ערך על לירון בויקיפדיה

Colfax

New member
ערך על לירון בויקיפדיה

בדיוק היום עלה הערך של לירון לב בויקיפדיה, ואתם מוזמנים לתרום מהידע האישי שלכם (זאת לאחר שתלמדו איך כותבים בויקיפדיה). אז קדימה!

DGtal

New member
לידיעתכם, הערך בסכנת מחיקה

אם אתם רוצים שיישאר מומלץ שתשפרו אותו. אל תנסה להכניס "לירון המלך" כי זה סתם יגרור את חסימת הערך לעורכים תמימים ואת חסימתכם האישית. תבררו מידע איכותי עליו, מידע רציני (ובדוק!): איפה נולד, איזה תיכון למד, איפה היה בצבא, מה עשה בקריירה, סינגלים וכו'. ובבקשה, בלי טעויות כתיב מביכות. נ.ב. אני לא מבטיח שזה יספיק, אבל זה ייתן צ'אנס ובכל מקרה יכבד את המקום והאדם. תהנו

Colfax

New member
אני לא רואה שמישהו עושה משהו בנידון

רוןרוןרון, תתעורר.

moshavnikit

New member
מישהו חסר סבלנות.. ../images/Emo4.gif

אני אנסה לנסח משהו ושישפרו אותו כי אני לא לגמרי בקיעה בפרטים

Colfax

New member
תיכנסי, תבדקי בדפי העזר ותביני יותר

אבל בעיקרון כותבים ולוחצים על שמירת הדף.

TV Eye

New member
יש אלטרנטיבה

הוויקפדיה העברית הפכה להיות כר פורה למתנשאים, כיום יש שם רוב של אנשים בורים אשר מנסים בעזרת דיקטטוריה להחליט איזה ערכים הם בעלי ערך היסטורי ואיזה ערכים הם לא. לרוב ערכי סדרות/סרטים/זמרים וכל מה שקשור בתרבות ובעיקר תרבות פופלרית נמחק שם. לאחרונה קמה אלטרנטיבה שגם מצילה את הערכים הנמחקים וגם מעלה עשרות ערכים אחרים בכל נושאי התרבות הערך על לירון לב עבר עכשיו גם למיזם החדש "ויקיתרבות" http://he.culture.wikia.com/wiki/%D7%9C%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%9F_%D7%9C%D7%91 זה הקישור לערך של לירון לב בוויקי החדשה אתם מוזמנם להרחיב אותו ואף לעלות ערכים אחרים שקשורים בתחום המוזיקה הישראלית ובכלל בתחומי התרבות בתודה TV_EYE

Colfax

New member
תצטרך להתאמץ עוד הרבה יותר כדי

שהראה בך ובויקי שלך אלטרנטיבה למקור (אם בכלל).

TV Eye

New member
כידוע לכם או שלא...

אבל וויקפדיה האנכרוניסטית המסואבת ואכולת החשיבות העצמית מחקרה את הערך הנחמד מאד על לירון לב. למזל כותבי הערך, הערך נשמר בשרתי הוויקי לתרבות בלינק המצורף http://he.culture.wikia.com/wiki/%D7%9C%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%9F_%D7%9C%D7%91 מוזמנים לבקר בו להוסיף לו ואף להוסיף ערכים דומים

TV Eye

New member
ובכן

דבר ראשון איני רואה בויקי כשלי :) אני רק העלתי את המיזם יש שם כבר כמה וכמה כותבים. בפחות מחודשים הועלו כמעט 150 ערכים רובם יותר מפורטים ויותר טובים מהערכים המקבילים בוויקיפדיה. אנחנו לא מנסים להתחרות בוויקפדיה אין טעם ואין רצון אנחנו מהווים אלטרנטיבה לתחום מאוד ספציפי של חתך וזה חתך התרבות. אני מעריך שתוך חצי שנה יהיה מספר ערכים שנושק לארבע ספרות ובתקווה שאנשים כמוך ואנשים מכאן גם יתרמו מזמנם וידעותם. אנחנו נשמח לכל עזרה ובטח לא ננהג בצורה מזלזלת בכותבים ובערכים מעניינים שללא ספק נוגעים ומעניינים ערב רב של אנשים בנתים ערכים חשובים מאוד או צמצומו לכדי פיסקה או נמחקו קליל מהוויקפדיה הכללית. אצלנו עד היום נמחק רק ערכים פוליטים. או ערכים שאינם נוגעים לתרבות. אין לנו ריב ומדון עם הויקי העברי אלה פשוט השקפה אחרת.

TV Eye

New member
ובכן

דבר ראשון איני רואה בויקי כשלי :) אני רק העלתי את המיזם יש שם כבר כמה וכמה כותבים. בפחות מחודשים הועלו כמעט 150 ערכים רובם יותר מפורטים ויותר טובים מהערכים המקבילים בוויקיפדיה. אנחנו לא מנסים להתחרות בוויקפדיה אין טעם ואין רצון אנחנו מהווים אלטרנטיבה לתחום מאוד ספציפי של חתך וזה חתך התרבות. אני מעריך שתוך חצי שנה יהיה מספר ערכים שנושק לארבע ספרות ובתקווה שאנשים כמוך ואנשים מכאן גם יתרמו מזמנם וידעותם. אנחנו נשמח לכל עזרה ובטח לא ננהג בצורה מזלזלת בכותבים ובערכים מעניינים שללא ספק נוגעים ומעניינים ערב רב של אנשים בנתים ערכים חשובים מאוד או צמצומו לכדי פיסקה או נמחקו קליל מהוויקפדיה הכללית. אצלנו עד היום נמחק רק ערכים פוליטים. או ערכים שאינם נוגעים לתרבות. אין לנו ריב ומדון עם הויקי העברי אלה פשוט השקפה אחרת.

למעלה