אני מיואשת!

זו אני20

New member
אני מיואשת!

לפני כ-שלושה חודשים עברתי ניתוח שני לאנדומטריוזיס.
(הראשון היה לפניי כמעט שלוש שנים)
לאחר הניתוח -שמתי התקן -כי נשארו לי נגעים על המעיים.
כי ד"ר סוריאנו דיי זלזל בתלונות שלי .והאמת הוא התוודה בפניי כמה פעמים שהוא טעה. ורק כשהוא נכנס לבטן התגלה עד כמה צדקתי . והאנדו' היה קשה הרבה יותר משחשב.
אז- בעניין ההתקן- הוא עשה לי צרות. כאבי ודימומים ממושכים...והוצאתי אותו כעבור חודשיים וחצי .ואז-אושפזתי בתה"ש למשך שבוע עם אנטיביוטיקה חשש לדלקת באגן.
לבסוף שוחררתי- עם אבחנה חוזרת -פריצתו המחודשת של האנדו'. :(
דיי אני מתוסכלת! אין לי כח יותר.
בא"ס כתוב -שחלה דבוקה לרחם. רצועות מעובות וכמובן נגעים במעיים שלא הוסרו.
אני סובלת! חזרתי שוב לנרות וולטרן. לא יודעת כבר מה לעשות.
גם סוריאנו לא יודע. הוא אומר שאף דיכוי לא עוזר לי:(
כזו אני ...נדירה!

iconin

New member
מצטערת לשמוע

באמת מצטערת לשמוע שאת סובלת כל כך.

אם המצב קשה כל כך, האם מישהו הציע לך טיפול הורמונלי שמדכא את כל ציר הורמוני המין? זה למעשה "גיל בלות" מלאכותי אבל הבנתי שבמצבי קיצון זה יכול לעזור... :(
חיבוקים ורק בריאות

עדיין לא להתייאש

ברור שאת מיוחדת, אבל לצערי את לא המקרה היחיד במצב הזה.
באמת חבל שהמירנה לא עזרה. האם את על גלולות? ברור שאת צריכה דיכוי הורמונלי עם גלולות או זריקות דפו-פרוורה.
הטיפול שהציעה החברה הקודמת, לא יעזור, כיוון שהוא מאוד זמני ומיועד רק לבחורות המתוכננות לעבור ניתוח גדול, כשמטרת הטיפול היא להקטין את הנגעים טרם הניתוח.
לא ברור לי על סמך מה אמרו לך שהנגעים חזרו, כיון שראשית לא הוציאו את כולם, אז ברור שיש עוד. שנית, בלי לפרוסקופיה, אי אפשר לאמר דבר כזה.
הייתי ממליצה על טיפול הורמונלי וכן ניסיון טיפול בדיקור (שיש בתל השומר). שווה גם לנסות את הדיאטה שמפורסמת בכל מני פורומים לאנדומטריוזיס, כיוון שהנגעים על המעי בוודאי משפיעים.
רק בכשלון, לשקול ניתוח נוסף, עם כריתת הנגעים שעל המעי.

זו אני20

New member
עדיין לא....-שמחה על הכנות

ברור שאני על גלולות!
זה לא שההתקן לא עזר... אלא -הוא לא התאים לי.
הדיכוי ... (זריקת לוקרין -כבר נטלתי בעבר... לא השפיע עליי במשך שלוש חודשים סבלתי מחזור ומכאבים. רק בשלוש חודשים הנותרים היה כיף ומייד הכל חזר.. ותופעות הלוואי-גיל המעבר היו בלתי נסבלים בעליל)

הם אמרו -שהכאבים שלי כנראה- שזה האנדו' שלי. ואני חשבתי לתומי שאחרי הניתוח אתפטר מהתסמינים... ורק המעיים יפריעו...
והגלולות אצלי -לא מדכאות כלום.. -ככה אמר ד"ר סוריאנו. (אבל אני ממשיכה לקחת)
אנסה אולי באמת דיקור סיני...

החשש היחיד שלי- שהנגעים במעיים יגדלו עוד... (ואיתם הניתוח...אמא שלי משגעת אותי -נלחצת)

למעלה