מצלמה במחשב נייד MSI

מצלמה במחשב נייד MSI

התקנתי את כל הדרייברים שהגיעו עם המחשב, לחצתי על הכפתור במחשב שמדליק את המצלמה (שמשום מה קוראים לו P1), אבל כשאני מנסה להפעיל את המצלמה (ע"י לחיצה על קיצור הדרך שנוצר לי על שולחן העבודה) - אני מקבלת את השגיאה המצורפת. יש רעיונות לפתרון? תודה.

יאיר B

New member
זה אומר שהוא לא מזהה את הדרייבר (או שלא הותקן

דרייבר מתאים). כנסי לאתר של MSI וחפשי את הדרייבר האחרון שיש למצלמה לפי הדגם שלך (למזלך יש להם אתר די מסודר).

יאיר B

New member
אגב, הנ"ל זה בהנחה שאכן יש מצלמה במחשב

והיא מחוברת (מבחינה חשמלית פנימית במחשב) כמו שצריך.

איפה אני רואה מה הדגם שלי?

המחשב כולל מצלמה, אבל אין לי מושג אם היא מחוברת מבחינה חשמלית פנימית.

תודה, כך עשיתי, ועדיין לא עובד.

כך נראה מנהל ההתקנים שלי. בהפעלת המצלמה אני עדיין מקבלת את השגיאה שאין התקן מתאים.

יאיר B

New member
דרייברים צריכים להופיע תחת הוספה-הסרה של

תוכנה. לבדוק שם אם יש משהו שמזיכר מצלמה.

yaelgro

New member
דרייברים מופיעים במנהל ההתקנים

בהוסף/הסר מופיעות התוכנות שמותקנות יחד עם התקנת הדרייבר.

ויש להסיר אותם גם ממנהל ההתקנים?

או שמספיקה הסרת התוכנה? כי את התוכנה הסרתי והתקנתי מחדש, ללא הועיל.

yaelgro

New member
שני דברים שונים

על מנת שהמחשב קודם כל יכיר בעובדה שיש מצלמה מחוברת אליו, את צריכה לעשות UNINSTALL לדרייבר הישן במנהל ההתקנים, ובמקומו להתקין את החדש(אם תעשי RESTART אחרי ההסרה, המחשב יזהה את המצלמה בעלית המחשב, ואז תוכלי לבחור את הדרייבר החדש מהמיקום בו שמת אותו). אוםציה נוספת היא קליק ימני על המצלמה במנהל ההתקנים, ובמקום UNINSTALL ללחוץ UPDATE DRIVER ולהמשיך לפי האשף שנפתח. אני אישית חושבת שהדרך הראשונה עדיפה, שכן היא עשויה למנוע התנגשויות של דרייברים.

bar666xp

New member
שאלה קטנטנה...

את Intel INF Driver Ver: 8.3.0.1014 התקנת? {הIntel Chipset Driver for 9xx Series}. אאל"ט הוא כולל את הדרייבר הנכון לUSB2 במחשב שלך {לפעמים יש הבדלים קטנים בלוחות שגורמים לתופעות מוזרות ביותר עם רכיבים שמתחברים לUSB2 בעיקר}. לאחר מכן הורידי והתקיני את הChicony WebCam Driver. את כולם אפשר למצוא בhttp://global.msi.com.tw/index.php?func=downloaddetail&type=driver&maincat_no=135&prod_no=1306 החיבור של המצלמה הוא דרך USB2 אגב גם אם פיזית את לא רואה זאת. אלה אם איבוקראפ החליפו שם מצלמה למשהו אחר ולא סיפקו לך דיסק התקנה של המצלמה... אם הדרייברים לעיל לא עזרו לך... נסי להוריד EVEREST ולראות אם היא מזהה מי היצן וכו'.

bar666xp

New member
חחח כרגע קראתי בהמשך השירשור...

טוב נו אולי יעזור למי שיתקל בבעיה דומה ויקרא את השירשור.

בניגוד לכל הציפיות -הבעיה נפתרה בסיוע אייבורי

מסתבר שאחד הדרייברים של המחשב לא היה מותקן (Intel Chipset). לאחר כרבע שעה על הקו (כולל זמן ההמתנה) הבעיה נפתרה והמצלמה כעת עובדת. יש הפתעות בחיים, לידיעת המלעיזים... תודה רבה לכולם ושבת שלום.

ypm

New member
קרה לי אתמול מקרה כמו שלך

בחורה שלא מצליחה להתחבר לרשת אלחוטית ובזק אמרו לה שאולי הכפתור של הרשת אלחוטית במחשב שלה לא תקין.... מה מסתבר??... שהתקינו לה XP אבל בלי דרייברים בכלל חחחח אנשים בארץ אסטרונאוטים נקודה .

למעלה