המלצות על רופאים

ר ו מ י ה

New member
../images/Emo91.gifהמלצות על רופאים

אחת הבקשות הנפוצות בפורום היא המלצה על רופא נשים המבין באנדומטריוזיס. השרשור הזה נפתח על מנת ללקט את כל המידע בנוגע לרופאים המומלצים שלכן . אבקש שכל אחת תשרשר תחת הכותרת המתאימה את המלצתה. במידה ושם הרופא לא נמצא בשרשור, ניתן להוסיפו . השרשור הזה יוכנס בסופו של דבר לטאגליינס, כדי שהמלצותיכן יוכלו לסייע בעתיד לנשים אחרות.

ר ו מ י ה

New member
../images/Emo41.gif פרטים

פרופ' דניאל זיידמן-מנהל יחידת המחקר באגף הנשים בתה"ש ומנהל את האתר הישראלי לפריון והפרייה חוץ גופית. פרטי התקשרות- מרכז ויצמן 14 א' ת"א 03-6911179 פגישה ראשונה- 880 ש"ח מהפגישה השנייה המחיר יורד ל-580 ש"ח לפרוטוקול טיפולים מלא (פרוטוקול,שאיבה, החזרה ושיחת סיכום). מדובר ברופא מקסים,אנושי, אכפתי,בעל ידע מקצועי רב, עתיר נסיון וחף מאגו אשר נוהג לתת למטופלותיו את הטלפון הנייד האישי שלו ע"מ שייתיעצו איתו בכל שאלה המתעוררת בזמן הטיפולים. *סייג אחד בלבד- אותי ככירורג פחות הרשים,אבל אני מודה ששמעתי גם חוות דעת סותרות משלי.

מותר להוסיף משהו....

גם אני מודה לבנות הפורום ולחברה קרובה מאוד (שלא מהפורום) שהגעתי אליו... בינתיים הכל עדיין חדש, מקווה שאכן זה הצעד הנכון שלי. אבל רציתי להוסיף משהו שאותי זה בלבל....(בתור חדשה עם טיפול פרטי) לגבי המחירים שלו, זה נכון.
אבל
לבי"ח אסותא צריך תשלום נוסף לשאיבה/החזרה. למי שיש מושלם-כללית (יכול להיות שגם קופ"ח אחרות) יש השתתפות של 600 ש"ח לטיפול וזה בנוסף ל- 580 ש"ח שלוקח הפרופ'. סליחה רומיה שהתפרצתי לך לשירשור, אבל לדעתי זה פרט חשוב, למי שלא הבינה כמוני. חוץ מזה כל הכבוד על השרשור הזה. את מלכה
! וזה כבר אמרתי מזמן!

ר ו מ י ה

New member
לא רק מותר- אפילו רצוי

המטרה של השירשור הזה הוא שכל אחת תוסיף פרטים שהיא חושבת כחשובים עבור מטופלות אחרות. ד.א. התוספת של הכסף עבור אסותא, נכון גם עבור הרופאים הפרטיים האחרים. התשלום הוא לביה"ח לצורך מעקבים ושימוש בחדרי הניתוח ובמעבדה.

vanilachip

New member
ממליצה בחום../images/Emo70.gif

בזכות הפורום הזה הגעתי לרופא המקסים- פרופסור זיידמן. רופא שהוא קודם כל בן-אדם. יוצר שיחה בגובה העיניים, מסביר והכי חשוב- מרגיע! כמ כן, כמו שכתבה רומיה, זמין בנייד, מתייחס לכל פנייה גם כשעמוס. כמובן שאין מה לדבר על מקצועיות וידע. מומלץ בחום.

ה- מומחה לפיריון

בעל ניסיון עצום, ידע נכבד ואומץ רב. עמוס מאד מאד מאד וזמן המתנה לתור ראשון יכול לקחת 3 חודשים. פגישה ראשונה כרוכה בעלות של 1,000 ש"ח ולאחר מכן 870 ש"ח כל פגישה כולל אולטרא. מקבל בבית הרופאים בריינס בתל אביב באופן פרטי וראש היחידה להפרייה חוץ גופית באסותא ת"א. 03-5278181

lee E

New member
ממליצה מאוד

עברתי במחלקה את כל הטיפולים ואת הראשון, באופן אישי אצלו. נעים, רגוע, וכמובן, הגורו של ההפריות-אין מקצועי ממנו.

פרופ' אדריאן שולמן מומחה לגניקולוגיה טיפולי פוריות ואולטראסאונד רחוב ראול ולנברג 6, רמת החייל ת"א טלפון - 03-7687088 יעוץ ראשוני - 1000 ש"ח

רופא מצוין ומנוסה

מומחה לפיריון ובעל יכולת יוצאת דופן באולטראסאונד. וגם מאד נחמד.

נעמי 17

New member
גם מומחה מעולה לאוטראסאונד

וגם איש אנושי, מקשיב למטופלות שלו, ותמיד חוזר ומחזיר טלפונים. מומלץ ביותר- מבין היטב באנדו ובעל גישה פתוחה לטיפול.

ר ו מ י ה

New member
עין מצויינת לאולטראסאונד

זיהה אצלי מה שפרופסור מאוד מכובד ובעל שם לא הצליח לזהות. תוצאות ניתוח שעברתי בעקבות האיבחון הוכיחו שצדק.

מומלץ בחום

רופא מקצועי ,אנושי, מסודר להפליא בנוסף מומחה לאולטראסונד- ראה דברים שרופאים מצוינים אחרים לא ראו .

ר ו מ י ה

New member

מנהל מחלקת IVF בבלינסון. רופא נעים וקשוב. הרגשתי כי הוא יחסית שמרן ואינו ממהר להציע פרוטוקולים נועזים ו/או חדשניים. יחד עם זאת , הוא קשוב ופתוח לדברי המטופלת וכן מוכן לאמץ גישות חדשות ,אם ישוכנע שזהו הדבר הנכון. אני מכירה מס' מטופלות עם אנדומטריוזיס שהיו מאוד מאוד מרוצות מהטיפול שלו (ובעיקר מהתוצאות
). היחידה אותה הוא מנהל מצטיינת באנושיות רבה וביחס מצויין.

חותמת על כל מילה שלך

התרשמתי ממנו מאד מאד לטובה. רופא מצויין ועל היחידה בבילנסון יש לי רק דברי שבח.

למעלה