@@@סיפור בלשי מיוחד ...גלגולו שת מכתב@@@@

maxima

New member
@@@סיפור בלשי מיוחד ...גלגולו שת מכתב@@@@

גלגולו של מכתב כיצד מגיע "לתעודתו" מכתב שנשלח בדואר רשום...דואר ישראל. שלחתי מכתב בדואר רשום ביום 3.3.08, המכתב נישלח לעורן דיני בתל אביב ולא התקבל עד היום, 19.3.08. ניגשתי לסניף הדואר בעירי, ממנו נשלח המכתב, כדי לברר מה עלה בגורלו, שם אמרו לי שהוא נמסר ל-ת.ד. שמספרו..... בסניף מקווה ישראל בתל אביב ב-10 לחודש. בשיחה עם עורך הדין נאמר שאין לו ת.ד. וכל המכתבים הרשומים מתקבלים ישירות על ידו או על ידי מזכירתו. אמרה לי הפקידה בדואר שאמלא טופס חקירה ואחכה לתשובה אמרתי...לא טופס ולא חקירה.. אני רוצה את המכתב שלי היום. נסעתי לדואר ברחוב מקווה ישראל וביקשתי שיאתרו את המכתב שלי, להזכירכם מכתב רשום. הפקידה אמרה לי תמלאי תופס חקירה....עניתי לה כפי שעניתי לפקידה הקודמת, וביקשתי לדבר עם המנהל, המנהל כמובן "לא נימצא היום" זו התשובה שקיבלתי. פקידה שישבה באשנב סמוך אמרה לי שאנסה לפנות לאחראי על תאי הדואר, פניתי...ושוב התשובה המסורתית...תופס חקירה, כאן כבר עליתי על טורים גבוהים ואמרתי לה אני לא ממלאה שום טופס ו אני לא יוצאת מכאן ללא המכתב שלי ואם לא ימצא היום אני תובעת אותם בגדול. ראיתי שזה עשה לה משהו, היא צילמה את הפתק שלי, של הדואר הרשום ונתנה לפקידה שתברר למי שייכת תיבת הדואר המסוימת ותשאל את בעליו על המכתב שלי. לאחר שאיתרה מי בעל התיבה ביקשתי שתאמר לי היא סרבה בטענה שאסור לה למסור פרטים על בעלי התיבות אבל שמעתי אותה אומרת לחברתה באשנב הסמוך שם של בנק מסוים, לי אמרה שהיא תטלפן לבעל התיבה ותשאל אותו על המכתב שלי. כאן התעוררו בי החושים הבלשיים שלי שלא ידעתי כלל שקיימים אצלי...
התרחקתי מהפקידה התישבתי ליד שולחן גדול שעמד באמצע הסניף והתקשרתי ל-144 לברר טלפונים של סניפי הבנק בתל אביב, מסרו לי שלושה מספרים, טילפנתי לאחד מהם וסיפרתי את הסיפור שלי ושאלתי אם תיבת הדואר הזו והזו היא שלהם, תיבת הדואר לא היתה שלהם אבל קיבלתי את כתובתו של סניף הבנק שהתיבה שייכת לו. בינתיים הפקידה בדואר אמרה שהיא דיברה עם בעל התיבה והוא יחפש את המכתב שלי אבל שלא אתלה בכך תקוות גדולות. אמרתי לה שאני יוצאת קצת ועוד מעט אחזור. כמובן שהלכתי לבנק שאת כתובתו קיבלתי, מרחק של כ-15 דקות הליכה מהירה. היחס בבנק היה ניפלא, לאחר ששאלתי הופנתי לבחור שמטפל בדואר, לאחר ששמע את סיפורי בדק בספר בו הוא רושם כל דבר דואר שמגיע לבנק ומצא שאכן המכתב שלי הגיע ב-10 לחודש אליו והועבר ב-11 לחודש למחלקה המשפטית מאחר והיה ממוען לעורך דין. הוא מיד התקשר למחלקה המשפטית והתברר שאכן המכתב נימצא שם, הפקידה אמרה שניסתה לאתר את עורך הדין שלי אבל בבזק נתנו לה מספר שגוי ביקשתי לבוא לקבל את המכתב ונענתי בחיוב. שוב הליכה מהירה של כ-25 דקות, עליה לקומה שמינית, הבחורה ראתה אותי ויצאה לקראתי עם המכתב בידה. טלפנתי לעורך דיני כדי לבשר שהמכתב בידי, כמובן שהוא התפעל מכושר הבילוש שלי. זה סיפורו של מכתב רשום בדואר ישראל ממנו למדתי לא לסמוך על הדואר.

emmy5

New member
מקסימה , המקרה מעניין , האם זה היה מכתב שלך

מנורה

New member
בוקר טוב ליום נעים../images/Emo42.gif

מקסימה
כשרוצים אפשר הכל אבל דברים קורים ועדין דואר ישראל מתפקד טוב מי שלא עושה אף פעם לא טועה.

maxima

New member
מנורה...בזמן שהייתי בדואר מצפה לתשובת הפקידה

הגיעו הרבה טלפונים עם תלונות שמעתי כי הפקידה דיווחה כל הזמן לחברה שישבה האשנב הסמוך לה.

מנורה

New member
אין ספק שיש תלונות

זה הרבה פעמים תלוי בסניף סוף טוב הכל טוב

יוליקה

Member
מנהל
מקסימה קראתי שוב ושוב את סיפורך

והיגעתי למסקנה - שהם הוסיפו חטא על פשע. כשאר שולחים מכתב רשום - המכתב חייב לשהשאר אצל פקיד הדואר האחראי על חלוקת מתכבים רשומים ללקוחות. הפרוצדורה היא: ששולחים הודעה לנמען שיש לו מכתב רשום. כאשר הדוואר שמחלק את הדואר לבתים - אינו מוצא את הנמען. בתיבות הדואר - אף פעם לא שמים מכתב רשום - רק הודעה. במקרה שלך: א. לא הודיעו לנמען שיש לו דבר דאר רשום ב. הכניסו את המכתב לתיבת דואר שגויה במקום הודעה בלבד. לדעתי חבל שלא מלאת הודעת תלונה - כי נושא כזה חייב להבדק. מזל שהיה להם עסק עם "עקשנית" כמוך.

מקסימה ,אני מוקסמת מהתושיה שלך!!!

גם לנו הדואר איבד חבילה, מכיון שהיה לי זמן מלאתי טופס ,ואחרי כשבועיים, הודיעו לי שהחבילה אבדה בדרך ושאוכל לקבל פצויי על זה. אנחנו בעסק היינו שולחים הרבה חבילות, אפשר להגיד ש98% הכל מגיע, טעויות קורות אין מה לעשות. צהריים טובים לכולם!!!

מכבי ניצחה במשחק שהיה הערב בהפרש

גדול, אנחנו במקום ראשון בטבלה !!! היה משחק טוב ומענין !!!

הייתי במשחק

חזרתי בלי קול כבר שנים רבות יש לי מנוי למשחקי מכבי תל אביב, ואני מאלו שרואים בטלביזיה עם "ערכת אוהדים": חולצה, בנדנה, צבע פנים...בקיצור- אוהד שרוף

lutz21

New member
ערב טוב מקסימה--פורום נכבד,

אני חושב שבגלל טעות אחת לא צריך לשפוט לשלילה, אני קיבלתי מכתב מגרמניה יהודה אלכסנדר ישראל, ולאחר חודש הוא הגיע אלי לאחר שהוא טייל בארץ, חג שמח לך יהודה

למעלה