מחפשת המלצה על מחשב נייד טוב עבורי

irisiris1

New member
מחפשת המלצה על מחשב נייד טוב עבורי

הי, אני מחפשת המלצות (אפשר בפרטי) למחשב נייד. בתשע השנים האחרונות (אכן, כן) היה לי מחשב אחד ששימש אותי בנאמנות DELL INSPIRON 1520, כיוון שמייקרוסופט אינה תומכת עוד במע' הפעלה ויסטה אני בדיכאון, ומהבוקר אין לי סקייפ ואני לא מצליחה יותר להוריד סקייפ חדש, הבנתי שאני כנראה איאלץ כנראה לקנות נייד חדש. אלה בקשותיי – מסך נוח לקריאה במשך שעות מרובות, צורב DVD, קורא כרטיס זיכרון חזק (גם לכרטיסי זיכרון כבדים – תמונות ושאר צילומים), זיכרון ראם טוב, אחסון רב (אחד או אפילו שני טרה או יותר), חריץ לכרטיס זיכרון, חיבור לרשת קווית של אינטרנט (יש לי רגישות לקרינה, לא גולשת דרך ווייפיי אעפ"י שאני כן רוצה שתהיה לי האופציה במחשב לוויי פיי), גודל 6"15, אעפ"י שהמחשב שלי מרובע 4"15 ואני מעדיפה מסך מרובע אבל אין להשיג. עדיפות למסך מאט אבל גם מבריק זה בסדר (הנוכחי שלי מבריק). צבע שחור. סוללה חזקה. כמה שיותר USB כי אני מחברת מדפסת, מקלדת ועכבר (הכל חוטי). מצלמת רשת מובנית. תמיכה בWORD 2003 (לא מסתדרת עם החדשים). לגבי מע' ההפעלה אני מתלבטת – 8 או 10. אני רגילה לוויסטה ולXP באנגלית, אז מה שתמליצו לי. ראיתי ביוטיוב את ה10 וזה נראה לי מבלבל אבל אולי זו כן מע' ידידותית, לא יודעת. ואני רוצה מחשב נייד שיחזיק מעמד הרבה שנים, לפחות כמו הנוכחי שלי (שהחליפו לו פעם אחת לוח אם לפני שש שנים). תקציב עד 2500 שח (אלא אם יש מחשב נייד חלומי ביותר מזה שיחזיק לי לעשר שנים לפחות). תודה על העזרה.

אנטי 1

New member
יש לי מחשב של אסוס , גם בן 9 החלפתי לו מערכת הפעלה לי Win10

כשזה היה חינם, במקור היה עם עם ויסטה(איכסטה בפי המשתמשים) , החלפה
ל-7 ואחר ל-10.
לדעתי, 10 יותר טובה מ-8 , יותר אינטואיטיבית.
מבחינת הנוחות 7 הכי טובה , לא בטוח שניתן לרכוש
היום את 7

irisiris1

New member
נתת לי רעיון

אם לא תהיה ברירה, אוכל לשדרג מוויסטה ל-7 במעבדה (מאמינה שיש להם גרסאות של זה) ואם ארצה, אחרי שיהיה לי את ה7 אפשר יהיה לעדכן ל10 ולא ישר מוויסטה ל10.
תודה!

למעלה