מתנה לשנה חדשה מטעם המערכת,

A1989K

New member
מתנה לשנה חדשה מטעם המערכת,

להלן 2 מתנות חמודות מהמערכת. 1)ראיתי שמשום מה במשכורת קטנה בכ650 לא שיש לי סיבה שזה יהיו (ועדיין האתר עם התלוש לא עובד) בטח איזה ניכוי לקרן פנסיה או סתם גנבה אחרת. (אצל מישהו זה גם קרה?) 2) 15.1.12 יום ראשון בבוקר נסיעה ברכבת בתשלום. יא אללה כמה מדרדרים, כימעת כל חודש יש איזה הפתעה איזה קיצוץ או איזה החמרה, מזל שאני משתחרר עוד כמה חודשים ללימודים וחיים. ועוד פעם הייתי הכי מורעל בעולם. שיהיו לכולם שנה אזרחית טובה ומוצלחת.

deathcaster

New member
תגובה

1) לא ברור בכלל מה ניסית לכתוב. 2) עוד פעם בלאגן עם הרכבת? זה פשוט חוצפה, גם מצד הרכבת אבל גם מצד צה"ל.

גם לבתי זה קרה נוכו לה 400 ש"ח כניראה עבור

פנסייה או קופת גמל היא נכנסה לשנה השלישית בקבע.

A1989K

New member
לאחר פירסום תלוש תזכורת העיניין הסתדר

זה לא היה ניכוי (כמו לפני חודשיים ש"סתם" לקחו 300 שקל לאנשי קבע לטובת פנסיה שלא בטוח אם נזכה לראות). אלא שכל אנשי הקבע (פרט לחתומים לתקופות ארוכות/תוכניות שירות) לא התעדכן להם היותרת שירות (התעדכן רק ב29.12.11) ולכן קיבלו שכר עד ה26.12.11. ולכן הכסף אמור להיות משולם בסוף חודש זה. אני תאמת לא הייתי מופתע אם סתם היו לוקחים, ממש על רגע שבועי כל שבוע יש איזה כתבה של עוד ועוד קיצוץ, עוד החמרה, עוד שלילה של זכויות, גם ברמה יחידתית ביטול צימצום הסעות קבע ועוד כל מיני שתויות. ובעבודה יש רק יותר ויותר עבודה ויותר ויותר שטויות. אני כבר לא מדבר על מודל קבע החדש, מספיק לקרוא את הספר "מודל הקבע החדש" או להיסתכל כאן. http://www.mod.gov.il/WordFiles/n31307101.pdf

למעלה