זה או זה

• פותח הנושא Hao
  • פורסם בתאריך

Hao

New member
זה או זה

במה הייתם בוחרים- פגסוס או סבא של יוגי ולמה?

Mokona Modoki

New member
../images/Emo204.gifפגסוס!!!!!~

אין עליו
ולמה פגסוס?טוב,לדעתי הוא דמות הרבה יותר מעניינת מסבא של יוגי שבערך לא עשה שום דבר במשך כל הסדרה [חוץ מלהביא את הפירמידה ליוגי
] ופגסוס יקירנו אפילו התעלל קצת ביוגי

Witchcrafts

New member
מאריק, דה.

כאילו, גם באקורה אחלה, וזה סוג של להכריע בין אבא לאמא, אבל, נו, כבודו של מאריק במקומו מונח. ולו לזכר הימים ההם...
ג'ואי או טריסטן?

Hao

New member
ג'ואי

כי מה נעשה עם טריסטן? הקוסם האפל או הדרקון הלבן כחול העין?

Hao

New member
קריבו!

כי מי זה לעזאזל מרשמלון (אני חושב שאני יודע...אבל עדיין קריבו) ורמון מדיג'ימון (סוג של תולעת דיגיטלית) או המדובב הישראלי של מאריק?

Witchcrafts

New member
מה, אין ביניהם קשר.

וזה *מדבב, לא מדובב!!!!111!11!!1!ןאע6וק56 ברור שוורמון, הוא כזה מסכן. |דומע| קאיבה או באקורה?

idanem

New member
קאיבה

לבאקורה יש הפרעות נפשיות קשות... זה כמו לשאול ניאו ממטריקס או חניבעל לקטר.. וואו כמה שנים לא כתבתי פה! ובכלל בפורומים בתפוז! החלטתי להכנס כי האינטרנט נהיה ממש משעמם בימים אלה, רק פייסבוק ופייסבוק ופייסבוק...בעעע קית' בנדיט (אם ככה קוראים לו, לא זוכר כבר..) או מאי וולנטיין?

Witchcrafts

New member
ברור שחניבעל לקטר! (ואהלן)

אמנם לא צפיתי בסרט, אבל אין לי ספק שחניבעל הרבה יותר מעניין מניאו. בכלל, ממתי הפרעות קשות זו סיבה לשלול דמות? להפך. לעניינינו: לרגע חשבתי שבקית' הכוונה לדיוק. חיפוש בגוגל חשף את היותי סנילית. אבל! אני לא מאשימה את עצמי, אלא אותו. דמות שלא זוכרים אותה, לא עשתה את עבודתה כהלכה. לכן אשלול מהערס לייט את הכבוד ואבחר בפרחה. P-: סבא או סבתא של יוג?

magicannn

New member
סבתא שלו.

בגלל שהיא התפגרה כמו שרוב האנשים הזקנים אמורים לעשות.

למעלה