זוגיות- בשביל לא להיות לבד?

tyler123

New member
זוגיות- בשביל לא להיות לבד?

מכירים את זה?
האם אתם רוצים זוגיות בשביל לא להיות לבד, או בשביל להיות בזוגיות?

shiramotek007

New member
עונה...

אני מאד משפחתית במהות שלי ומאוד אוהבת להיות
בזוגיות, אך עם זאת חשה מאוד בנוח עם הלבד.
זוגיות זה כיף רק עם היא טובה ולא כברירת מחדל.

tyler123

New member
מסכים

עם כל מה שרשמת
אני במהות שלי טיפוס זוגי
ואוהב מאוד להיות בזוגיות
בעצם, כל מה שאני רוצה לכתוב על עצמי זה דברים שכתבת על עצמך
אז לא אעתיק ממך

שבת שלום

OtocolobusManul

New member
בשביל מה?

למה לשקר את עצמי ואת בת הזוג? שתחפש את מי שרוצה זוגיות באמת. אני אישית לא רוצה זוגיות עכשיו (אבל יכול להיות שארצה אחר כך) ומעוניין רק בסטוצים (אומנם גם מזה לפעמים מתפתח קשר רציני). וגם לבחורות שאני מתחיל איתן אני מסביר שאינני מחפש משהו רציני בשלב הזה של החיים. כדי לא לשקר ולא להשלות.

sweetdreams

New member
שאלה מצויינת!!

אני חושבת שהרבה אנשים רוצים זוגיות בשביל לא להיות לבד. לאו דווקא באשמתם, אנחנו חיים בחברה שמקדשת זוגיות וחיי משפחה, ולהיות רווק כאן זה טאבו או משהו חריג.
אבל בעיניי זו טעות! אני חושבת על זוגיות כפריבילגיה, ולא בהכרח. זה אומר שבעיניי לא רק שזה "חוקי" ולגיטימי להיות סינגל פוראבר, אני חושבת שבנאדם יכול וצריך להיות קודם כל שמח ושלם כרווק לפני שהוא מכניס אדם נוסף לחייו. בעיניי זו גם הדרך היחידה לקיים זוגיות בריאה, כזו שאתה נכנס אליה מרצון, ולא מצורך או תלות.
ומבין האופציות של להיות לבד, או להכנס לזוגיות שלא באמת מתאימה לך, רק כדי לא להשאר לבד, האופציה השנייה נראית לי מפחידה בהרבה.

OtocolobusManul

New member
לי אישית

בשביל לא להיות לבד יש המוד דברים אחרים. יש לי את החברים שלי, יש לי את התחביבים שלי, דברים שאני אוהב לעשות, וכו'.
ולמצוא מה שנקראה "קשר לא מחייב לטווח קצר" זאת לא בעייה בשבילי.

Moris777

New member
עניין מגדרי

אני חושב שלגבר פחות קל לא להיות בזוגיות מבחורה
שמספיק שתשדר עניין ותעשה "עיניים" לבן אדם מסויים,
וכבר תזכה ביחס שימלא את התיאבון העכשווי שעולה.

מלבד זאת, ידוע שבחורות נוטות בד"כ להיות הרבה יותר חמות ,קשובות
ומחבקות אחת כלפי השנייה בשיחות על כוס קפה אל תוך הלילה,
מול הגבר הממוצע שחי את חייו מסביב למשפט "אדם לאדם זאב"..

אז מה הפלא שהגבר מחפש תחליפים בדמות משחקי כדורגל ואופנועים כבדים ?

sweetdreams

New member
לא חושבת כמוך

דבר ראשון, אני לא מאילו שחושבים שנשים הן ככה בעוד גברים הם משהו אחר. אני יותר נוטה לחשוב על אנשים כעל אנשים, ולא כעל המגדר שלהם.
גם לא הבנתי למה הסקת שלבחורות קל יותר להכנס לזוגיות. בפעם האחרונה שבדקתי, היו גם הרבה נשים רווקות בעולם.

אבל בכל מקרה, זה לא משנה, כי זוהי בדיוק זוגיות מהסוג התפל שדיברתי עליו קודם לכן. זוגיות נייטרלית רק לשם לא להיות לבד, ולא בגלל שבאמת מעניין אותך האדם שעומד מולך.
גם אם לכאורה לנשים קל יותר להשיג זוגיות כזאת (כי לכאורה כולם מתחילים איתן ורוצים להיות איתן, מה שאני בספק מאוד לגביו), זו בטח לא הזוגיות שאני למשל הייתי שואפת אליה. יכול להיות שלאנשים אחרים זה מספיק. אני לא אתווכח עם זה..

יש את הימים שרוצים רק שמישהו יחבק

אבל בעיקרון, כן, אני רוצה מישהו לאהוב ושיאהב אותי.

tyler123

New member
תופין

אם היה אפשר להוסיף את המשפט " בוא נראה אותך גבר", או " תחזיק אותי!" לאייקון של
החיבוק, אז כן

Gamba Style

New member
לא.

אני רוצה זוגיות מכל מיני סיבות.
לא להיות לבד היא לא אחת מהן. אני לא לבד.

למעלה