עכבר לא מגיב

zurich99

New member
עכבר לא מגיב

שלום עכבר במחשב הנייד לא יציב (רוקד ) לא ניתן לעבוד איתו .קשה לסמן איתו וכן במשטח לא ניתן לבצע קליק ימיני / שמאלי מה ניתן לבצע ! תודה

einat162

New member
נסה להטעין את המחשב כשהוא מכובה

בהנחה שיש נורית שמראה שהוא מטעין (לא רק מחובר, אלא פעולת ההטענה מתבצעת). יכול להיות שהכבל עצמו בעייתי, ולא הסוללה. כשאתה מדליק את המחשב, בכמה שניות הראשונות- מופיע לוגו היצרן, כנס לתפריט הביוס ע"י לחיצה על אחד מכפתורי ה F (בד"כ F12 או F2) לפי מה שהוא אומר לך. שם אתה יכול לראות נתונים על החומרה (בין השאר מצב כללי של הסוללה ואם צריך להחליף אותה) .

zurich99

New member
תגובה

בביוס אנני רואה את האופציה לגבי מצב החומרה לגבי המשטח ניקתי עם מגבון לח עדיין אותה הבעיה תודה שאני עובד עם המחשב הנורה ההכתומה מהבהבת

einat162

New member
יכול להיות גם כבל בעייתי

סוללות נשחקות ולא מגיעות למאה אחוז אחרי מחזורים. אם זה כתום מהבהב (מתחת ל-10%) יכול להיות שהסוללה לא תקינה- או כבל ההטענה . תוכל לתת צילום של תפריט הביוס עם הלשוניות? (צילום עם הפלאפון של המסך).

einat162

New member
ניסית לנקות את המשטח? (ניקוי עדין, עם מגבון לח למסכים)

אנטי 1

New member
להבא, מי שיפרסם בקשה לעזרה ללא ציון שם המחשב, השרשור שלו

ימחק ללא התראה.

אנטי 1

New member
תתחיל בעדכון לדרייברים של המחשב.

תיכנס לקישור הזה תוריד את הגרסה החינמית היא תבקש ממך להתקין כל מיני תוכנות נוסות אל תאשר תוריד רק את driver-booster הגרסה החינמית ותריץ אותה היא תחליף לך את כל הדרייברים הישנים בחדשים יש מצב שזה יעזור. [URL]http://www.iobit.com/en/driver-booster.php[/URL]

אנטי 1

New member
בקשר למשטח של העכבר - אתה נכנס להגדרות, אני מניח שאתה עם

ויינדוס 10, כי לא ציינת את זה בשום מקום. בהגדרות אתה בוחר באופציה של "מכשירים" נפתח לך חלון עם אפשרויות שאחת מהאפשרויות היא "לוח מגע". נפתח לך חלון ומצד שמאל של החלון יש לך אפשרות - "הגדרות נוספות" אתה לוחץ על הגדרות נוספות ונפתח לך אופציה של "מאפייני עכבר" ויש לך אופציה של "Advanced" אתה לוחץ עליה ונפתח לך עוד חלון עם אפשרויות - בחלון החדש שנפתח לך כתוב Synaptics Control Panel מצד שמאל למטה יש לך אופציה Restore All Defaults תלחץ עליו ואחר כך תלחץ על ה- OK מצד ימין, תעשה כיבוי והדלקה ותראה אם העכבר חזר לתפקד כרגיל. תבדוק אם יש לך בהתחל קיצור דרך שנקרא "Mouse Properties" יחסוך לך את החיפוש דרך ההגדרות, יביא אותך ישירות לשלב לפני ה- Synaptics Control Panel

zurich99

New member
תגובה

לאחר התקנה תוכנה booster עדיין אותה הבעיה וכן שיחזור דריוור לאחור לגבי הבטריה זה לפני הדלקת המחשב תודה &nbsp &nbsp

אנטי 1

New member
אני מבין שעשית עדכון לדרייברים, וזה לא עזר עם המשטח עדיין או

הדבר, כן? חוץ מעעדכון הדרייברים עשית מה שהצעתי לךלעשות? להיכנס למשטח עכבר דרך ההגדרות ולאפס אותו להגדרות ראשוניות. לגבי הסוללה שלך, כנראה שהסוללה של המחשב מתה ואתה צריך ללכת לטכנאי שיבדוק ויחליף לך את הסוללה.

zurich99

New member
תגובה

ביצעתי איפוס להגדות ראשוניות המנורה מהבבת של הבטריה אני לא יכוללבצע את הבדיקה? עם מכשיר מולטימטר אם כן כיצד תודה

למעלה