משחק- 'איך קשורים...'

• פותח הנושא Hao
  • פורסם בתאריך

Hao

New member
משחק- 'איך קשורים...'

אני אתן 2 מושגים שקשורים ביוגיהו, ואתם תצטרכו למצוא את המסלול הקצר ביותר שיקשר בין 2 המושגים. לדוג' : איך קשורים חג סוכות ויוגי- חג סוכות--->בחג סוכות יש אייקון---->אייקון זה בסינמטק----->ליד הסינמטק יש שניצל יוגי----> שזה בעצם השניצל של יוגי----->יוגי וכו'... אז מי יכול להגיד- איך קשורים: ג'ואי ותפוח אדמה

Witchcrafts

New member
LOL, משחק אדיר.

עוד אחד (ואפילו קצר יותר) על סוכות ויוג: חג סוכות ~> בניית סוכות ~> בסוכה נהוג לתלות קישוטים ~> כולנו היינו רוצים לראות את יוגי תלוי ~> יוגי! תפוח אדמה ~> אין לו מוח ~> ג'ואי. אם כי ניתן לוותר על החלק האמצעי. |פרצוף זדוני| אה, אה! אפשר גם: תפוח אדמה ~> קיים משחק שנקרא "תפוח אדמה חם", או משהו כזה ~> ג'ואי is הוט (תלוי את מי שואלים, כמובן) ~> ג'ואי. איך קשור קריבו לשמש?

Hao

New member
רעיון

קריבו הוא האמת הפנימית של יוגי (לפי הסאגה האחרונה)---->קריבו הוא כתם לכל החיים---->על השמש יש כתמים----->שמש! איך קשורים: שרית חדד והדרקון הלבן כחול העין

Witchcrafts

New member
זה קשה מדי, דרש להפעיל יותר מדי תאים.

זה מה שיצא לי: שרית חדד ~> בת ~> בת אדם ~> לחלק מבני האדם עיניים כחולות ~> כחול עין ~> הדרקון הלבן כחול העין!

Hao

New member
האם התכוונת למשה רבנו?

משה רבנו---->הוציאנו ממצרים העתיקה---->יוגיהו מתרחשת (בין היתר) במצרים העתיקה-----> יוגיהו זה גם משחק הקלפים------> מאי משחקת במשחק הקלפים----->מאי! Can't stop me now! מה הקשר בין דורתי מהקוסם מארץ עוץ לבין סבא של יוגי (ובבקשה לא להשתמש בזה שמדובר ב-2 אנימות!)

Witchcrafts

New member
אוי, אוי, זה היה אמור להיות *אברהם.

בהתחלה שקלתי משה, כנראה שכחתי לשנות. אופסי.
יותר קל לקשר את ג'ואי לטוטו, אגב, מאשר את דורותי לסבא'לה. אשאיר את זה לצהרים (אלא אם כן יקדימו אותי, ואני מקווה שכן. כי השתלטנו על כל המשחק). ו, אתה טוב. אע"פ שזה די מטריד שאתה מכיר שירים של שרית חדד.

Witchcrafts

New member
יצא לי ממש צולע ומאולץ, אבל אתם תשפטו:

דורותי ~> הגיעה עם חבריה לארץ עוץ בשביל לפגוש את הקוסם ~> הקוסם האפל ~> יש אפלה סביב ההורים של יוגי שאינם מוזכרים ~> ליוגי יש סבתא? פרטים אודותיה לא קיימים ~> סבא של יוגי (שלפחות השם שלו כן ידוע)! בהנחה שהצלחתי, הקשר הבא (ואני מאתגרת עם שלושה): בריטני ספירס, מייקל ג'קסון ופגסוס. אם זה קשה, אז בלי ג'קסון.

Hao

New member
נו באמת,

בריטני היא כוכבת פופ שערורייתית--->שזה בדיוק כמו ג'קסון- כוכב פופ שערוריתי---->ג'קסון ידוע באהבתו לילדים---->גם פגסוס ידוע באהבתו לילדים (ראיה:יוגי) ---->פגסוס איך קשורים: סימבה ממלך האריות ועין המילניום

Witchcrafts

New member
אני לא מצליחה!

כבר כמה ימים שאני מנסה להגיב להודעה הזו, ובכל פעם אני מגלה שאני נתקעת בשלב כזה או אחר. O_ם

Hao

New member
איזה ליים

שרית חדד--->שרה את פריחה במרצדס---->מרצדס זה אוטו יקר---->לקנות אוטו יקר צריך הרבה כסף----->לקייבה יש הרבה כסף----->קייבה מאוהב בדרקון כחול העין----->הדרקון כחול העין

למעלה