אחריות בינלאומית למחשבים ניידים

bug96

New member
אחריות בינלאומית למחשבים ניידים

שלום לכולם, משהו (שיודע) יכול בבקשה לכתוב לי אילו חברות מספקות אחריות בינלאומית. אני מעוניין לקנות LAPTOP בחול. תודה

יאיר B

New member
מי שאני מכיר:

1. לנובו - לגרסאות בסטנדרטיות שלהם (כלומר לא בנייה אישית דרך האתר שלהם). כדאי מאוד שהדגם ימכר בארץ (זה מבטיח זמינות של חלקי חילוף). 2. HP - לגרסאות העסקיות שלהם (לא לסדרת הפאווליון). 3. דל - יש על זה חילוקי דעות לגבי מה האחריות כוללת (פעל מישהו כתב שהיא כוללת הכל ופעם מישהו אחר כתב שהיא רק על החלקים ולא על העבודה במעבדה). יש גם עניין עם סדרות מסויימות. הכי טוב, אם רוצים דל, לשאול את היבואנית בארץ, דל ישראל. 4. אפל - כל הניידים מסדרת מקינטוש מקבלים אחריות דרך iDigital. על יבואניות אחרות אני לא יודע בוודאות. תמיד אפשר להתקשר ולשאול (עדיף עם סיפור כיסוי: קניתי נייד בחו"ל, התקתקל, מה מגיע לי).

yaelgro

New member
לגבי DELL

צריך לפנות לחברת י.ע.ל. היום דיברתי איתם והם אמורים לשלוח לי את כל הפרטים לגבי מה כוללת האחריות ואיך בדיוק צריך לבצע את ההעברה מאחריות בארה"ב לאחריות בארץ. ברגע שישלחו לי את המידע, אחלוק אותו כמובן.

iytzi

New member
טושיבה מספקים אחריות

דרך חברת "מפעיל" לדגמים שבאחריות בין לאומית

laptopzol

New member
לא מדוייק , הזהר בהמלצות

לא כל נייד/יצרן יש לו אחראיות בין לאומית ולא כל אחראיות כזאת תופסת בישראל . לכן מאוד מומלץ לבדוק ספציפית מול המעבדה הרשמית על פי דגם + סיריאל . לשיקולך . -גיל

iytzi

New member
זה למה אמרתי "לדגמים" שבאחריות צריך לבדוק דגם

לפני כמובן אבל דיברתי על החברה בכלליות לא על דגם מסוים

itaizil

New member
LG נותנים לך שנה אחריות בינ"ל ושנה בארץ

אז סביר להניח שגם בחו"ל נותנים שנה בינלאומית...

למעלה