שאלה בנושא לימודים במקביל לצבא

wise boy

New member
שאלה בנושא לימודים במקביל לצבא

שלום לכולם, אני סגן, חתמתי שירות קבע נוסף על השנה הראשונה לעוד שנתיים (יומיות ממרכז ת"א) נכון לעכשיו אני בן 22, ולימודים ע"ח בצבא לא באופק הקרוב, האם יש לי אפשרויות לצאת ללמוד על חשבוני? האם יש מקומות מסוימים שיש בהם מסלול כזה בשעות למידה נוחות (נניח יומיים בשבוע)? איך מסתדרים עם פסיכומטרי? חייב לציין שאיני מדבר על קורסים לצורכי גמו"ש או משהו כזה, אלא ממש התחיל תואר ראשון...

כן

אתה יכול ללמוד על חשבונך. שים לב שאתה צריך להגיש בקשה ללימודים תוך כדי שירות. (דרך השלישות) אני לא זוכר בדיוק מה הפרטים (יכול להיות שזה רק משנת קבע שניה? אבל אני לא בטוח), אבל יש לזה כל מיני השלכות, כמו הורדת רמת פעילות ואולי גם ימי חופשה. אתה מקבל בתמורה מספר שעות על חשבון המערכת כל שבוע שבהם אתה רשאי לצאת ללימודים. לא פירטת לאיזה תואר אתה רוצה ללמוד, אבל באופן כללי: אתה יכול להתחיל תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה (יש אפיקי מעבר לכל האוניברסיטאות, תבדוק באתר של או"פ) יש תוכנית רלוונטית (לימודים מרוכזים, בחמישי/שישי) במכללה האקדמית תל אביב-יפו ואם אתה ממש רוצה, אז אפשר לסדר מערכת נוחה גם באונ' ת"א או בר אילן. פסיכומטרי תעשה בזמנך הפנוי, יש גם וואצ'רים (קרי הנחה) שאפשר לקבל במשרד ת"ש, תבדוק אם רלוונטי בשבילך.

sayar3

New member
יהיה מאוד קשה ללמוד.

בגדר בלתי אפשרי . אני אישית לא מכיר תכנית לימודי פסיכולוגיה שפעם בשבוע אחה"צ ובימי שישי.אם הצלחת למצוא דבר כזה אז תוכל.אם לא-אז כדאי לוותר על החלום או לפחות לדחותו

למעלה