כמה שאלות קטנות לגבי קניית מחשב נייד

תומאס

New member
כמה שאלות קטנות לגבי קניית מחשב נייד

1. יש חברות מומלצות וחברות לא מומלצות?
2. המטרה בשימוש היא בכיקר גלישה באינטרנט וצפייה בסרטים.
יש הבדל גדול בין מסך "15.6 לבין מסך "17.3?
3. חשוב איפה קונים? מחסני חשמל? KSP?
כי ממילא האחריות זה של היבואן, לא?

einat162

New member
עונה:

1) בגדול לא. אני אישית פחות מעדיפה אסוס כי יש להם מוניטין רע מבחינת איכות בנייה (יכול להיות שאני לא מעודכנת ויחלקו עלי בנושא). אני אעדיף DELL או HP (HP יקרה יותר מבחינת מה שמקבלים "מתחת למכסה המנוע").

2) חשוב יותר איכות המסך. בעבר ה 17.3 היו נפוצים ויקרים יותרמשמעותית, היום לא. אם מציעים לך 17.3 במחיר דומה מאוד יכול להיות שמדובר במחשב ישן. 15.6 זה מספיק מאוד לצפייה מבחינת גודל.

3) אישית הייתי נמנעת מ KSP בקניית מחשבים ניידים (לא אותו הדבר כמו לקנות ציוד נלווה). קצת פחות יכולה לייעץ מבחינת שיקול אחריות, אבל אם השימוש הוא קליל (קצת יוטיוב, קצת מעבד תמלילים) לדעתי מחשב מוחדש באיזור ה- 1500-2000 שווה את הכסף מאשר ההתרוצצות בעתיד במקרה של בעיה.

ANZ1

New member
את לא מבינה כלום

כמה שטויות אפשר לכתוב בהודעה אחת ?
אסוס היא מייצרניות המחשבים הכי איכותיים.
היום רוב המחשבים הניידים של אסוס מגיעים עם תקן צבאי שאומר שהמחשבים שלהם לא רק לא מתפרקים הם עמידים כמעט בכל דבר.
וזה ממש לא משנה איפה קונים את המחשב.
ויש הבדל גדול בצפיה בן 15 ל17 במסך.
למה לכתוב על משהו שאין לך שום מושג בו ?

einat162

New member
כמו שההודעה שלך הוכיחה- מסתבר שהרבה שטויות אפשר לכתוב

יש סיבה טובה למה לא רואים מחשבים תוצרת אסוס במשרדים אלא DELL או Think Pad של לנובו. ולאסוס הייתה תקופה שהוצאו דגמים שהיה להם אחוז תקולות גבוה. אם הם תיקנו את המוניטין מאז? - כמו שכתבתי את זה אני לא יודעת.
אין חוכמות, מסך גדול טיפה יותר- רואים גדול יותר, אבל 2 האינצים האלו לא כ"כ חשובים- חשוב יותר איכות המסך. העדפה אישית שלך ל-17? סבבה. לאו דווקא רלוונטי לאנשים אחרים. 15.3 זה גדול. ניידים עם 17 לא נמכרים הרבה היום, אז צריך לבדוק אם לא מציעים לה (לו?) מחשב ישן יותר- עם חומרה ישנה יותר ותצוגת מסך פחות טובה.

ANZ1

New member
ממליץ לכולם להתעלם מההודעות שלך

אין לך שום מושג בתחום
ואני מאד מקווה ש KSP יתבעו אותך על הוצאת דיבה על סכום גדול במיוחד.

einat162

New member
ולך אין מושג על מה זה "הוצאת דיבה"
. דעות זה

לא עובדות - אתה מעדיף 17 על פני 15.3 וחושב שזה הבדל משמעותי- לי זה לא, ויותר חשובה לי איכות המסך.
דעתי האישית היא שפחות עדיף לקנות מחשבים ניידים מKSP - בגלל שקראתי הרבה תלונות של אחרים עליהם (חלקם כאן בתפוז). יש לי מחשב נייח שדווקא כן קניתי אצלם. רכיבים בודדים (אוזניות, כרטיסי זיכרון) אני ממליצה בחום כי הם נותנים פייט טוב לחנויות אחרות בתחום, אבל מכשירים יקרים כמו מחשבים ניידים- אני לא הייתי ממליצה לבנות על שירות במקרה של תקלה לאחר קנייה (וזה לא מניסיון אישי אלא מה שאחרים כתבו עליהם).

ANZ1

New member
זה שאין לך מושג בשום דבר, את זה כולם יודעים

einat162

New member
"כולם" זה לא רק הראש שלך (שלב שאמור לעבור בהתפתחות תינוקות)

לפחות כתבת הודעה אח"כ שהיא יעילה לשואל/ת המקורית.

ANZ1

New member
תשובות

1. כל החברות הגדולות והידועות משתמשות באותם רכיבים בדיוק,
פה ושם יש דגמים יותר איכותים ספציפים, אבל בגדול אין מותג איכותי ומותג לא איכותי.
בכל שם שתביא, כמו שכתבה זאת שלא מבינה כלום, אפשר להביא דוגמאות הפוכות,
אסוס לדוגמא זכתה בשנתיים האחרונות כמעט בכל פרס אפשרי באיכות המחשבים שלה, היא נוגסת יותר ויותר במלכת התחום לנובו.
תגדיר מה המפרט שלך ותקנה את המוצר הכי זול שאתה מוצא של מותג ידוע.
2. מחשב 17 אינץ הוא הרבה יותר נח לצפיה ממחשב 15, החסרון שלו זה הניידות,
מחשב 15 אפשר לשים בתיק וללכת איתו, הוא עדיין כבד, אבל אפשרי,
מחשב 17 לא נועד לנשיאה, אלא לשמש כתחליף למחשב נייח.
3. אם אתה קונה במקום ומקבל את המחשב ,זה ממש לא משנה איפה אתה קונה, תקנה איפה שהכי זול.

asher1231

New member
לא צריך להשמיץ חברות שמוכרות מחשבים

אם דעתך לא טובה עליהם פשוט אל תקני אצלם!
אין לך מושג ולו הכי קטן במחשבים ניידים אז עשי לעצמך טובה ותחסכי את היעוץ הכושל שלך מגולשים תמימים!

einat162

New member
ואני אכן נמנעת לקנות מחשבים שלהם. אני משתפת את דעתי

אם לא נעים לך אל תקרא- אבל היתה להם תקופה לא טובה, כשיש עוד חברות בשוק אין סיבה ללכת דווקא עליהם. לא מסכים? סבבה זאת דעתך בלבד.

https://techforluddites.com/dont-buy-an-asus-computer/

למעלה