודעות". אין לפרסם בפורום בלוגים או קומונות חדשות - אלא באישור מנהלת הפורום. אין לפרסם בעמוד הפורום התמחויות שונות גם אם הן מיועדות לגימלאים. אורחים ומבקרים ברוכים הבאים לגלוש ולהשתתף בנושאים השונים של הפורום אך אין לנצל זאת לפרסום. האמור לעיל בא לאור ריבוי הודעות מהסוג המוזכר . אודה לכם באם תמלאו אחר ההוראות.

למעלה