לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86938,693 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדומטריוזיס

ברוכות הבאות בנות האנדו,
הפורום נוסד בספטמבר 2005, מתוך קומונת האנדו.
מטרת הפורום היא לפרוץ את מעגל הבורות הקיים סביב למחלה, המחלה "שלא מדברים עליה", מחלה שהרבה רופאים לא שמעו עליה ואלה ששמעו עליה המעיטו בחשיבות הנזקים אשר היא עלולה לגרום, ובעיקר - לשמש בית חם ומקור תמיכה לבנות האנדו.
זה המקום לשאול שאלות, לשתף, לספר מנסיונכן,  להציע הצעות, להעלות רעיונות, לתת ולקבל תמיכה וכל מה שעולה על רוחכן.
הפורום הוא פורום תמיכה וקבלת מידע ואינו פורום מקצועי או רפואי!!!
מייסדות הפורום הן בואינג 707 ורומיה. לאחר שנים לא מועטות בתפקיד כמנהלות הקומונה ואחר כך מנהלות הפורום, העבירו בואינג 707 ורומיה, את השרביט הלאה לז'ק המקורית וגלים29, והן בתורן העבירו את הניהול לידי liats80 ופז08, מנהלות הפורום הנוכחיות.
מצ"ב תקנון הפורום - אנו מבקשות מכל חברה חדשה, לקרוא אותו ולהקפיד לשמור על הנהלים כדי שהפורום ימשיך להיות חם ותומך תוך הקפדה על נימוס וכבוד הדדי בין חברות הפורום. 

liats80 ופז08.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדומטריוזיס

ברוכות הבאות בנות האנדו,
הפורום נוסד בספטמבר 2005, מתוך קומונת האנדו.
מטרת הפורום היא לפרוץ את מעגל הבורות הקיים סביב למחלה, המחלה "שלא מדברים עליה", מחלה שהרבה רופאים לא שמעו עליה ואלה ששמעו עליה המעיטו בחשיבות הנזקים אשר היא עלולה לגרום, ובעיקר - לשמש בית חם ומקור תמיכה לבנות האנדו.
זה המקום לשאול שאלות, לשתף, לספר מנסיונכן,  להציע הצעות, להעלות רעיונות, לתת ולקבל תמיכה וכל מה שעולה על רוחכן.
הפורום הוא פורום תמיכה וקבלת מידע ואינו פורום מקצועי או רפואי!!!
מייסדות הפורום הן בואינג 707 ורומיה. לאחר שנים לא מועטות בתפקיד כמנהלות הקומונה ואחר כך מנהלות הפורום, העבירו בואינג 707 ורומיה, את השרביט הלאה לז'ק המקורית וגלים29, והן בתורן העבירו את הניהול לידי liats80 ופז08, מנהלות הפורום הנוכחיות.
מצ"ב תקנון הפורום - אנו מבקשות מכל חברה חדשה, לקרוא אותו ולהקפיד לשמור על הנהלים כדי שהפורום ימשיך להיות חם ותומך תוך הקפדה על נימוס וכבוד הדדי בין חברות הפורום. 

liats80 ופז08.
x
הודעה מהנהלת הפורום
צירוף הפורום כ- online support באתר אנדומטריוזיס עולמי
בחודש יוני 2011 הוקמה עמותת אנד"י- אנדומטריוזיס ישראל ע"ר. http:///endi.org.il
בחודש מרץ 2011, צירפנו את הפורום לאתר של האנדו' העולמי endometriosis.org - כפורום תמיכה לאנדו' בישראל. 
האתר הינו פלטפורמה גלובאלית שמכילה מידע רב על אנדומטריוזיס- מחקרים בתחום, קבוצות תמיכה ברחבי העולם, מרכזים טיפוליים, וכיוב'. כל בעלי העניין המשותף לאנדומטריוזיס נכללים באתר.
בחודש יוני 2011, הוקמה עמותת אנד"י- אנדומטריוזיס ישראל ע"ר. http:///endi.org.il

המשך >>

לצפיה ב-'קוצו 1'
קוצו 1
<< ההודעה הנוכחית
17/10/2007 | 15:43
30
32
היי, אני חדשה כאן.קודם כל אני מאחלת לכולן יום טוב.
רציתי לדעת אולי מישהי במקרה יודעת על חולת אנדו',רווקה, שעברה הפריות ללא בן זוג אלא מתרומת זרע? זה אפשרי? דרך אגב אני בת 28 ,4 חודשים לאחר ניתוח,יש לי אנדו' מפושט.אשמח לקבל תשובה ותמיכה.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
17/10/2007 | 15:53
7
19
מצרפת לך קישור  של זואילי היקרה .
הכל אפשרי.למה חשבת שלא?
תרומת זרע זו עוד אופציה להפוך לאם.
תישארי איתנו
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/10/2007 | 16:04
6
15
זואילי היקרה
ראשית תודה,אני די אבודה.
יש לך מושג איך עושים את התהליך הזה והאם באמת יש סיכוי שיאשרו לי כי אני רווקה ורק בת 28?
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'אל תרגישי אבודה. זה מוקדם מדי '
אל תרגישי אבודה. זה מוקדם מדי
17/10/2007 | 19:34
4
20
לגבי אישורים - השאלה היא מי הרופא שלך שמעורב באנדו וברצון שלך להרות, ומי בעצם מטפל בך ומלווה אותך עכשיו.
רצוני להרות הוא לא רק משהו שבוער בי בכל נימי נפשי, אלא גם חלון הזדמנויות שנפתח בפניי לאחר הניתוח, כדי לנצל את המומנטום של הגוף המשופץ והמחודש. ואין ספק כי חודשים ארוכים של הריון יעשו רק טוב בעניין האנדו. סוג של המשך טיפול, מבינה?

האם בניתוח שלך היה מעבר צבע תקין בחצוצרות? האם השחלות בסדר?

זה שאת רווקה הוא לא מכשול, וזה שאת צעירה ממני בחמש שנים זה נהדר, כי הביציות שלך צעירות כמוך, ואם מעולם לא הרית אז זו ההזדמנות לבדוק את מצב הפריון שלך.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'אופטימית'
אופטימית
17/10/2007 | 19:58
3
14
הרופא שלי הוא ד"ר סוריאנו,הוא אמר שהמעברים שלי תקינים ולא אמורה להיות בעיה,כשקצת לחצתי אז הוא אמר כשתנסי תדעי,זה קצת הפחיד אותי.אבל זה לא מסוכן לקבל ווסת עד שנכנסים להריון? אני יודעת שהווסת גורמת לכל העסק לצמוח שוב.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'תשובה הגיונית לא?'
תשובה הגיונית לא?
17/10/2007 | 20:35
2
16
אם מעולם לא הרית, מי ידע מה מצב הפוריות שלך?

בדיוק כמוך, גם אני מפחדת מהווסת, אבל זה מחיר שאני לוקחת על עצמי לשלם כדי לדעת את התשובה.
אני הקצבתי לעצמי דד ליין, כי אין סיכוי שבעולם שבמודע אביא את עצמי למצב בו הייתי לפני הניתוח.

השיקולים הם שלך.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
17/10/2007 | 22:23
1
16
יש לך מושג במקרה מה קורה עם ביטוח לאומי ונכות כללית בעניין האנדו'?
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'ביטוח לאומי כלל לא מכיר בנו'
ביטוח לאומי כלל לא מכיר בנו
17/10/2007 | 22:26
65
לצפיה ב-'רוצה להוסיף'
רוצה להוסיף
18/10/2007 | 14:00
17
בהצלחה, אני חושבת שאת אמיצה,ואני מאחלת לך המון כוחות ולמרות שאנחנו לא מכירות אם תצטרכי משהו,אני כאן.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'התנצלות'
התנצלות
17/10/2007 | 15:51
1
15
אני חדשה כאן ואין לי מושג מה זה אומר לשרשר,איך עושים את זה?
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'לא תמיד צריך לשרשר '
לא תמיד צריך לשרשר
17/10/2007 | 16:01
11
פתחת עכשיו הודעה נכון?
תיכף יגיבו לך בנות..הן ישרשרו את תגובותיהן להודעה שלך.
את תוכלי להגיב להן כאן או בתיבת המסרים לפי בחירתך.
אפשר לפתוח הודעה חדשה פעם בכמה ימים אלא אם כן מדובר בנושא חדש.
מנסה שוה לצרף את ההודעה של זואילי
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'בהחלט אפשרי'
בהחלט אפשרי
17/10/2007 | 18:35
11
יש פתרונות להכל... טוב כמעט להכל
ממליצה לך בחום לפנות לזואילי ולדוחח איתה על העניין. היא בתהליכים בנושא הזה כרגע ותוכל אולי לת לך מידע בנושא...
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'הלו לך! '
הלו לך!
17/10/2007 | 19:23
17
13
ברוכה הבאה לעולם הקסום של רווקה - אנדואית - בנק - אימהות יחידנית מבחירה...
הכל אפשרי.
לגבי אישורים אין לי מושג מה לייעץ לך, באופן אישי - זה הדבר האחרון שמטריד אותי, אין דבר העומד בפני הרצון.
גם אני אחרי ניתוח שהיה ביוני, גם לי אנדו מסובך ומתוסבך.
לפני שאספר לך על מה עומד בפנייך, אתחיל עם שאלות:
היכן נותחת, אצל מי ומה מצבך כרגע? (דיכוי? כאבים? ביקורות וכו').
כשאת מדברת על הריון, האם חשבת על IVF או הזרעות?

לגביי - אני קיבלתי החלטה שלא ללכת על IVF אלא על סוג של ספונטני שהוא הזרעה טבעית.
רומיה זרקה לי יום אחד את הרעיון הגאוני שהתבשל לכלל החלטה ומה שזה אומר בעצם, הוא להתבסס על הביוץ הטבעי, ללא גירוי הורמונלי. לקנות מנות זרע והופ ברגע הנכון לבצע הזרעה.
בשורה התחתונה - פרו ורבו עם רופא, מזרק ומנה חמה.

אני בתחילת הדרך, אז עם כל צעד אהיה חכמה יותר. דברים בתהליך יכולים להשתנות.
ואני מדגישה שכל מה שאני מספרת הוא מנסיוני בלבד ומותאם ספציפית לי בהתאם להחלטות שלי ושל מי שמטפלים בי.

ובינתיים:

התחלתי לקחת חומצה פולית.
התקשרתי לבנק הזרע בתה"ש וקיבלתי מהם רשימת בדיקות דם. הלכתי לרופא המשפחה שיתן לי את כל הבדיקות האלה לעשות בקופה. עשיתי אותן. (חוץ מהבדיקות שקופ"ח איבדו לי או משום מה לא עשו כמו שצריך ועליי להשלימן).
קבעתי ייעוץ עם אחות בקופ"ח בנושא בדיקות גנטיות. קיבלתי רשימה של בדיקות לעשות.
קבעתי למחלקת גנטיקה בתה"ש, ושם עשיתי את כל הבדיקות הגנטיות שקיימות. בקופ"ח עשיתי טיי זקס.
קבעתי תור למומחה לפריון שעובד עם מרפאת האנדו בתה"ש.
קבעתי תור לבנק הזרע כדי לפתוח חשבון.

זה עד כה.
את מוזמנת לפנות אלי במסר, או לשאול פה.
לגבי כל סעיף שכתבתי בכלליות יש לי תובנות וטיפים, אשמח לשתף אותך נקודתית כשתגיעי לזה.

מאחלת לך הצלחה רבה וקדימה, בואי ניתן ל הזה שלנו קישור מיוחד וייחודי...
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'הלו גם לך'
הלו גם לך
17/10/2007 | 19:46
7
13
ממש שמחתי לשמוע ממך,האמת אני והחבר נפרדנו אתמול לאחר שנה ושמונה חודשים.בכל מקרה זה לא היה מצליח. אני די מזמן רוצה להיות אמא אבל הפרטנר לא הראה נכונות,אז הנה אני כאן ואני מרגישה במצב הזוי,אבל כמו שאמרת,אין דבר העומד בפני הרצון.למקרה שלא ציינתי אני בת 28,הרופא שלי הוא ד"ר סוריאנו ונותחתי בשיבא.לפני כשלושה חודשים קיבלתי זריקת לוקרין דפו וההשפעה עומדת לפוג,אני די בהיסטריה כי אני צריכה לקבל ווסת וכמו שאת בטח יודעת,זה סיוט שרק מי שעוברת יכולה להבין.אני אמורה לשתות גלולות, כמובן ברצף וזה משהו שממש לא הייתי רוצה.יש לי אנדו' מופשט וחשד למוקדים בתוך הרחם,ד"ר סוריאנו המליץ לי מאוד על הריון ודי דחיתי אותו על הסף,אבל היום החלטתי שאני הולכת על העניין ויהי מה!אם לא אכפת לך שאני שואלת,בת כמה את? ומה גרם לך לעשות החלטה כזו? (חוץ מהרצון להיות אמא) רציתי לומר תודה על התמיכה ואני מצפה כבר להתחיל
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'יקירה'
יקירה
17/10/2007 | 20:31
6
19
מצטערת לשמוע על הפרידה

מבינה לגמרי את ההיסטריה של הווסת. גם אני בחששות גדולים, לא בגלל הכאבים אלא יותר בגלל הפחד שהאנדו יתעורר...
נכון, אף אחד לא יבין את ההיסטריות האלה מלבד חברותינו האנדואיות.
את יודעת אבל, שגם בלי קשר להריון, עלינו להיות בדיכוי כזה או אחר ביומיום. כדי לשמור על תוצאות הניתוח וכדי לשמור על האנדו שלא ישתולל -  תהיי חייבת מתישהוא להחליט מה לעשות בעניין.
יש פה שירשור בדיוק על הנושא הזה של גלולות. נושא חם.

שמחה לשמוע שאת נמצאת בידיים טובות. אם את סומכת על תחושות הבטן שלך וכמובן על ד"ר סוריאנו אז תלכי על מה שמתאים לך. לבחור להיות אם חד הורית זו החלטה לא פשוטה בכלל, לא צריך להיחפז. את צריכה להיות שלמה לגמרי עם ההחלטה הזאת.

אני בת 33, וחוץ מהעניין ה"טכני" של חלון ההזדמנויות יש לי עוד גורמים רבים שהביאו אותי להחלטה הזאת. החלום להיות אמא הוא לא רק פנטזיה נשית שלי, אלא צורך קיומי. עברתי הרבה טלטלות בחיי וכבר 5 שנים אני חושבת על נושא האימהות.
אני יודעת שזה משהו שהולך לקרות בשנה הקרובה, אם בדרך שבחרתי או בדרך האימוץ.
יש לי תמיכה מלאה מהוריי האהובים ומכל הסובבים אותי. זה לא דבר מובן מאליו שהסביבה מקבלת את ההחלטה שלי. אבל מי שאוהב אותי מקבל אותי כמו שאני.

אם קיבלת את ההחלטה ויש לך את האפשרות לעשות את זה, אני מציעה לך להרים טלפון לבנק הזרע ולדבר איתם ולהתחיל בכל נושא הבדיקות כי זה לוקח זמן. יש בדיקות שהתוצאות שלהן מגיעות תוך 3 שבועות עד חודש.

באיזו קופה את? תקבעי ייעוץ לגבי נושא הבדיקות הגנטיות. אח"כ תקבעי במכון הגנטי בתה"ש. כמובן שאת צריכה טופס 17 מרופא המשפחה. חלק מהבדיקות הן בהשתתפות הקופה וחלקן בתשלום מלא. זו הוצאה לא קטנה, אבל מחזיקה לכל החיים...
את בדיקת הטיי זקס עושים בקופ"ח. לא צריך לזה שום הפנייה או תשלום. תבררי היכן עושים את זה קרוב למקום מגורייך. גם זה לוקח זמן, והכי חשוב תדגישי בפני האחות שאת על דיכוי של לוקרין .
הבדיקה שלי נפסלה, כי הטמבלים לא התייחסו לדיכוי וביצעו את הבדיקה בשיטה רגילה שלא נתנה תוצאות. נאלצתי אחרי חודש המתנה לעשות אותה שוב בשיטה אחרת ועכשיו נשרף לי חודש סתם ודקרו אותי שוב.

לא תוכלי לרכוש מנות זרע ללא בדיקות ספציפיות, ובגלל ענייני טיימינג לדעתי לא תהיה ברירה אלא לקחת גלולות עד שתגיעי לשלב שבו יש בידייך את כל הבדיקות הנדרשות ולהתחיל בתהליך עצמו. תתייעצי כמובן עם סוריאנו.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'זואלי סחטיקה עלייך ועל האומצ והגישה'
זואלי סחטיקה עלייך ועל האומצ והגישה
18/10/2007 | 06:10
4
24
למרות גילי המופלג 35 ובציותיי המשקשקות אני עדיין לא מרגישה אמא אני מקווה שזה יגיע פעם קצת פמחיד בתור אישה לבטל  הנושא של ילדים אבל אני מנחמת את עצמי ואומרת לכל אחד יש יעוד בעולם ומטרה שונה
אז לכי תדעי אולי זה מכווון
לכן שקראתי את השירשורים שלך בנושא שמחתי בשבילך וכמובן גם בשביל האנדו בהצלחה ואם את צריכה תמיכה הרבולוגית אל תהססי לבקש , הם עושים עבודה נפלאה
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'תודה גואי יקרה, שינוי גדול עומד להתרחש בחיי'
תודה גואי יקרה, שינוי גדול עומד להתרחש בחיי
18/10/2007 | 15:06
3
10
לצפיה ב-'בהצלחה מתרגשת איתך!!!'
בהצלחה מתרגשת איתך!!!
18/10/2007 | 16:16
2
4
לצפיה ב-'תודה נעמי :-, מנסה לצלוח את ענייני הבירוקרטיה'
תודה נעמי :-, מנסה לצלוח את ענייני הבירוקרטיה
18/10/2007 | 18:29
1
8
כ"כ טכני ומנהלתי ובעיקר מעצבן כמו שאנחנו כבר רגילות...
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'תאמיני לי לאמץ= המון בירוקרטיה'
תאמיני לי לאמץ= המון בירוקרטיה
18/10/2007 | 19:18
7
1 בירוקרטיה שלך
2 בירוקרטיה של הילד
3 בדיקות התאמה להורות
4 הוכחת בריאות מכל רפא אפשרי...
אני מבינה אותך מאוד אבל את יודעת בסוף הדרך יש ילד, והאיש כל הזמן אמר לי " תעבירי לטייס אוטומטי" וזה עזר רק אחר כך היה לי קשה לחזור למציאות... דבר אחד מאוד עזר, עשיתי  בכל שבוע דבר אחד, לא השתוללתי בכדי לשמור על השפיות...
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'אם יורשה לי להוסיף..'
אם יורשה לי להוסיף..
18/10/2007 | 10:21
11
גם אני חושבת שאת צריכה להיות שלמה עם ההחלטה ואת לא צריכה להיחפז להחליט,
אצלנו מעבר לכמיהה הרגשית
יש את הכמיהה הפיסית, להיות בדיכוי של הריון.
אני יכולה להגיד לך מניסיון שהריון הוא דיכוי שונה מדיכוי של דקאפפטיל או גלולות ברצף.
בהריון הרגשתי לראשונה בחיי בריאה וזו בהחלט הרגשה ממכרת,
לראשונה הרגשתי כמו בן אדם נורמאלי שלא כואב לו 24 ש' ביממה,
לא האמנתי שיש אנשים שחיים במציאות כזאת שפשוט לא כואב להם.
אבל---
וזה אבל גדול להריון יש סוף ובסופו יש יצור קטן וזעיר שבהמשך גודל וצומח והופך לגדול יותר שלומד לזחול וללכת ולרוץ,
יצור תובעני שגוזל המון אנרגיות אבל מביא איתו המון שמחה ואושר,
ואחרי ההריון נגמר הדיכוי (אלא אם כן את ממשיכה להניק ולהניק ולהניק מסביב לשעון ובהנחה שההנקה משמשת דכוי כי יש נשים מניקות שממשיכות לקבל וסת בכל חודש)
וצריך להתמודד איתו ועם המחלה גם כאשר יש תקופות קשות וכואבות כך שאני יכולה להבין את הרצון של להיכנס להריון עכשיו כי אחר כך מי יודע מה יהיה וצריך לנצל חלונות הזדמנויות מבחינת המחלה אבל זה לא רק.צריך להיכנס להליך כאשר גם רוצים ולא רק "צריכים", מקוה שאני לא נשמעת מבולבל מידי..

בכל מקרה שיהיה בהצלחה בכל דרך
וזואילי, שוב רוצה לומר שאני מחזיקה אצבעות ומתפללת לבשורות טובות
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'טיפולי פריון'
טיפולי פריון
18/10/2007 | 17:34
7
11
היי, אני לילך, גם רווקה בת 31 עם אנדו שוקלת הפריות. בדיקות גנטיות עשיתי וצילום רחם. אני מצטערת על השאלות אם הם מטופשות.
הטיפולים האלה כואבים? יקרים? צריך תמיכה נפשית? לא עדיף לעשות איזה חוזה שותפות עם איזה בחור הומו?
אני לוקחת גלולות רצופות כבר חמישה חודשים ולא נראה לי שעוזר.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'מה זה כואב? מה זה יקר?'
מה זה כואב? מה זה יקר?
18/10/2007 | 18:01
3
11
לא שאלות מטופשות כלל, כל אחת מתמודדת עם השאלות או עם הטיפולים אחרת, אני מציעה שתעצרי רגע ולפני שאת מחליטה תשאלי את עצמך  שאלה על הורות < נכון שזה נראה רחוק אבל  ההתמודדות האמיתית היא בהמשך החיים לכל החיים>

איך את רואה את עצמך עוד 5, 10 שנים?
מהיא המשפחה האידאלית עבורך?
את רואה אבא בתמונה?
את רואה אבא בחצי משרה? במשרה חלקית? בהסכם שותפות? את רואה שם אב?
כשתדעי מה את מבקשת ועל מה את חולמת, תוכלי לבחור דרך.
אין דרך קלה לילד, לכל ילד יש את הדרך שלו, אם זה בכל אחת מהדרכים שפרטת ויש גם דרכים אחרות.
אני למשל לא רציתי להיות חד הורית זה לא התאים לי מעולם. פניתי לאימוץ רק כשהיה לי בן זוג תומך.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'כמובן שאני רוצה אבא'
כמובן שאני רוצה אבא
19/10/2007 | 07:40
2
7
אבל אני כמעט ולא יוצאת ולא נותנת לעצמי להכיר אף אחד, מצב הרוח שלי כל הזמן ירוד ואני כל הזמן נפוחה ומכופפת.
ואיך מספרים לבחור חדש שיש לך אנדו ואת די תצטרכי הפריות? קשה.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'מספרים כי אחרת זה יותר גרוע'
מספרים כי אחרת זה יותר גרוע
19/10/2007 | 11:41
5
לצפיה ב-'בדיוק על זה דיברנו כבר. יש שירשור כזה'
בדיוק על זה דיברנו כבר. יש שירשור כזה
19/10/2007 | 14:05
8
את לא תגידי לגבר על הדייט הראשון שאת בדרך לטיפולים ושהרופאים המהממים שלך משוחחים איתך על כריתות רחם.
אין פה מתימטיקה. יש כמה פגישות ראשונות של היכרות, עם כל רשימת המכולת הרגילה, הנדושה והמעצבנת. צלחת את זה?
תספרי על האנדו בגדול. ועל מה שעברת. אבל בלי תיאורים גראפיים או כניסה לפרטים. זה נשמע לי טרן אוף די רציני...
העניינים נראים רציניים ביניכם? חודשיים אתם אחד בתחת של השני? תעלי את נושא "איך הייתי מתה לילד".... ומשם תתגלגלי.

אין ספק שאם לא נצא, לא ממש נכיר. גם אני לא בליינית גדולה. אבל לפעמים יוצא להכיר, דרך מפגשים חברתיים או דרך העבודה.
את כרגע לא בתוך התהליך עצמו. את עדיין רק בתהיות. לדעתי כדאי מאוד שתתיעצי עם פסיכולוג. כל החיים שלך ישתנו ברגע שתחליטי ללכת על זה.
אין לך מה לשתף עכשיו גבר במשהו שטרם החלטת עליו. זה עדיין לא קורה, אז זו לא בעייה כרגע.

לדעתי...
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'חוזה שותפות ועוד'
חוזה שותפות ועוד
18/10/2007 | 18:24
2
14
אם עדיף לעשות את זה עם שותף - זה לשיקולך. אני חושבת שיש עמותה שנקראת הורות אחרת, או משהו כזה ושם נפגשים רווקים כדי למצוא פרטנרים/ות להורות משותפת.
חשבתי גם על זה בעבר אבל ההחלטה שלי לעשות את זה לבד נובעת מזה שאם לא מדובר בבנזוג שבחרתי לחיות איתו ומתוך קשר זוגי להקים איתו משפחה, אז אני מעדיפה ילד שהוא שלי ורק שלי.
בן הזוג שיהיה לי בעתיד יקבל אותי כבר עם ילד בין אם ביולוגי או לא. בדיוק כמו שגרושות עם ילדים מוצאות את פרק ב' בחיים.
אני באופן אישי לא רוצה לחתום על הסכם משמורת, ולא מתאים לי שגבר זר שממנו יש לי ילד משותף יחליט פתאום להופיע לי בבית בשביל נשיקת לילה טוב לילד..
המשפחה של הילד שיהיה לי זה אני וההורים שלי שמעורבים בכל התהליך ויעזרו לי לגדל ילד לתפארת.
היום קוראים לזה אימהות יחידנית מבחירה. דרך אגב יש פה פורום כזה בתפוז.

לגבי תמיכה נפשית - אני חושבת שזה מומלץ. גם לזה דאגתי.

את צריכה להיפגש עם רופא פריון ולהחליט על הטיפול המתאים לך ואז כמובן להפסיק עם הגלולות בהתאם להנחיות שתקבלי.
כמובן שלאנדואית עדיף לא "לבזבז" זמן, וללכת ישר ל IVF שם הסיכויים להצלחה גבוהים יותר. אני פסלתי את האפשרות הזאת לגביי.

לגבי כואב או לא - לא חסרות פה נשים בטיפולים שבטח ישמחו לתת לך תשובות.
את יכולה לברר גם בפורום פוריות.
מפנה את שאלתך בחזרה אלייך - האם צילום הרחם שעשית כואב?

לגבי מחירים, גם את זה אני לא יודעת.
את הבדיקות הרגילות של מעקב זקיקים, א.ס ובדיקות דם אעשה דרך קופ"ח, ולגבי ההזרעה והשבחת הזרע - קיבלתי הפנייה מרופא המשפחה לתה"ש ובעתיד אוכל להגיד לך אם אישרו. אני גם מחכה עכשיו לראות אם הגניקולוג היוז'ואל שלי יתן לי בקשה בדיעבד לטופס 17 לפגישה עם רופא הפריון.
לבנק הזרע - גם צריך טופס 17. לקניית המנות אין ט. 17. זה על חשבוננו...

זה בינתיים
המון המון הצלחה בכל דרך בה תבחרי
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'המשפחה לא כ"כ תומכים'
המשפחה לא כ"כ תומכים
19/10/2007 | 07:34
1
12
צילום הרחם כאב מאוד. היתה שם סתימה. הכאב החד היה כשהחדירו את הנוזל. איבדתי את ההכרה על המיטה מכאב.
אח"כ לא יכולתי לרדת מהמיטה 10 דקות. ועשו לי פעמיים כי חשבו שבניתוח בבלינסון שכחו לי איזה גוף זר בתוך הבטן.
הביאו עוד רופאים לשם. אמא שלי היתה בפנים. ואת הצילום השני אני לא זוכרת כבר הייתי בשלב של איבוד ההכרה.
חוץ מזה שאני פחדנית מאוד.
יש למישהי איזה שם של פסיכולוג ? אין לי כח כבר.
לגבי הפריות, אמא שלי טוענת שיש לי זמן ואני יכולה להתחיל בגיל 37-38. אני חושבת שאין לי כ"כ הרבה זמן עם האנדו.
הרופאים אומרים שהפיתרון הסופי זה כריתית רחם. אז עוד 10 שנים אני אצטרך כריתת רחם? אז מתי מתחילים בהפריות?
ההחלטות האלו קשות מאוד.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'אני לא יודעת (או לא זוכרת..) מי הרופאים שלך'
אני לא יודעת (או לא זוכרת..) מי הרופאים שלך
19/10/2007 | 13:56
12
אבל מי שאומר לאישה בגילך על פיתרון סופי של כריתת רחם, ראוי לו לחפש עבודה בקצבייה הקרובה.
צר לי לשמוע שסבלת נורא מהצילום. שמעתי על סיפורי אימה ומצד שני גם על סיפורים טובים.
כרגיל, אצל כל אחת זה אחרת.
מי שלח אותך לבצע את הצילום? ולמה? האם בלפה' לא "פתחו סתימות"?

אל תחשבי עכשיו בכלל על כריתת רחם. את צעירה ורוצה להרות - זה בכלל לא אישיו! קודם כל תעיפי את הרופא שאמר לך דבר כזה. רצוי בבעיטה.

את חייבת להיות בטוחה ב100% במה שאת עושה, בעניין ההריון. אם אין לך תמיכה מלאה מהמשפחה זו בעייה לא פשוטה. בטח אם את חושבת על אימהות חד הורית.
אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'זואילי יקרה '
זואילי יקרה
18/10/2007 | 20:49
11
מחכה בציפייה לצרף את סיפורך לקישור האהוב עלי ועד אז מצרפת את השרשור החשוב הזה לטאגליינס.

אנדומטריוזיס >>
לצפיה ב-'היי'
היי
18/10/2007 | 17:17
7
אני בת 30 עם אנדו, רווקה גם, הרופאים אמרו לי שהסיכוי דרך הפריות גבוהה וזה לא משנה אם מגבר או מבנק הזרע.
אני גם בודקת אופציות לטיפולי הפריות..... יש גם הרבה הומואים שרוצים לקחת חלק, זה נקרא הורות משותפת, כמו הורים גרושים רק יותר טוב, כי פה אתם הופכים לחברים ולא לשונאים.
אנדומטריוזיס >>

הודעות אחרונות

12:47 | 03.11.19 אורחים בפורום
00:12 | 06.10.19 אורחים בפורום
03:58 | 25.06.19 אורחים בפורום
23:46 | 17.06.19 אורחים בפורום
22:44 | 16.05.19 אורחים בפורום
17:50 | 04.05.19 אורחים בפורום
00:14 | 14.04.19 אורחים בפורום
00:19 | 02.04.19 evaeva
16:23 | 13.03.19 אורחים בפורום
12:49 | 07.03.19 אורחים בפורום
23:36 | 02.03.19 אורחים בפורום
02:12 | 19.02.19 אורחים בפורום
16:23 | 05.02.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ