לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
82008,200 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדומטריוזיס

ברוכות הבאות בנות האנדו,
הפורום נוסד בספטמבר 2005, מתוך קומונת האנדו.
מטרת הפורום היא לפרוץ את מעגל הבורות הקיים סביב למחלה, המחלה "שלא מדברים עליה", מחלה שהרבה רופאים לא שמעו עליה ואלה ששמעו עליה המעיטו בחשיבות הנזקים אשר היא עלולה לגרום, ובעיקר - לשמש בית חם ומקור תמיכה לבנות האנדו.
זה המקום לשאול שאלות, לשתף, לספר מנסיונכן,  להציע הצעות, להעלות רעיונות, לתת ולקבל תמיכה וכל מה שעולה על רוחכן.
הפורום הוא פורום תמיכה וקבלת מידע ואינו פורום מקצועי או רפואי!!!
מייסדות הפורום הן בואינג 707 ורומיה. לאחר שנים לא מועטות בתפקיד כמנהלות הקומונה ואחר כך מנהלות הפורום, העבירו בואינג 707 ורומיה, את השרביט הלאה לז'ק המקורית וגלים29, והן בתורן העבירו את הניהול לידי liats80 ופז08, מנהלות הפורום הנוכחיות.
מצ"ב תקנון הפורום - אנו מבקשות מכל חברה חדשה, לקרוא אותו ולהקפיד לשמור על הנהלים כדי שהפורום ימשיך להיות חם ותומך תוך הקפדה על נימוס וכבוד הדדי בין חברות הפורום. 

liats80 ופז08.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדומטריוזיס

ברוכות הבאות בנות האנדו,
הפורום נוסד בספטמבר 2005, מתוך קומונת האנדו.
מטרת הפורום היא לפרוץ את מעגל הבורות הקיים סביב למחלה, המחלה "שלא מדברים עליה", מחלה שהרבה רופאים לא שמעו עליה ואלה ששמעו עליה המעיטו בחשיבות הנזקים אשר היא עלולה לגרום, ובעיקר - לשמש בית חם ומקור תמיכה לבנות האנדו.
זה המקום לשאול שאלות, לשתף, לספר מנסיונכן,  להציע הצעות, להעלות רעיונות, לתת ולקבל תמיכה וכל מה שעולה על רוחכן.
הפורום הוא פורום תמיכה וקבלת מידע ואינו פורום מקצועי או רפואי!!!
מייסדות הפורום הן בואינג 707 ורומיה. לאחר שנים לא מועטות בתפקיד כמנהלות הקומונה ואחר כך מנהלות הפורום, העבירו בואינג 707 ורומיה, את השרביט הלאה לז'ק המקורית וגלים29, והן בתורן העבירו את הניהול לידי liats80 ופז08, מנהלות הפורום הנוכחיות.
מצ"ב תקנון הפורום - אנו מבקשות מכל חברה חדשה, לקרוא אותו ולהקפיד לשמור על הנהלים כדי שהפורום ימשיך להיות חם ותומך תוך הקפדה על נימוס וכבוד הדדי בין חברות הפורום. 

liats80 ופז08.
x
הודעה מהנהלת הפורום
צירוף הפורום כ- online support באתר אנדומטריוזיס עולמי
בחודש יוני 2011 הוקמה עמותת אנד"י- אנדומטריוזיס ישראל ע"ר. http:///endi.org.il
בחודש מרץ 2011, צירפנו את הפורום לאתר של האנדו' העולמי endometriosis.org - כפורום תמיכה לאנדו' בישראל. 
האתר הינו פלטפורמה גלובאלית שמכילה מידע רב על אנדומטריוזיס- מחקרים בתחום, קבוצות תמיכה ברחבי העולם, מרכזים טיפוליים, וכיוב'. כל בעלי העניין המשותף לאנדומטריוזיס נכללים באתר.
בחודש יוני 2011, הוקמה עמותת אנד"י- אנדומטריוזיס ישראל ע"ר. http:///endi.org.il

המשך >>

לצפיה ב-'המלצות על רופאים'
המלצות על רופאים
<< ההודעה הנוכחית
19/02/2007 | 14:00
70
8157
אחת הבקשות הנפוצות בפורום היא המלצה על רופא נשים המבין באנדומטריוזיס.

השרשור הזה נפתח על מנת ללקט את כל המידע בנוגע לרופאים המומלצים שלכן .
אבקש שכל אחת תשרשר תחת הכותרת המתאימה את המלצתה.
במידה ושם הרופא לא נמצא בשרשור, ניתן להוסיפו .

השרשור הזה יוכנס בסופו של דבר לטאגליינס, כדי שהמלצותיכן יוכלו לסייע בעתיד לנשים אחרות.

אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-' פרופ' דניאל זיידמן- פריון'
פרופ' דניאל זיידמן- פריון
19/02/2007 | 14:02
4
1027
לצפיה ב-' פרטים'
פרטים
19/02/2007 | 15:08
2
639
פרופ' דניאל זיידמן-מנהל יחידת המחקר באגף הנשים בתה"ש ומנהל את האתר הישראלי לפריון והפרייה חוץ גופית.
פרטי התקשרות-
מרכז ויצמן 14 א' ת"א
03-6911179
פגישה ראשונה- 880 ש"ח
מהפגישה השנייה המחיר יורד ל-580 ש"ח לפרוטוקול טיפולים מלא (פרוטוקול,שאיבה, החזרה ושיחת סיכום).

מדובר ברופא מקסים,אנושי, אכפתי,בעל ידע מקצועי רב, עתיר נסיון וחף מאגו אשר נוהג לתת למטופלותיו את הטלפון הנייד האישי שלו ע"מ שייתיעצו איתו בכל שאלה המתעוררת בזמן הטיפולים.

*סייג אחד בלבד- אותי ככירורג פחות הרשים,אבל אני מודה ששמעתי גם חוות דעת סותרות משלי.

אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'מותר להוסיף משהו....'
מותר להוסיף משהו....
20/02/2007 | 07:34
1
695
גם אני מודה לבנות הפורום ולחברה קרובה מאוד (שלא מהפורום) שהגעתי אליו... בינתיים הכל עדיין חדש, מקווה שאכן זה הצעד הנכון שלי.

אבל רציתי להוסיף משהו שאותי זה בלבל....(בתור חדשה עם טיפול פרטי) לגבי המחירים שלו, זה נכון. אבל לבי"ח אסותא צריך תשלום נוסף לשאיבה/החזרה. למי שיש מושלם-כללית (יכול להיות שגם קופ"ח אחרות) יש השתתפות של 600 ש"ח לטיפול וזה בנוסף ל- 580 ש"ח שלוקח הפרופ'.

סליחה רומיה שהתפרצתי לך לשירשור, אבל לדעתי זה פרט חשוב, למי שלא הבינה כמוני.

חוץ מזה כל הכבוד על השרשור הזה. את מלכה ! וזה כבר אמרתי מזמן!
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'לא רק מותר- אפילו רצוי'
לא רק מותר- אפילו רצוי
20/02/2007 | 19:37
434
המטרה של השירשור הזה הוא שכל אחת תוסיף פרטים שהיא חושבת כחשובים עבור מטופלות אחרות.

ד.א. התוספת של הכסף עבור אסותא, נכון גם עבור הרופאים הפרטיים האחרים.
התשלום הוא לביה"ח לצורך מעקבים ושימוש בחדרי הניתוח ובמעבדה.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'ממליצה בחום'
ממליצה בחום
19/02/2007 | 18:23
576
בזכות הפורום הזה הגעתי לרופא המקסים- פרופסור זיידמן. רופא שהוא קודם כל בן-אדם. יוצר שיחה בגובה העיניים, מסביר והכי חשוב- מרגיע! כמ כן, כמו שכתבה רומיה, זמין בנייד, מתייחס לכל פנייה גם כשעמוס.
כמובן שאין מה לדבר על מקצועיות וידע.
מומלץ בחום.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'פרופ' שלמה משיח- פריון'
פרופ' שלמה משיח- פריון
19/02/2007 | 14:04
2
714
לצפיה ב-'ה- מומחה לפיריון'
ה- מומחה לפיריון
20/02/2007 | 21:09
598
בעל ניסיון עצום, ידע נכבד ואומץ רב.
עמוס מאד מאד מאד וזמן המתנה לתור ראשון יכול לקחת 3 חודשים.
פגישה ראשונה כרוכה בעלות של 1,000 ש"ח ולאחר מכן 870 ש"ח כל פגישה כולל אולטרא.
מקבל בבית הרופאים בריינס בתל אביב באופן פרטי וראש היחידה להפרייה חוץ גופית באסותא ת"א.
03-5278181
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'ממליצה מאוד'
ממליצה מאוד
21/02/2007 | 19:47
449
עברתי במחלקה את כל הטיפולים ואת הראשון, באופן אישי אצלו. נעים, רגוע, וכמובן, הגורו של ההפריות-אין מקצועי ממנו.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'פרופ' אדריאן שולמן- פריון'
פרופ' אדריאן שולמן- פריון
19/02/2007 | 14:05
7
2981
לצפיה ב-'מומלץ בחום רב!'
מומלץ בחום רב!
19/02/2007 | 15:36
768
רופא מצויין גם בן-אדם, מומחה באנדו` ומתייחס מצויין.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-' פרטים'
פרטים
20/02/2007 | 11:57
1
589
פרופ' אדריאן שולמן
מומחה לגניקולוגיה טיפולי פוריות ואולטראסאונד

רחוב ראול ולנברג 6, רמת החייל ת"א
טלפון - 03-7687088

יעוץ ראשוני - 1000 ש"ח
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'הוא מקבל גם ב``מאיר``'
הוא מקבל גם ב``מאיר``
21/02/2007 | 17:43
507
מנהל שם את מרפאת הפריון.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'רופא מצוין ומנוסה'
רופא מצוין ומנוסה
20/02/2007 | 21:10
593
מומחה לפיריון ובעל יכולת יוצאת דופן באולטראסאונד.
וגם מאד נחמד.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'גם מומחה מעולה לאוטראסאונד'
גם מומחה מעולה לאוטראסאונד
20/02/2007 | 22:56
480
וגם איש אנושי, מקשיב למטופלות שלו, ותמיד חוזר ומחזיר טלפונים.
מומלץ ביותר- מבין היטב באנדו ובעל גישה  פתוחה לטיפול.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'עין מצויינת לאולטראסאונד'
עין מצויינת לאולטראסאונד
21/02/2007 | 07:45
408
זיהה אצלי מה שפרופסור מאוד מכובד ובעל שם לא הצליח לזהות.
תוצאות ניתוח שעברתי בעקבות האיבחון הוכיחו שצדק.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'מומלץ בחום'
מומלץ בחום
21/02/2007 | 17:01
399
רופא מקצועי ,אנושי, מסודר להפליא
בנוסף מומחה לאולטראסונד- ראה דברים שרופאים מצוינים אחרים לא ראו .
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'פרופ' בני פיש- פריון'
פרופ' בני פיש- פריון
19/02/2007 | 14:06
2
713
לצפיה ב-' פרטים'
פרטים
19/02/2007 | 14:46
1
364
מנהל מחלקת IVF בבלינסון.
רופא נעים וקשוב.
הרגשתי כי הוא יחסית שמרן ואינו ממהר להציע פרוטוקולים נועזים ו/או חדשניים.
יחד עם זאת , הוא קשוב ופתוח לדברי המטופלת וכן מוכן לאמץ גישות חדשות ,אם ישוכנע שזהו הדבר הנכון.
אני מכירה מס' מטופלות עם אנדומטריוזיס שהיו מאוד מאוד מרוצות מהטיפול שלו (ובעיקר מהתוצאות).  

היחידה אותה הוא מנהל מצטיינת באנושיות רבה וביחס מצויין.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'חותמת על כל מילה שלך'
חותמת על כל מילה שלך
05/03/2007 | 18:03
330
התרשמתי ממנו מאד מאד לטובה. רופא מצויין ועל היחידה בבילנסון יש לי רק דברי שבח.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'ד"ר דוד סוריאנו-כירורגיה'
ד"ר דוד סוריאנו-כירורגיה
19/02/2007 | 14:09
18
1309
אנדוסקופית
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-' פרטים'
פרטים
20/02/2007 | 12:06
638
פרטי -

דר' דוד סוריאנו מקבל לפגישות יעוץ וטיפול במרפאתו ברח' בזל 46, פינת יהושע בן-נון, תל אביב.

טלפונים לקביעת תורים:
054-4554692
054-4554691

במקרים דחופים ניתן להשאיר הודעה בטל' - 03-6106666 מספר מנוי 58888
האתר -  info@4-women.co.il

את הניתוחים הוא מבצע בבית- החולים אסותא פ"ת

בתה"ש

המרכז לטיפול באנדומטריוזיס
טלפון לקביעת תורים:  03-5302787 , 03-5302024

המרכז מכבד טופסי 17 של כל קופות החולים והפניות רשמיות של מוסדות אחרים.
מטופלות ללא טופסי 17 (ללא התחייבות מקופ"ח) יכולות לפנות לבדיקת רופא בעלות של 120 ש"ח.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'הכירורג המוביל בארץ'
הכירורג המוביל בארץ
20/02/2007 | 21:11
853
אם אין ברירה ויש צורך בניתוח,
מומלץ לפנות רק אליו.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'מספר 1 בהבנת המחלה'
מספר 1 בהבנת המחלה
20/02/2007 | 23:03
1
649
והשלכותיה, האיש חוקר ללא לאות את האנדומטריוזיס ולשמחתינו מנסה ככל יכולתו לקדם את הנושא בארץ דרך תל השומר. ממליצה מאוד להגיע אלו להתייעצות גם אם בסופו של דבר לא תבחרו לעבור ניתוח.
בזכותו הוקמה המחלקה לאנדו בתה"ש, ותפיסתו את האנדו כמחלה כרונית שהשלכותיה הן  הרבה מעבר לפריון חוללה שינויי אמיתי בהבנת המחלה אצל המטופלות ואצל הרופאים, אני מאמינה שהוא עוד יחולל שינויי גדול יותר. לדעתי חובה על כל חולת אנדו לשמוע את מה שיש לו לומר.
סוריאנו, הוא כירורג, דרך הטיפול שלו במחלה היא קודם כל ניתוחית. לא לכל אחת הדרך הזו מתאימה אך עדיין רצויי מאוד לשמוע את דעתו. אם הייתי מחליטה היום לעבור ניתוח, הבחירה היתה אחת.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'נותחתי אצלו'
נותחתי אצלו
21/02/2007 | 07:44
573
כי פשוט היתה לי ציסטה נכנסתי לבית חולים עוד לפני שהיה לי מושג על אנדו וכו
הוא עשה לי לפה ואחרי שהתעוררתי הוא נתן לי הרצאה מקיפה איך הזנחתי את האנדו ואיך סבלתי כאבבים נוראיים כל השנים
זה עיצבן אותי לגמרי ואמרתי לו שבזכות החברים שלו הגעתי למצב הזה שלא ידעו לאבחן ותירצו את כל התירוצים הכי מטופשים ששמעתי מעודי - כל אישה סובלת אל תהי מפונקת וכו'...-
אני לא יודעת מה הוא עשה לי בתוך הבטן הוא רשם הכל אבל לא היה לי שום שינוי ברמת הכאב
אחרי זה שבאתי לביקורת והייתי צריכה לחכות עוד 2 3 שעות כל פעם ושוב לשמע את הלמה חיכית ? והפתרון עכשיו זה להתחתן - כן אולי תהיה גם שדכן ותמצא לי בחור - ממש לא עשו לי חשק לבוא אליו שוב
מה גם שאחכ הלכתי לרופא פרטי דר קופרממן שאמר שהוא קודם היה נותן דקא ורק אחכ מנתח כי ניתוח יותר מומלך לעשות לפני הפריות וכיוון שאני לא מופרת כרגע לא היה צורך בניתוח
ת'אמת אין לי כל אמון ברופאי הגניקולוגיה ורק פה בפורום התשובות והיחס שניתן הוא רציני ומתוך ניסיון רב
אז אם תשאלו אותי אני הייתי ממליצה על זק בואינג רומיה נעמי 17 שמעה על התמיכה וכו....
לפחות דבר אחד לא נשארו לי צלקות אבל זה אולי כי למרחתי משחת קומפור.....
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'מוסיפה את המלצותי על סוריאנו'
מוסיפה את המלצותי על סוריאנו
21/02/2007 | 10:17
10
776
מוסיפה את המלצותי. אומנם כירורג ויבחר בניתוח אבל במקרה שלי הוא דאג להסביר לי את כל האופציות שעומדות לפני, ענה על כל השאלות בסבלנות רבה והידע שלו בנושא המחלה מדהים בייחוד לאור הבורות של הרופאים בארץ למחלה. ממליצה עליו בחום ובנוסף על המרפאה בתל השומר.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'גם אני בממליצות על ד"ר סוריאנו '
גם אני בממליצות על ד"ר סוריאנו
21/02/2007 | 19:53
9
649
קודם כל כי הוא נראה טוב (מה לא?)

ודבר שני, הוא הרופא היחיד שאחרי 10 חודשי סבל קשים שחוויתי אמר שיש לי אנדומטיריוזיס בבדיקה פשוטה ורגילה.

ביום שני הייתי אצלו בביקורת וגם אמרתי לו את זה באופן אישי שלמרות שאני מהצפון ולמרות הנסיעות והבלאגן, אם הייתי צריכה לעבור את הניתוח שוב, הייתי עוברת אותו בתל השומר אצלו, בלי שום צל של ספק.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'והנה דיעה מאד לא מחמיאה על סוריאנו'
והנה דיעה מאד לא מחמיאה על סוריאנו
22/02/2007 | 11:43
8
907
זה קצת הולך להיות ארוך, אבל אם כבר בונים רשימת רופאים חשוב שזה יהיה שם כאשר יום אחד בחורה תגיע לפורום כמוני, היא תקרא את כל הדיעות ותחליט בעצמה. אז....
גם אני שמעתי את המילה הזו יום אחד אצל הרופא נשים, חזרתי הביתה, הקשתי בגוגל אנדומטריוזיס והגעתי גם לכאן. כאחת שלא ידעה כלום, קראתי שיש מחלקה בתל השומר שמתמחה באנדו'. שמחתי, מה יותר מזה? הלכתי לקופ"ח ביקשתי הפניה וכמה הייתי מאושרת, אחרי השבחים כאן, שבכבודו ובעצמו קיבל אותי סוריאנו.
אחרי אותו היום דעתי השתנתה עליו. הוא קיבל אותי, שאל אותי כמה שאלות טכניות, בדק והתחיל לרשום בדפים שלו. פה ושם זרקתי שאלה. הוא ענה בחוסר סבלנות, תשובות קצרות שגם בלעדיו ידעתי אותן. הוא אמר "צריך לנתח. לא משנה כרגע אם זה אנדו' או לא, צריך להוציא". יכול להיות שהוא צודק, אבל מן הראוי שיסביר למה ומה האלטרנטיבות. במהלך הכתיבה שלו הוא ביקש שאעשה בדיקות דם ואבוא שוב, למרות שאמרתי לו שיש לי אותן כרגע מלפני שבועיים. הוא בכל זאת ביקש שאבוא שוב בעוד חודש. שאלתי מה עושים בפעם הבאה הוא אמר "קובעים תור לניתוח" (נשבעת לכן במילים אלו). והמציאות לא הייתה שונה....
אמרתי לעצמי אולי סתם נפלתי עליו ביום לא טוב (למרות שזה לא צריך לעניין אותי ומי שצריך להיות רגיש זה הוא ולא אני). אחרי חודש באתי. בלי להסתכל על בדיקות הדם שלי ועוד כמה מסמכים שרלוונטים לניתוח, הוא פותח יומן וקובע לי תאריך!!! שאלתי אותו אתה לא בודק אותי? אולי זה קצת השתנה.. "לא אין צורך", הייתה התשובה שלו. אמרתי לו שבכל זאת אשמח לשמוע קצת יותר על הניתוח, מה עושים בו ואולי אם אני לא מאלה שסובלות לא צריך למהר. הוא עונה לי בחוסר סבלנות "מה את רוצה לדעת?". בכלל נראה לי שמרגיז היום רופאים שהפציינטים מגיעים עם הרבה ידע וזה כאילו מערער את יכולות האבחנה שלהם.
לא יכלתי לסבול את זה ולמרות שרציתי לקום ופשוט להגיד לו שאני לא רוצה להיות מטופלת שלו, התאפקתי כי לא ידעתי מה יוליד יום. מה שכן לא יכלתי שלא לשאול אותו למה הגעתי היום והוא כמובן ענה "בשביל לקבוע תאריך". הבנתם בנות, הגעתי לתל השומר באותו היום כדי להיכנס לחדרו, לפתוח יומן ולקבוע תאריך!!
אז התחלתי לברר על מקומות אחרים. אמרתי לעצמי שאני לא מוכנה שיתייחסו אלי ככה. הוא לא המנתח היחיד בארץ שמבין באנדו. התחלתי לקרוא יותר, לברר יותר, להפעיל אנשים שאני מכירה. ומשני אנשים שונים שמעתי את המסר הזה "תגידי לה שהמרפאה בתל השומר דיי חדשה והם עוסקים ביחסי ציבור כרגע, הם רוצים להביא אליהם כמה שיותר מנותחות". פתאם ירד לי האסימון, מה קורה? אין עוד מרפאות בכל בתי החולים בארץ שיודעים מה זה אנדו'. מאז הגעתי לרופאים אחרים, שהמילה אנדו' לא הייתה זרה להם כשהגעתי, הם היו הרבה יותר סבלניים ולא בטוחה שמנתחים פחות טובים.
אז זהו, אני מתארת לעצמי שיהיו כאן בנות שיחלקו על דעתי (וזה בסדר) ויגידו שתל השומר זה אלוהים, אבל כמו שאמרתי בהתחלה חשוב שבנות אחרות ידעו שתל השומר הוא לא המקום היחיד שקיים.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'מצטרפת לרוניה'
מצטרפת לרוניה
22/02/2007 | 14:13
1
666
הגעתי אליו להתייעצות אבחנתית.הסימנים היו כאבים קלסיים של אנדו, אי פוריות משנית ו CA 125 מאד גבוה.
שנתיים אחרי לפרוסקופיה במקום אחר בלי ממצאים ברורים. (אבל עם בעייתיות בלפרוסקופיה)
העניין שלי היה פוריות.
הוא משך חזק מאד מאד מאד לכיוון ניתוח,כמובן פרטי, למרות שהוא אמר שהוא לא חושב שיש לי אנדו כי הכאבים החלו רק בגיל 30. אני יודעת שגיל התחלת הכאבים (או בכלל: קיום כאבים או העדרם) לא עושה אבחנה של אנדו.
אופציות אחרות כמו דיכוי לא הועלו בכלל.
יצאתי משם פגועה.
הסוף:  סופסוף מישהו ראה ציסטה עכורה.
סופסוף מישהו נתן לי דיכוי ארוך ולא מחזור  IVF שגרתי.
וזה מה שהביא לי את ההריון הנוחי.

אם מתישהו אצטרך ניתוח- זה לא יהיה אצלו. לא משום שיש לי ספק ביכולותיו הכירורגיות (אין לי ) אלא מטעמי יחסים בינאישיים.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
22/02/2007 | 17:29
558
"הסוף"- הכוונה לרופא אחר במרכז רפואי אחר
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'משהו לרוניה (ארוך) וגם לשאר הבנות'
משהו לרוניה (ארוך) וגם לשאר הבנות
22/02/2007 | 16:21
4
595
אני הגעתי אל ד"ר סוריאנו אחרי שבצפון, הרגשתי שאני נמצאת, ויסלחו לי הבנות מהצפון, במדינות העולם השלישי, פניתי לרופא שלי שנחשב מומחה לגניקולוגיה ולעוד רופא נוסף שמומחה לפריון וכך זה היה:

הרופא הראשון שהיה הרופא שלי מזה 11 שנים ושאצלו עשיתי סקירת מערכות ועוד כל מיני בדיקות אחרי שבאתי אליו במשך חודשיים תמימים עם כאבים חזקים אמר בזלזול בוטה באלו המילים: "יש כל כך הרבה דברים שאנחנו לא יודעים, כשתיכנסי להריון כל הכאבים יעברו", ואני, ילדה טובה שסומכת על הרופא שלה מנסה להיכנס להריון (שני) ולא הולך ושוב אני באה אליו והוא אפילו לא טרח לשלוח אותי לבדיקת דם פשוטה של CA-125, פשוט נפנף אותי, בצורה מגעילה ומזלזלת עד שהיו לי מחשבות שאולי אני מדמיינת שפתאום באמצע החיים יש לי כאבי תופת חזקים במחזור, עוד הוא אמר ש:"זה בכלל לא בעיה גניקולוגית" ופטר אותי בזה, נשבעת לך. ושוב אני מזכירה, רופא שאני סומכת עליו כי הוא מלווה אותי 11 שנים, רופא הנשים הראשון שלי.

הרופא השני שמומחה לפריון ויש לי חברה שמחזיקה ממנו (בעצם שתי חברות) - היה אדיש, ואמר : "אני לא יודע אם זה אנדו', אני אפנה אותך אל איזה רופא אחר" וזה אחרי שהייתה לי בדיקה עם תוצאה גבוה של CA-125 - , התוצאה הייתה 115, אז תשלח אותי לבדיקות נוספות, לא, שום דבר, והרופא האחר שהוא הפנה אותי אליו, אמר שצריך לבדוק ואולטראסאונד ולא אמרו לי במפורש שזה אנדו', נתנו לי להבין שזה הרבה דברים אחרים, ושאני עושה יותר מידי בלאגן מזה.

ולאחר שההורים שלי היו בלחץ מזה שאני כל חודש סובלת 3-4 ימים מכאבים בלתי פוסקים, בלי יכולת לטפל בבת שלי ובלי יכולת ללכת לעבודה (עובדת בבית המשפט כקלדנית שופט) ובלי יכולת לתפקד אלא רק עם זריקות וולטרן שזה לא נורמלי (אני עוד לא בת 30) החלטתי לעזור לעצמי והגעתי בעצמי למרפאת תל השומר עוד לפני שהגעתי בכלל לפורום הזה והתוודעתי אליו, וסוריאנו היה הראשון שנתן לי תחושה שהכל בסדר איתי ואני נורמלית ושפויה ושהכאבים האלה פשוט לא צריכים להיות ושצריך לנתח, מה לעשות. בכל אופן אני מדברת על המקרה הפרטי שלי שזה נכון אליי. גם לי הוא אמר ישר הולכים על ניתוח ואני באה אליו ממגדל העמק, אבל כמו שאמרתי כשהמלצתי עליו, הייתי עושה את כל התהליך הזה שוב, ואם אצטרך, אגיע לתל השומר שוב עם כל הנסיעות והטלטולים ואני רוצה להגיד לך שבעלי היה יותר לחוץ ממני בקשר לניתוח, אני הייתי מאוד רגועה כי ידעתי שאני נמצאת בידיים טובות וברוך השם, הכל עכשיו בסדר (מקווה שעוד כמה ימים יהיו לי בשורות משמחות).

בהצלחה בכל מקרה.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'אשמח אם תצייני את הרופאים מהצפון'
אשמח אם תצייני את הרופאים מהצפון
26/02/2007 | 14:01
3
287
שטיפלו בך ולא עשו את העבודה כראוי כך שעוד בנות ידעו לא ללכת אליהם.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'אני אשמח לעשות את זה'
אני אשמח לעשות את זה
26/02/2007 | 16:14
2
299
ד"ר שלמה אליהו שיש לו גם קליניקה פרטית ברמת ישי.

הרופאים של בית החולים העמק שאיני יודעת את שמם (לא כולם) רופאה בשם נועה שאני לא זוכרת את שם משפחתה, כשבאתי אליה עם הרעיון המהפכני שלי :) שאולי יש לי אנדומטריוזיס (זה היה בסוף אוקטובר כשכבר הייתה לי תוצאה של CA-125 גבוהה) היא אמרה לי: "זה יכול להיות הרבה דברים, אולי זה דלקת בלבלב" ואחרי שבדקה אותי, אמרתי לה: "נו, זה דלקת בלבלב?", אז היא אמרה שלא. אבל הייתה מופתעת ושאלה אותי בנימת טרוניה (כמו גם ד"ר גיסלביץ שהוא מומחה לפריון אבל היה אדיש אלי גם הוא יושב במרפאת מגדל העמק) למה עשיתי את הבדיקה של ה - CA-125 ועוד כתבה בטופס של בית החולים שעשיתי זאת מיוזמתי, היא נתנה לי הרגשה שביצעתי כאן פשע חמור ביותר.

אבל אני מקווה שלא אצטרך אותם עוד. אני מסתדרת בלעדיהם.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'בטח שתיסתדרי בלעדיהם!!!'
בטח שתיסתדרי בלעדיהם!!!
26/02/2007 | 17:54
1
205
אך שזה לא מה שיגרום לך לחשוב שבצפון אין רופאים טובים יש את הרופאים בבית חולים רמב"ם ובין בבית חולים בני ציון שאני מכירה אותם אישית שהם ממש טובים.
יש את הכירורכג בבית חולים רמב"ם ד"ר פילמר שהוא מומחה בלפרוסקופיה מבין מאוד טוב באנדו', כך שיש לך רופאים טובים באזור שאפשר ללכת אליהם.
וגם לא רחוק ממך בבית לחם הגלילית יש את ד"ר קלדרון שהוא מנהל היחידה של IVF בבני ציון בחיפה והוא מקבל פרטי בביתו.
טוב שיש את השירשור הזה כדי לדעת איזה רופאים טובים יש באזור.
מאחלת לך הרבה הצלחה.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'בוקר טוב חן'
בוקר טוב חן
02/03/2007 | 10:09
221
תגידי, יש לך במקרה את הטלפון של ד"ר קלדרון, כי השבוע שמעתי עליו, ואני אנסה לדבר איתו.

תודה.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
24/02/2007 | 12:55
264
הגעתי לד"ר סוריאנו לפני כשנה וחצי. הוא הרופא הראשון (והיחיד) שהגעתי אליו לאחר שאיבחנו אצלי אנדו'. באתי עם אבא שלי שהוא פרופסור בעצמו (לביוכימיה). הוא היה מאד נחמד, הסביר בדיוק מה קורה איתי, המליץ מיד להתחיל לקחת גלולות והבהיר שאינו ממהר לשלוח לניתוח. הוא ביקש שאעשה MRI (פעם שלישית). לאחר הבדיקה הבאתי לו 3 MRI שעשיתי בשנים האחרונות והוא בדק ביסודיות עם הצוות שלו בתל השומר. המסקנה היתה שאין לחץ לעשות ניתוח, אבל אם אצטרך, אז אוכל לעשות בלפרוסקופיה ולא פתיחת בטן.
בפעם הבאה שהגעתי אליו הודיע לי שלא יהיה מנוס מניתוח. יש לי גוף זר שצריך להוציא. המוקד העיקרי שלי נמצא בנרתיקף צמוד לרקטום. לא משהו שמפריע לפריון אבל בעייתי מאד בניתוח לפרוסקופי.
אני רווקה בת 30 והוא טען שאני שידוך לא טוב. זה לא "מוכר" טוב. יכול להיות שבקרוב אמצע בעל וארצה להביא ילדים ואז אצטרך להתחיל את התהליך של הניתוח, אז כדאי לגמור עם זה עכשיו.  גם טען שכשארצה להיכנס להריון אצטרך להפסיק את הגלולות וזה בעיה.
הוא המליץ לי לדבר עם 2 רופאים בירושלים שיכולים להמליץ עליו - פרופ' בלר, מבי"ח שערי צדק, ופרופ' רוז'נסקי.
פרופ' בלר, שעשה לי את הלפרוסקופיה בה גילו לי את האנדו' אמר שאינו מכיר אותו.
פרופ' רוז'נסקי אמר שבגלל המיקום הבעייתי של המוקד שלי, הוא לא היה נותן לאישתו ולבת שלו להינתח אצל סוריאנו. אין לו מספיק ניסיון בניתוחים במיקום הספציפי שלי. הוא המליץ לי על מנתחים בחו"ל (אתם הזכיר גם סוריאנו).
אבא שלי שוחח עם סוריאנו ובדק איתו את האפשרויות השונות.
בפעם הבאה שהגעתי אליו היה מאד (!!) לא נחמד. קר, מנוכר. נראה שהאגו שלו נפגע מכך שהחלטתי לא להינתח אצלו.
אני איתו גמרתי.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
21/02/2007 | 12:14
412
כרופא כירורג מוכשר ביותר וביחד עם פרופ' גולדנברג נחשב לטוב ביותר בארץ בתחומו.
אין ספק שמדובר ברופא אשר תורם המון לציבור החולות בהבנתו את המחלה ובהקמת המרפאה לאנדומטריוזיס היחידה מסוגה בארץ.
יחד עם זאת אני חשתי כי היד שלו "קלה מידי על סכין הניתוחים" והוא ממהר להפנות אל האופציה הזאת גם כאשר זה לא תמיד הכרחי.
בכנס האנדו' בתה"ש ציטט פרופסור זיידמן את מאסלאו ואני חושבת שהציטוט מאוד מתאים כאן -
"אם מה שיש לך זה פטיש הכל מסביב נראה לך כמסמרים"...
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'כרוג מצויין'
כרוג מצויין
21/02/2007 | 17:08
396
לקח לו אומנם כמעט שנה לשכנע  אותי לעבור  ניתוח ואם לאמר את האמת
הוא  בעד  ניתוח כמובן אבל לא ניסה לשכנע אותי  בצורה אגרסיבית  יותר  הראה לי
את האלטרנטיבות.
והיום 4 חוד' לאחר הניתוח אני שואלת את עצמי  למה לא  עשיתי זאת קודם???
לי הוא מאוד עזר .
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'לא רק כמנתח'
לא רק כמנתח
21/02/2007 | 23:35
360
ד"ר דוד סוריאנו הוא לא רק כירורג מצוין ואדם איכפתי הוא רק רופא פיריון טוב מאוד.
הוא עזר לי גם לאחר הניתוח [שהיה מוצלח בפני עצמו] ודאג במשך כל ההיריון - הקשיב, ייעץ, תמך.

ההיריון שלי היה חד משמעית הישג שלו.

ממליצה בחום.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'פרופ' מוטי גולדנברג-כירורגיה'
פרופ' מוטי גולדנברג-כירורגיה
19/02/2007 | 14:49
2
546
אנדוסקופית
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-' פרטים'
פרטים
20/02/2007 | 12:25
1
319
מנהל המחלקה הגינקולוגית ואשפוז יום: פרופ' מוטי גולדנברג בתה"ש

פרטי:
טלפון - 03-6774129
כתובת: שד' בן צבי 2 רמת גן
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-' פרופ' מוטי גולדנברג'
פרופ' מוטי גולדנברג
21/02/2007 | 09:34
404
נותחתי אצלו לפני יומיים. התרשמתי ממנו רבות כאדם וכרופא רציני אשר לוקח החלטות נכונות במהירות הנדרשת ולא
"מורח" את הזמן סתם. מקצועי ואדיב - גם כשהתקשרתי בשעות לא שיגרתיות (כמו אתמול בלילה שסבלתי מכאבים איומים) הוא
תמיד עונה ומרגיע. גם בזמן הניתוח הוא עבד מאוד לאט ובזהירות על-מנת שלא לפגוע באיברי הרבייה ולמיטב הבנתי גם הניתוח
עבר כמו שצריך. אני ממליצה בחום.
פגישה ראשונה- 800 ש"ח
ניתוח פרטי עלה לי  13,000 ש"ח ואני מקבלת החזר ממכבי בסך 4,080 ש"ח וגם מכבי דאגו לטופס 17 לאישפוז . אז זה לא
נורא כל-כך...  
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'אני םמליצה על ד``ר עופר גונן -פיריון'
אני םמליצה על ד``ר עופר גונן -פיריון
19/02/2007 | 15:38
2
237
רופא מצויין וגם בן-אדם.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצות על שולמן ותוספת..'
מצטרפת להמלצות על שולמן ותוספת..
21/02/2007 | 10:11
1
253

ד"ר הורבייטו ראול - מומחה פריון, מנהל את יח' IVF בבי"ח ברזיליי
זיהה אצלי את האנדו לראשונה וסרב להתחיל טיפולי פריון לפני שסוריאנו בודק אותי ואומר מה דעתו.
מקבל בגבעתיים במרכז ששכחתי את שמו, רח' רמבם 26 טלפון-09-7324682 או בפלאפון 057-4916478
הוא מאד עדין ומקצועי, מדבר בקצב די מהיר אך רופא יסודי מאד.
עלות ביקור 600 ש"ח ויש החזר מקופ"ח.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'אנחנו מדברות על...'
אנחנו מדברות על...
21/02/2007 | 17:50
185
מנהל בנק הזרע בבילינסון? כי הוא באמת גם מתעסק בפוריות. הוא ראה אותי פעם אחת והיה מספיק אחראי לא להתחיל טיפול בלי שהציסטה שהיתה לי נעלמה, והוא גם עשה לי הזרעה שעברה מצויין יחסית למישהי שהזרעות אצלה מסתיימות בטראומה. הוא גם מאד מאיר-פנים ותמיד מסתובב עם חיוך בקיצור רופא נהדר.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-' ד"ר איתי בר חוה'
ד"ר איתי בר חוה
21/02/2007 | 12:48
1
301
לצפיה ב-'איתי בר חווה'
איתי בר חווה
21/02/2007 | 13:03
248
אני מטופלת אצלו למעלה מ-6 שנים. גם מבין באנדו' ומומחה לפיריון.
לא הייתי מתנתחת אצלו, אבל הידע באנדו וההצלחות בפיריון עומדות בעינן.
לעיתים הוא נראה מעט אדיש, אך תמיד עמד לרשותי גם בשעות לא צפויות וגם עם השאלות הכי מורכבות/מפוחדות/דביליות ועוד.
לזכותו יאמר כי מרגע שראה כי מצבי לא משתפר באמצעות דיכוי הפנה אותי מיוזמתו למרפאה בתל השומר וביקש שאמשיך את הטיפול שם כיוון שלהערכתו אקבל שם את הטיפול הראוי לי.
ממליצה בחום.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'היי'
היי
21/02/2007 | 14:23
2
110
אני מירושלים. לצערי טרם מצאתי כאן רופא שמבין. אם מישהי יודעת גם מהאזור אשמח לשמוע!!!
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'שמעתי על פרופ' רוז'נסקי הוא...'
שמעתי על פרופ' רוז'נסקי הוא...
21/02/2007 | 16:12
378
מנהל המחלקה לכירורגיה גניקולוגית ואנדוסקופיה בהדסה עין כרם. הייתי אצלו פעם אחת ועושה רושם שהוא מבין על מה הוא מדבר. אין לי דיעה מוצקה עליו, כי בכל זאת הייתי אצלו רק פעם אחת, אבל שוקלת לחזור אליו.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'אני שמעתי על כמה רופאים:'
אני שמעתי על כמה רופאים:
21/02/2007 | 17:56
161
הפרופסור בה` הידיעה ששמעתי עליו דברים נהדרים הוא אהוד מרגליות והוא נחשב מומחה להפריות וכמו``כ יש גם את ד``ר עירית קפקא שהיתה הרופאה של אחותי והרבה בזכותה יש לה היום ילד בן שנתיים.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-' לצפוניות מבינכן - דר' קלדרון'
לצפוניות מבינכן - דר' קלדרון
21/02/2007 | 19:37
124

עוד אין לי הרבה ניסיון איתו. אבל:
א. היו עליו המלצות פה בפורום בעבר.
ב. נכון לעכשיו הרושם שהוא עשה לגבי הבנה והתחשבות באנדו היה טוב.

מלבד אלה הוא גם מאוד נחמד וסימפטי לעבוד איתו. נותן תקוות כל פעם מחדש.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'דר' פינשטיין- פ"ת'
דר' פינשטיין- פ"ת
22/02/2007 | 10:29
94
רופא מומחה בפיריון.
הקליניקה שלו בפ"ת, הוא מנתח באסותא, רופא מקסים, בעל לב של זהב, הרבה סבלנות ודאגה למטופלות
ניתח אותי פעמיים לפרוסקופיה.
עובד שעות מטורפות וישאר גם עד חצות במרפאה עד שאחרון המטופלות תקבל שירות.
ממליצה מאוד בחום!!!

אושרית
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'-דר' לב-רן-פוריות'
-דר' לב-רן-פוריות
22/02/2007 | 16:49
1
160
לצפיה ב-'ממליצה'
ממליצה
22/02/2007 | 16:50
121
גם בצוות של אסותא יחד עם משיח.
נעים ומקצועי
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-' פרופ' דור-פוריות'
פרופ' דור-פוריות
22/02/2007 | 16:49
1
154
לצפיה ב-'ממליצה'
ממליצה
22/02/2007 | 16:51
103
בצוות של אסותא. מקצועי מאוד. דואג לעקוב אחר המטופלת.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'אייל פוליטי מצפת'
אייל פוליטי מצפת
23/02/2007 | 23:19
3
133
איש מדהים , אמפטי ובעל ניסיון רב בתחום "התמיכה האלטרנטיבית"
משלב תמיכה של צמחים ותרכובות טיבעיות בטיפולי IVF ( טיפולים שמטרתם לשפר את איכות הביציות ועזרה לעובר להשתרש ברחם)
הוא מצפת וצריך הרבה סבלנות כדי לקבוע אצלו תור אבל שווה ביותר!!
המון רופאים ממליצים היום בחום לשלב גם תמיכה אלטרנטיבית לנשים בטיפולי IVF
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'הייתי אצלו'
הייתי אצלו
24/02/2007 | 12:40
92
אחרי שאובחנתי עם אנדו' הגעתי אל אייל פוליטי בצפת. רציתי לבדוק אפשרות של טיפול אלטרנטיבי. הוא אמר לי שמטפל באנדו'. הוא רקח לי מיני צמחים אותם בישלתי כל יום ושתיתי. עשיתי את זה מספר חודשים אך לא היה שום שינוי. הכאבים נמשכו ופחדתי שאני סתם מרעה את מצבי אז הפסקתי והתחלתי לקחת גלולות...
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'הבהרה לגבי אייל פוליטי'
הבהרה לגבי אייל פוליטי
24/02/2007 | 19:18
1
112
לא מדובר ברופא , אלא במטפל ברפואה משלימה.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'אייל פוליטי '
אייל פוליטי
25/02/2007 | 21:12
83
נתן לי ולאיש אבקות באחד מהטיפולים.

מאד מאד נעים,
אך יצאתי עם תחושה מסחרית משהו,

והשיא - היה שהוא אמר לי "שאפשר לצאת מזה".. (מהאנדו')
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'ד"ר ניטקה- כירורגיה'
ד"ר ניטקה- כירורגיה
25/02/2007 | 21:44
1
157
לצפיה ב-' פרטים'
פרטים
25/02/2007 | 22:13
83
מנהל מחלקת נשים בבלינסון ומומחה לכירורגיה אנדוסקופית גניקולוגית .
נחשב רופא סופר מקצועי ומוערך על ידי ציבור הרופאים.
הציל אותי מלפרטומיה, כאשר רופאים אחרים חשבו שאין מנוס מפתיחת הבטן.

מאוד קורקטי וענייני, אינו מהרופאים המשתפים.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'ד"ר פילמר - כירורגיה'
ד"ר פילמר - כירורגיה
26/02/2007 | 10:56
1
107
ניתח אותי ברמב"ם לפני 4 וחצי שנים.
הפגין ידע במחלה, רופא נוסף שהיה נוכח בניתוח אמר שזכיתי שהוא ינתח אותי, כי הוא עשה שם "עבודת נגרות" מדהימה, בהתחשב במצב כמובן. הכאבי בטן שלי פחתו באופן משמעותי אחרי הניתוח הזה שהוא ביצע. הוא גם זה שאבחן את המחלה והכריז שחד וחלק אין מה לחכות ולהמתין - ושלח אותנו להפריה מיד אחרי הלפרסקופיה.
אני בטוחה שההצלחה הדי מיידית שלנו היא חלק גדול בזכותו.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'מצטרפת אליך ד"ר פילמר רופא מדהים'
מצטרפת אליך ד"ר פילמר רופא מדהים
26/02/2007 | 13:36
86
הייתי אמורה לעבור אצלו לפרוסקופיה+היסטרוסקופיה ולמזלי הוא לא הסכים לנתח אותי ועל כך אני מודה לו, אומנם הוא כירורג אך לא מוכן לנתח בכל מצב שיכול לגרום ליותר סיבוכים.
אם הייתי מכירה אותו קודם יכול להיות שלא הייתי צריכה לעבור ניתוח כל כך קשה כפי שעברתי בבית חולים בני ציון ע"י ד"ר אהרוני.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-' ד"ר לויט - רופא לפריון בצפון'
ד"ר לויט - רופא לפריון בצפון
26/02/2007 | 13:38
2
81
רופא מדהים, עם סבלנות, סובלנות, הקשבה, הבנה ואיש חם ומבין הוא עובד בבית חולים בני ציון בחיפה במחלקת IVF מומלץ בחום וגם מבין מאוד באנדו'.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'אני אצלו דרך הכללית'
אני אצלו דרך הכללית
26/02/2007 | 14:04
47
מגיעה למעקב כל כמה חודשים.
עוד לא גיבשתי התרשמות מלאה- אבל אין ספק שהוא מבין באנדו.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'שמעתי עליו מחברה שלי רק דברים טובים'
שמעתי עליו מחברה שלי רק דברים טובים
26/02/2007 | 16:15
39
לצפיה ב-' ד"ר ליבוביץ צבי'
ד"ר ליבוביץ צבי
26/02/2007 | 13:43
62
מומחה אולטרסאונד מבין מאוד באנדו' מקבל באופן פרטי וכן בבית חולים בני ציון בחיפה, רופא מדהים נינוח, קשוב, ועדין מאוד.
אני עושה אצלו את כל מעקב ההריון שלי ומכירה אותו כבר כמה שנים טובות הוא גילה לי את האנדו' על הפעם הראשונה שהוא בדק אותי פשוט מדהים מומלץ בחום רב.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-' פרופ' איצקוביץ מבית חולים'
פרופ' איצקוביץ מבית חולים
26/02/2007 | 17:56
2
114
רמב"ם בחיפה לא מכירה אותו אישית אך שמעתי עליו הרבה מתמחה בפריון מנהל מחלקת נשים בבית חולים רמב"ם.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'הייתי אצלו'
הייתי אצלו
26/02/2007 | 18:24
1
67
לא מטפל באנדו, אך נחשב למומחה בתחום הפריון.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'ועוד רופא מרמב"ם'
ועוד רופא מרמב"ם
26/02/2007 | 19:22
108
שאמנם יצא לי להיות אצלו רק פעם אחת, אבל הוא ישר אמר שזה אכן אנדומטריוזיס וחשב לעשות לי צילום רחם, שמו ד"ר איתן פאר, רופא מקסים, ענק כזה, ג'אבר, אבל מקסים ביותר וזה למרות שרק פעם אחת הייתי אצלו.
אנדומטריוזיס >>

הודעות אחרונות

13:03 | 02.11.18 אורחים בפורום
15:52 | 23.10.18 אורחים בפורום
15:30 | 23.10.18 אורחים בפורום
12:24 | 02.10.18 אורחים בפורום
15:09 | 01.10.18 mirigrin
09:16 | 30.08.18 flower girl7
18:09 | 22.08.18 אורחים בפורום
10:39 | 20.08.18 VNRN
17:10 | 07.08.18 אורחים בפורום
23:51 | 04.08.18 אורחים בפורום
21:54 | 04.08.18 אורחים בפורום
10:53 | 24.07.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ