מחשב פשוט לשימוש בסיסי מאוד:))

מחשב פשוט לשימוש בסיסי מאוד:))

הנייד שלי, לנובו חמוד ופשוט, שרד בערך 6-7 שנים עד שהתחיל לעשות בעיה עם ה-CPU שלא היה יורד מ-50 כבר מרגע ההפעלה, בלי שפתחתי עוד כלום. הטכנאי בחנות לא הצליח לעזור.... (אגב, מישהו יודע אם אצליח איכשהו לחלץ את כל החומר ששם- קבצי וורד והמון תמונות...??)
בנתיים אני מושכת עם הנייח בבית, מושכת כבר כמה שנתיים פלוס, שזה יפה, בהתחשב שהוא XP.... :]]]]
אבל הוא כבר עומד לקרוס, והמון פעמיים כבר במסכי ההפעלה שבהתחלה, שרצות כל מיני שורות באנגלית, הוא נתקע, וצריך כמה פעמים ללחוץ על כפתור ההתחלה ולאפס אותו עד שעולה רגיל....
כל זה ביזבזתי את זמנכם להדגיש שאני מחפשת משהו ממש פשוט ולכן סובלת את כל זה חחחחח

צריכה מחשב נייד, פשוט, בעיקר לאינטרנט בסיסי כמו מיילים, משרדי ממשלה, חי]וש חומרים לעבודתי כמורה וכ"ו, קצת יוטוב, כתיבת קבצי וורד, וצפיה בקבצי וורד, אקסל ופאוור פויינט.
לגבי מקום וגודל זכרון וכ"ו, שוקלת לעבור לשמירת כל הקבצים שלי על עננים למיניהם כמו דרופבוקס וכ"ו, אז לא מודאגת מזכרון לשמירה וכ"ו...
חשבתי על קטן, אלו של מסך 13 אינץ, אבל מסתבר שזה מעלה מחיר משמעותית, ולא בא לי להוציא יותר מ-1500 ש"ח. אז כנראה שאצטרך לקנות רגיל, של 15.6 אינץ'.

תודה רבה מראש על כל עזרה שהיא!!

אנטי 1

New member
אהלן, לא הייתי זמין לאחרונה, אני חושב שאפשר למצוא לך מחשב

בסביבת המחירים האלו- אלו לא יהיו מחשבים עם המעבדים החדשים ביותר
אבל אני בעצמי משתמש במחשב עם מעבד i5 מדור 4 ומסך 14" עובד ומתפקד מצויין עם ווינדוז 10 פרו.
רוב הסיכויים שהמחשב לא יכלול מערכת הפעלה, את יכולה/צריכה, במעמד הרכישה בחנות לבקש שיתקינו לך מערכת הפעלה ווינדוז עם רישיון כמובן, כמו כן, אם אין לך אופיס, לדעתי, בגלל/בזכות שאת מורה יש לכם הסדר עם מייקרוסופט
לקבל את אופיס בחינם, לבת שלי בבית ספר היה אופיס 365 בחינם.

ברמות המחירים האלו אני אמליץ לך על שני מחשבים, אסוס ודל, לנובו hp
וכל היתר לא הייתי ממליץ ברמות המחירים האלו.

אנטי 1

New member
מחשבים שאני מציע

הראשון - דל ווסטרו עם מעבד i3 מדור 8, מסך 15.6".
ללא מערכת הפעלה - אחריות של דל ל-3 שנים.
המחיר 1690 ש"ח בלי מערכת הפעלה- לפי האתר שלהם מערכת
הפעלה ווידוז 10 בתוספת של 499 ש"ח, אם יש לך אפשרות לרכוש
מערכת הפעלה בזול יותר, אני ממליץ לך לעשות כך, לא צריך יום לימודים
ארוך כדי להתקין מערכת הפעלה.
https://www.pc365.co.il/product-19955-
Dell_Vostro_15_3580_V3580_3021_ללא_מערכת_הפעלה_במלאי?
utm_source=zap&utm_medium=cpc&utm_campaign=zap

השני - אסוס ויוובוק - מעבד i5 מדור 7 , המחיר שלו טיפה יותר יקר 1828 ש"ח , מעבד i5 מיקר את הקניה אבל אני מעדיף, בשבילך, שתקני עם מעבד i5 זה שיפור משמעותי ממעבד- i3 , ללא מערכת הפעלה.
אחריות - שנה עם אופציה להערכה הרחבת אחריות בשנתיים נוספות - 349 ש"ח.
התקנת מערכת הפעלה - 309 ש"ח לווינדוז הום.

https://www.pc-online.co.il/single_product.php?ps=15066

אני אבדוק עוד הצעות ואם אמצא הצעה נוספת מעניינת אני אעלה אותה לפורום.

קודם כל, ממש תודה רבה לך!!

על הזמן וההשקעה בייעוץ, בכתיבה ובחיפוש!!
&nbsp
דבר שני-
יש מצב שאם אני קונה נייח במקום נייד, זה מוזיל את העניינים?
(יש לי כבר מסך טוב וחדש בבית, הכוונה רק לכונן בעצם, כי הנוכחי בערך בן 9 שנים...)
&nbsp
מערכת הפעלה בזול, מאיפה קונים?
חיפוש רגיל בגוגל פשוט, או שיש איזה דרך (כמו האופיס למורים) שמאפשרת הנחות טובות?
&nbsp
ושוב- תודה!!
&nbsp
&nbsp

אנטי 1

New member
בשמחה, בשביל אני כאן. בעניין המחשב הנייח זו אופציה טובה אבל

מגבילה אותך רק לבית.
אם פתאום חשקה נפשך בעבודה על המחשב מחוץ
לבית... או בתוך הבית, אני אוהב לעבוד עם המחשב
בלי הגבלה, בסלון, בחדר שינה או מחוץ לבית.
שוב, עניין של שיקול שלך בסופו של עניין, מה את מעדיפה.

einat162

New member
אם את מחפשת מערכת הפעלה זולה לעבור אליה מ XP

אני ממליצה לך לנסות ולעבור ללינוקס (מערכות הפעלה של לינוקס הן קוד פתוח- כלומר בחינם- תמיד). זה קצת דורש קריאה והבנה איך להשתמש ו"לצרוב" קובץ ISO של מערכת ההפעלה (קובץ שמורידים מהאתר), אבל זה מה שעשיתי לפני שנים עם מחשב נייד מוחדש שקניתי באלף ש"ח ללא מערכת הפעלה, למטרה הזאת, כשהמחשב הנייח שלי עם XP הפך להיות לא רלוונטי.
מבחינת השימוש שלי בבית, גלישה, צפייה בנטפליקס,וניגון קבצים- אני לא מסתכלת אחורה מאז (אם כבר, יש דברים שהתחלתי לפתח כתחביב, בגלל שתוכנות תואמות, למשל GIMP שהוא תחליף לפוטושופ- הן בחינם).

היופי זה שאפשר "לצרוב" מערכת הפעלה של לינוקס על התקן נייד (דיסק און קי של 2 או 4 גיגה) ולהריץ את המערכת משם- נראה נחמד? מתקינים על הכונן קשיח. לא אהבת? מנסים מערכת אחרת (יש כל מיני מערכות הפעלה כשאומרים "לינוקס" חלקם ידידויות יותר וחלקן פחות).

למעלה