ירידה בביצועים

Billy Shirs

New member
ירידה בביצועים

קניתי מחשב נייד בקיץ שעבר וכל כך מהר הוא נדפק לי. :\ אני מנסה לפתוח את הכרום ולוקח לו 20 דקות לעלות כבר שבועיים בערך. הסרתי אותו לתקופה, החזרתי, אותו הדבר. גם המדיה פלייר עושה אותו דבר, שירים וסרטים לפעמים נתקעים קצת באמצע, ובאופן כללי המחשב לא פועל באופן חלק כמו פעם.
ניסיתי בינתיים: לעשות סריקת אנטי וירוס של AVG, לא יצא כלום. הרצתי cCleaner, עשיתי דיפראג, מחקתי המון תוכנות שלא השתמשתי בהן, כיוונתי את צריכת הבטריה לhigh performance, עשיתי ניקוי דיסק של וינדוס, ועדיין לא השתנה כלום. המחשב לא מרגיש חם במיוחד והבעיה קורית גם ברגע שאני מדליקה אותו אז לא נראה לי שזה overheating.
יש לי בC 320 ג'יגה פנויים מתוך 445. מפרט טכני: סמסונג NP450R5E, שמונה ג'יגה RAM, מעבד i3-3110M

Billy Shirs

New member
עצוב...

אני לא יכולה לוותר עליו לכמה ימים, גם שמעתי הרבה סיפורי זוועה על מימושי אחריות. מצד שני אני גם מתעצלת לפרמט אותו ולהתקין את כל התוכנות שיש לי עליו מחדש, בכל זאת יש די הרבה. אני אחכה עם הריסטארט למתי שזה יהיה ממש בלתי נסבל. תודה על העצה

ירידה בביצועים

שלום,
אתן עצה מניסיון ואשמח אם תנסי
תסירי את ה AVG, תתקיני אנטיוירוס של ESET (הוא בתשלום) אך תוכלי לשים את המייל שלך ולקבל חודש מתנה להתנסות.
התוכנה מתעדנת ברמה יומית והיא טובה בהרבה מתוכנה חינמית.
אני בטוח שהיא תמצא הרבה דברים שה AVG לא תפס.
לינק להורדה
https://drive.google.com/file/d/0BwOFvxA_DEPcQzZVREJsLWVnOHc/view?usp=sharing
לאחר ההתקנה, תירשמי לגרסת ה trial ולאחר מכן הפעילי מחדש את המחשב ותפעילי סריקה.

protech

New member
שלום יש לי כמה עצות לפני שעושים צעדים רציניים...

קודם כל את צריכה לבדוק את טפמרטורות המחשב עם התוכנה speed fan היא בחינם וניתן להוריד אותה בקלות
בצעי שחזור מערכת לשלושה שבועות אחורה

Billy Shirs

New member
איך מבצעים?

זה ימחוק לי כל מיני מסמכים שכתבתי בשבועות האלה?

Billy Shirs

New member
הורדתי.

רוב הטמפרטורות באזור ה-58 מעלות. איך אני מורידה אותן?

protech

New member
לא ימחק כלום מלבד תוכנות שהותקנו במהלך התקופה....

תוכנות ולא משמכים ותמונות חשובים תוכנה לדוגמה כדי להמחיש אם התקנת אופיס במהלך התקופה אז רק התוכנה תימחק ולא הקבצים שהיא יצרה אז אין חשש
ניתן להתקין מחדש תונות איך מבצעים זה מאוד פשוט הולכים להתחל>כל התוכניות>עזרים>כלי מערכת>שחזור המערכת
בהצלחה התהליך דרך אגב הוא הפיך וניתן ברוב המקרים לחזור גם קדימה

Y. Welis

New member
זה גבוה מדי. הן אמורות להיות בין 45 ל-50.

סיבה לנקות בפנים. אפשר גם במעבדה פרטית.
&nbsp
אגב בכרום, מחיקת הקבצים הזמניים מסייעת לעליה מהירה שלו.
&nbsp
כדאי לנסות עוד דבר - למדוד מהירות העתקה מכונן חיצוני (או DOK) *אליו*, בחיבור USB רגיל (2.0). אמורה להיות 21 מגא לשניה. אם היא פחות מ-15 בכל המבדקים, אז יש בעיה בדיסק.

Billy Shirs

New member
קשה לי לסמוך על מעבדות

או למסור את הלפטופ לכמה ימים. גם חבל על הכסף. כדאי להשקיע במקום במשטח קירור?
&nbsp
בכל מקרה, אתמול המחשב בקושי תפקד, עשיתי לו שיחזור מערכת ללפני עשרה ימים. בינתיים הוא מתפקד לא רע בכלל, אני מקווה שככה הוא יישאר. תודה רבה לכולם על הייעוץ המקצועי והמקיף

Y. Welis

New member
אני לא חושב שמשטח קירור ישנה (בעיקר אם הוא לא יושב קבוע)

אפשר גם לפתוח לבד ולבדוק מה ניתן לנקות (לבדוק ביוטיוב סרטון על הדגם - יש משהו דומה כאן - https://www.youtube.com/watch?v=fdM7aIvU-r0). אבל בזהירות...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Billy Shirs

New member
אין לי אומץ לנסות דבר כזה XD

כנראה שאקח אותו למעבדה באמת. תודה רבה :)

למעלה