חדשה בתחום האנדומטריוזיס, מה עושים עם העניין הזה, מה??

FFF29

New member
חדשה בתחום האנדומטריוזיס, מה עושים עם העניין הזה, מה??

היי לכולן, הייתי אצל ד"ר אייזנברג מתל השומר שעשתה לי אולטרסאונד, אמרה כמה דברים שהלחיצו אותי מאד וזרקה אותי בחזרה לרופא המטפל בי. קבעתי אליו תור לעוד שבועיים וחצי, אבל בינתיים אני דיי בסטרס. כשאמרתי לה שכואב לי בקיום יחסי מין אמרה לי "ברור, כי הרחם שלך מופנה שמאלה ומכופף!" מה??? מה זה אומר בכלל? היא איתרה גם הדבקויות של השחלות עצמן אחת לשנייה ולמעיים (הגיוני??) ועוד הדבקויות. הייתי כל כך בהלם שלא שאלתי אפילו על תחומים כמו הריון וכו'. אבל זה בטח עלול להשפיע, לא? ומה זה אומר בכלל? מה עושים עם זה? יש לי כאבים כרוניים בצד שמאל של האגן כבר שנה וחצי שמתרחשים בעיקר בזמן ישיבה. אני עובדת בעבודת ישיבה ועל כן סובלת מהם כמעט כל הזמן... ב-3 שבועות האחרונים הייתי בחופש, לא ישבתי הרבה וממש הרגשתי שהם נעלמו. חזרתי לשבת והנה הם באו שוב. השאלה היא: איך מטפלים בזה בכלל? שמעתי על שינוי תזונה, היא המליצה לי לקחת מגנזיום וגלולות, מה עוד אפשר לעשות? יש מצב שזה יעבור לבד? (קראתי שגם זה קורה) אשמח לכל הטיפים האפשריים שיש לכן. אני ממש לא רוצה לחיות עם כאבים כל החיים:(

FFF29

New member
ועוד משהו - יש לכן המלצה על גניקולוג מעולה שמטפל בתחום?

באיזור המרכז/שרון כמובן שגם פרטי תופס.

simba1231

New member
היי

לגבי גניקולוג, שיינמן, קידר, סוריאנו (יש עוד שמות, חפשי בגוגל או הצטרפי לאחת מקובוצות הפייסבוק לחולות, הן מאוד פעילות).
לגבי הריון אי אפשר לדעת בוודאות... מניחה שמומחה לאנדו' ידע אולי להעריך, אבל החדשות הטובות הן שהרוב מצליחות בסוף להרות, מקווה שתהיי מהצד הטוב של הסטטיסטיקה. לגבי הכאבים הפתרון הוא ניתוח/ גלולות, אבל בהחלט הייתיממנסה גם תזונה מותאמת לאנדו', מניסיון זה יכול מאוד להקל.
בהצלחה ותרגישי טוב

למעלה