סגירת הפורום

סגירת הפורום ../images/Emo7.gif

שלום לכולם קבלתי הבוקר טלפון ממנהל האשכול שלנו בתפוז. נאמר לי שלאור הפעילות הדלילה, הנוהל בתפוז הוא לסגור את הפורום. בתקופה הארוכה שיצא לי לכתוב בפורום, והקצרה שיצא לי לנהל אותו ראיתי את הפורום עובר תקופות כאלו ואחרות. באותה תקופה קצרה ניסיתי לעורר את הפורום אך לא נוצר מומנטום שיחזיק אותו. אולי הייתי צריך לעשות יותר אבל לא לגמריי ברור לי מה.. אני לא אתחיל לשכור אנשים שינפיצו הודעות... אני מאוד מודה לכל האנשים הכותבים בפורום ואשר כתבו בו לאורך השנים וכמובן למי שנהלה אותו ברוב ימיו - תמי האחת והיחידה. והכי חשוב הוא שתמשיכו לעשות ספורט בכלל וספינינג בפרט. אם למישהו יש שאלות או צורך בעזרה הוא תמיד מוזמן לפנות אלי במסר כאן או בפייסבוק (Assaf Feldmar) ושהאחרון יכבה את ההואר בבקשה...

Tami661

New member
../images/Emo7.gif עצוב... בדיוק כמו שעצוב לראות מה קרה

בכלל לספינינג (כמה מוזר שהתגובה האחרונה שלי להדס כאילו ניבאה זאת) חבל. ממש חבל. אבל... תמיד אפשר להתרפק על הזכרונות והתמונות, מה גם שאנחנו נשארים חברים בפייסבוק ובעולם האמיתי.

דרכו של עולם

לכל טרנד, וספינינג אין מה לעשות הוא סוג של טרנד, יש סוף וכשמגיע סופו של הטרנד נותרים אלו שהם ההרד-קור של הטרנד, ובד"כ זו לא קבוצה גדולה. וגם הפיצול מחליש, במיוחד כאשר יש כל כך הרבה פורומים בנושאי ספורט ורכיבה בפרט. בד"כ מי שמתעניין בספנינג ושייך לקבוצת ההרד-קור סביר שיתעניין גם ברכיבה מסוג אחר כלשהו (תזכורת, ספינינג נולד כשיטת אימון מבוקרת לרכיבה תחרותית ). יש גבול בכמה פורומים יכול אדם ממוצע להתנהל. אולי זה הזמן להתאחד - ושרוב חובבי הרכיבה מכל הסוגים יכתבו בפורום אחד. יש מקום לשירשורים בכל אחד מהתחומים, לא חייבים פורום נפרד. תעלולי <שאישית נפרד מהספינינג כבר לפני שנתיים לאחר שלא הצליח למצא מדריך שישתכנע שיש גבול לעוצמת המוזיקה שהאדם מותר לו לספוג ולאחר שאכן הבחין בירידה בשמיעה>

shalhav

New member
סגירת הפורום

חבל מאוד חבל אך הכתובת היתה על הקיר. יש קבוצה בפיסבוק של ספיננינג מאוד חמה ומפרגנת וזה בדיוק מה שלא היה לכם . ההתנצחיות חוסר הפירגון והאגרסביות של כמה מכם גירשה את רוב הכותבים . הספינניג לא מת הוא חי ונושם ומלא בשמחה לידיעתכם.

אני אישית לא חושב שהספינינג מת

או אפילו בדעיכה כלשהי. אבל אין לי ראיה מספיק רחבה על התחום. אני מסכים שחלק מהדעיכה של הפורום נובעת מכך שלעיתים הוא לא היה מקום נעים לכתוב בו.

Tami661

New member
כמה זמן הקבוצה בפייסבוק קיימת? חחח... אז תן

לה במקרה הטוב שנה... ואז תחזור עם תובנות. אותי כבר לא מעניינת קבוצה כזו או אחרת, אבל את הדוקטורט שלי על האנשים בתחום כבר עשיתי וזה בדיוק העניין "התנצחויות, חוסר פירגון ואגרסיביות" זה שהספינינג זומבי - זה גורם לכמה אנשים לחשוב שהוא חי... אבל הזומבה כבר תתקע לזומבי את המסמר האחרון בארון והלוואי שאני טועה (רק שעד היום... זה לא ממש קרה
) בכל מקרה, כל זמן שאתה נהנה ומאמין שהוא חי ומלא בשמחה - זה מה שחשוב

רוןר9

New member
בואו ננסה לבצע החיאה !

אסף יקר האם ההחלטה היא סופית? אשמח מאוד אם נוכל להחיות את הפורום ,לפעמים יש ירידה לצורך עליה. מאמין שבכוחות משותפים נוכל לצקת תכנים ולהמשיך להינות מנושאים משותפים שממלאים את כולנו. אם יש משהו שאוכל לסייע עדכן אותי תודה רון

daykal

New member
../images/Emo140.gif אני מקווה שבסוף הפורום לא יסגר

אני נהנת לקרוא את המאמרים ותמיד כשהייתי צריכה עזרה קיבלתי מענה כמו במקרה האחרון שלי כשהשעון דופק שלי "חלה" והפנו אותי בפורום לאגנטק שבדקו את השעון ,את המשדר , ואת הרצועה שהתברר שלא הייתה תקינה ושלחו לי רצועה חדשה גם אני חושבת שהספינינג לא גוסס ושהוא חי ובועט לפחות זה ככה במקום שבו אני מתאמנת . שיהיה לכולם המשך שבוע מקיסם ונפלא ושנשמע רק בשורות טובות

ritadm

New member
אני פשוט בהלם...

ובהחלט חושבת שצריך להילחם על כך! ממש חבל (ואפרופו, הקבוצה בפייסבוק, אף עפ"י שהתכנים בה יותר "קלילים"- פורחת- זה רק מעיד על זה שאתם מספידים את התחום והפורום מוקדם מדי!) וחכו...זומבה-כלומבה- אתם תראו שהאימונים ה"אמיתיים" עוד יעשו קאמבק- ובגדול! אני אופטימית
.... וחוץ מזה, כולכם מוזמנים למצוא בפורום אירובי השכן בית (שהיה הבית מלכתחילה....
), ואסף- יותר מאשמח אם תצטרף אלי ואפילו נחבור במשותף או לפחות תיקח חלק בפורום....סה"כ, כולנו יצאנו מאותו הרחם, בסופו של דבר........

למעלה