קוצו 1

../images/Emo4.gifקוצו 1

היי, אני חדשה כאן.קודם כל אני מאחלת לכולן יום טוב. רציתי לדעת אולי מישהי במקרה יודעת על חולת אנדו',רווקה, שעברה הפריות ללא בן זוג אלא מתרומת זרע? זה אפשרי? דרך אגב אני בת 28 ,4 חודשים לאחר ניתוח,יש לי אנדו' מפושט.אשמח לקבל תשובה ותמיכה.

לא תמיד צריך לשרשר ../images/Emo13.gif

פתחת עכשיו הודעה נכון? תיכף יגיבו לך בנות..הן ישרשרו את תגובותיהן להודעה שלך. את תוכלי להגיב להן כאן או בתיבת המסרים לפי בחירתך. אפשר לפתוח הודעה חדשה פעם בכמה ימים אלא אם כן מדובר בנושא חדש. מנסה שוה לצרף את ההודעה של זואילי

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

מצרפת לך קישור של זואילי היקרה
. הכל אפשרי.למה חשבת שלא? תרומת זרע זו עוד אופציה להפוך לאם. תישארי איתנו

תודה

זואילי היקרה
ראשית תודה,אני די אבודה. יש לך מושג איך עושים את התהליך הזה והאם באמת יש סיכוי שיאשרו לי כי אני רווקה ורק בת 28?

זואילי

New member
אל תרגישי אבודה. זה מוקדם מדי ../images/Emo24.gif

לגבי אישורים - השאלה היא מי הרופא שלך שמעורב באנדו וברצון שלך להרות, ומי בעצם מטפל בך ומלווה אותך עכשיו. רצוני להרות הוא לא רק משהו שבוער בי בכל נימי נפשי, אלא גם חלון הזדמנויות שנפתח בפניי לאחר הניתוח, כדי לנצל את המומנטום של הגוף המשופץ והמחודש. ואין ספק כי חודשים ארוכים של הריון יעשו רק טוב בעניין האנדו. סוג של המשך טיפול, מבינה? האם בניתוח שלך היה מעבר צבע תקין בחצוצרות? האם השחלות בסדר? זה שאת רווקה הוא לא מכשול, וזה שאת צעירה ממני בחמש שנים זה נהדר, כי הביציות שלך צעירות כמוך, ואם מעולם לא הרית אז זו ההזדמנות לבדוק את מצב הפריון שלך.

אופטימית

הרופא שלי הוא ד"ר סוריאנו,הוא אמר שהמעברים שלי תקינים ולא אמורה להיות בעיה,כשקצת לחצתי אז הוא אמר כשתנסי תדעי,זה קצת הפחיד אותי.אבל זה לא מסוכן לקבל ווסת עד שנכנסים להריון? אני יודעת שהווסת גורמת לכל העסק לצמוח שוב.

זואילי

New member
תשובה הגיונית לא?

אם מעולם לא הרית, מי ידע מה מצב הפוריות שלך? בדיוק כמוך, גם אני מפחדת מהווסת, אבל זה מחיר שאני לוקחת על עצמי לשלם כדי לדעת את התשובה. אני הקצבתי לעצמי דד ליין, כי אין סיכוי שבעולם שבמודע אביא את עצמי למצב בו הייתי לפני הניתוח. השיקולים הם שלך.

רוצה להוסיף

בהצלחה, אני חושבת שאת אמיצה,ואני מאחלת לך המון כוחות ולמרות שאנחנו לא מכירות אם תצטרכי משהו,אני כאן.

galim29

New member
בהחלט אפשרי../images/Emo8.gif

יש פתרונות להכל... טוב כמעט להכל
ממליצה לך בחום לפנות לזואילי ולדוחח איתה על העניין. היא בתהליכים בנושא הזה כרגע ותוכל אולי לת לך מידע בנושא...

זואילי

New member
הלו לך! ../images/Emo140.gif

ברוכה הבאה לעולם הקסום של רווקה - אנדואית - בנק - אימהות יחידנית מבחירה... הכל אפשרי.
לגבי אישורים אין לי מושג מה לייעץ לך, באופן אישי - זה הדבר האחרון שמטריד אותי, אין דבר העומד בפני הרצון. גם אני אחרי ניתוח שהיה ביוני, גם לי אנדו מסובך ומתוסבך. לפני שאספר לך על מה עומד בפנייך, אתחיל עם שאלות: היכן נותחת, אצל מי ומה מצבך כרגע? (דיכוי? כאבים? ביקורות וכו'). כשאת מדברת על הריון, האם חשבת על IVF או הזרעות? לגביי - אני קיבלתי החלטה שלא ללכת על IVF אלא על סוג של ספונטני שהוא הזרעה טבעית. רומיה
זרקה לי יום אחד את הרעיון הגאוני שהתבשל לכלל החלטה ומה שזה אומר בעצם, הוא להתבסס על הביוץ הטבעי, ללא גירוי הורמונלי. לקנות מנות זרע והופ ברגע הנכון לבצע הזרעה. בשורה התחתונה - פרו ורבו עם רופא, מזרק ומנה חמה. אני בתחילת הדרך, אז עם כל צעד אהיה חכמה יותר. דברים בתהליך יכולים להשתנות. ואני מדגישה שכל מה שאני מספרת הוא מנסיוני בלבד ומותאם ספציפית לי בהתאם להחלטות שלי ושל מי שמטפלים בי. ובינתיים:
התחלתי לקחת חומצה פולית.
התקשרתי לבנק הזרע בתה"ש וקיבלתי מהם רשימת בדיקות דם. הלכתי לרופא המשפחה שיתן לי את כל הבדיקות האלה לעשות בקופה. עשיתי אותן. (חוץ מהבדיקות שקופ"ח איבדו לי או משום מה לא עשו כמו שצריך ועליי להשלימן).
קבעתי ייעוץ עם אחות בקופ"ח בנושא בדיקות גנטיות. קיבלתי רשימה של בדיקות לעשות.
קבעתי למחלקת גנטיקה בתה"ש, ושם עשיתי את כל הבדיקות הגנטיות שקיימות. בקופ"ח עשיתי טיי זקס.
קבעתי תור למומחה לפריון שעובד עם מרפאת האנדו בתה"ש.
קבעתי תור לבנק הזרע כדי לפתוח חשבון. זה עד כה. את מוזמנת לפנות אלי במסר, או לשאול פה. לגבי כל סעיף שכתבתי בכלליות יש לי תובנות וטיפים, אשמח לשתף אותך נקודתית כשתגיעי לזה. מאחלת לך הצלחה רבה וקדימה, בואי ניתן ל
הזה שלנו קישור מיוחד וייחודי...

הלו גם לך

ממש שמחתי לשמוע ממך,האמת אני והחבר נפרדנו אתמול לאחר שנה ושמונה חודשים.בכל מקרה זה לא היה מצליח. אני די מזמן רוצה להיות אמא אבל הפרטנר לא הראה נכונות,אז הנה אני כאן ואני מרגישה במצב הזוי,אבל כמו שאמרת,אין דבר העומד בפני הרצון.למקרה שלא ציינתי אני בת 28,הרופא שלי הוא ד"ר סוריאנו ונותחתי בשיבא.לפני כשלושה חודשים קיבלתי זריקת לוקרין דפו וההשפעה עומדת לפוג,אני די בהיסטריה כי אני צריכה לקבל ווסת וכמו שאת בטח יודעת,זה סיוט שרק מי שעוברת יכולה להבין.אני אמורה לשתות גלולות, כמובן ברצף וזה משהו שממש לא הייתי רוצה.יש לי אנדו' מופשט וחשד למוקדים בתוך הרחם,ד"ר סוריאנו המליץ לי מאוד על הריון ודי דחיתי אותו על הסף,אבל היום החלטתי שאני הולכת על העניין ויהי מה!אם לא אכפת לך שאני שואלת,בת כמה את? ומה גרם לך לעשות החלטה כזו? (חוץ מהרצון להיות אמא) רציתי לומר תודה על התמיכה ואני מצפה כבר להתחיל

זואילי

New member
יקירה

מצטערת לשמוע על הפרידה
מבינה לגמרי את ההיסטריה של הווסת. גם אני בחששות גדולים, לא בגלל הכאבים אלא יותר בגלל הפחד שהאנדו יתעורר... נכון, אף אחד לא יבין את ההיסטריות האלה מלבד חברותינו האנדואיות. את יודעת אבל, שגם בלי קשר להריון, עלינו להיות בדיכוי כזה או אחר ביומיום. כדי לשמור על תוצאות הניתוח וכדי לשמור על האנדו שלא ישתולל - תהיי חייבת מתישהוא להחליט מה לעשות בעניין. יש פה שירשור בדיוק על הנושא הזה של גלולות. נושא חם. שמחה לשמוע שאת נמצאת בידיים טובות. אם את סומכת על תחושות הבטן שלך וכמובן על ד"ר סוריאנו אז תלכי על מה שמתאים לך. לבחור להיות אם חד הורית זו החלטה לא פשוטה בכלל, לא צריך להיחפז. את צריכה להיות שלמה לגמרי עם ההחלטה הזאת. אני בת 33, וחוץ מהעניין ה"טכני" של חלון ההזדמנויות יש לי עוד גורמים רבים שהביאו אותי להחלטה הזאת. החלום להיות אמא הוא לא רק פנטזיה נשית שלי, אלא צורך קיומי. עברתי הרבה טלטלות בחיי וכבר 5 שנים אני חושבת על נושא האימהות. אני יודעת שזה משהו שהולך לקרות בשנה הקרובה, אם בדרך שבחרתי או בדרך האימוץ. יש לי תמיכה מלאה מהוריי האהובים ומכל הסובבים אותי. זה לא דבר מובן מאליו שהסביבה מקבלת את ההחלטה שלי. אבל מי שאוהב אותי מקבל אותי כמו שאני. אם קיבלת את ההחלטה ויש לך את האפשרות לעשות את זה, אני מציעה לך להרים טלפון לבנק הזרע ולדבר איתם ולהתחיל בכל נושא הבדיקות כי זה לוקח זמן. יש בדיקות שהתוצאות שלהן מגיעות תוך 3 שבועות עד חודש. באיזו קופה את? תקבעי ייעוץ לגבי נושא הבדיקות הגנטיות. אח"כ תקבעי במכון הגנטי בתה"ש. כמובן שאת צריכה טופס 17 מרופא המשפחה. חלק מהבדיקות הן בהשתתפות הקופה וחלקן בתשלום מלא. זו הוצאה לא קטנה, אבל מחזיקה לכל החיים... את בדיקת הטיי זקס עושים בקופ"ח. לא צריך לזה שום הפנייה או תשלום. תבררי היכן עושים את זה קרוב למקום מגורייך. גם זה לוקח זמן, והכי חשוב
תדגישי בפני האחות שאת על דיכוי של לוקרין
. הבדיקה שלי נפסלה, כי הטמבלים לא התייחסו לדיכוי וביצעו את הבדיקה בשיטה רגילה שלא נתנה תוצאות. נאלצתי אחרי חודש המתנה לעשות אותה שוב בשיטה אחרת ועכשיו נשרף לי חודש סתם ודקרו אותי שוב. לא תוכלי לרכוש מנות זרע ללא בדיקות ספציפיות, ובגלל ענייני טיימינג לדעתי לא תהיה ברירה אלא לקחת גלולות עד שתגיעי לשלב שבו יש בידייך את כל הבדיקות הנדרשות ולהתחיל בתהליך עצמו. תתייעצי כמובן עם סוריאנו.

gui1

New member
זואלי סחטיקה עלייך ועל האומצ והגישה

למרות גילי המופלג 35 ובציותיי המשקשקות אני עדיין לא מרגישה אמא אני מקווה שזה יגיע פעם קצת פמחיד בתור אישה לבטל הנושא של ילדים אבל אני מנחמת את עצמי ואומרת לכל אחד יש יעוד בעולם ומטרה שונה אז לכי תדעי אולי זה מכווון לכן שקראתי את השירשורים שלך בנושא שמחתי בשבילך וכמובן גם בשביל האנדו בהצלחה ואם את צריכה תמיכה הרבולוגית אל תהססי לבקש , הם עושים עבודה נפלאה

זואילי

New member
תודה נעמי :-, מנסה לצלוח את ענייני הבירוקרטיה

כ"כ טכני ומנהלתי ובעיקר מעצבן כמו שאנחנו כבר רגילות...

נעמי 17

New member
תאמיני לי לאמץ= המון בירוקרטיה

1 בירוקרטיה שלך 2 בירוקרטיה של הילד 3 בדיקות התאמה להורות 4 הוכחת בריאות מכל רפא אפשרי... אני מבינה אותך מאוד אבל את יודעת בסוף הדרך יש ילד, והאיש כל הזמן אמר לי " תעבירי לטייס אוטומטי" וזה עזר רק אחר כך היה לי קשה לחזור למציאות... דבר אחד מאוד עזר, עשיתי בכל שבוע דבר אחד, לא השתוללתי בכדי לשמור על השפיות...

למעלה