הזמנות שוברים מהאתר תרבות ופנאי של "חבר"

בטיסט

New member
הזמנות שוברים מהאתר תרבות ופנאי של "חבר"

שלום, כל משרת קבע זכאי לכל מיני שוברים של סרטים, מנוי לבלוקבאסטר, ספא וכו... אתם בטח מכירים. כשאני מנסה לבצע הזמנה דרך האתר הוא מבקש את המספר האישי שלי ואת הסיסמא (כתוב הסיסמא כפי שמופיעה בתלוש משכורת...) מסתבר שאין לי סיסמא (והכוונה היא לא לקוד לבירורים שמופיע בתלוש משכורת)... יש גם אימייל שם וגם אותו לא הזנתי... בקיצור אני מבין שצריך להרשם איפשהו כדי שאני אוכל להזמין מהאתר. אני רשום באתר MCC.CO.IL אבל נראה שהם לא כל כך קשורים אחד בשני.... איפה נרשמים/איך פותרים את הבעיה הזאת? תודה מראש

scorpion40

New member
כרטיסים

שלום אתה צריך להתקשר היכן שמזמינים את הנופש יפנו אותך לקבלת קוד חדש

jeller

New member
סיסמא

במידה ואתה משרת קבע "צעיר" , משמע נכנסת לא מזמן לשירות קבע, אז הססמא מופיעה בתלוש המשכורת הראשון בו קיבלת משכורת של צ"ק. (בצד שמאל למטה, איפה שחתומה אל"מ רונית לב..) במידה ולא, או שסתם אין לך כח לחפש, אין צורך להתקשר למוקד, גם ככה זמני ההמתנה בשמיים בדר"כ. פשוט צלם את החוגר שלך, כך שיראו את השם והמ.א ושלח לפקס 03-7375411/8 או לפקס מטכל"י 0337-5411/8 בצירוך המירס שלך (או כל מספר טלפון שבו אתה זמין) וחוזרים אליך עם הססמא בדר"כ באותו היום. (יש גם אפשרות לשלוח תלוש משכורת של צ"ק ולקבל את הססמא, אבל אני יודעת שהרבה אנשים מעדיפים לא לשלוח מסמכים אישיים.. ) בהצלחה!

למעלה