יריד חבר.. כצפוי מאכזב

מכני

New member
יריד חבר.. כצפוי מאכזב

היי ! היום הייתי ביריד חבר המתקיים בגני התערוכה.. רציתי לציין שמאוד התאכזבתי מהמבחר, הארגון, והכי חשוב - המחיר ! חפשתי לקנות מצלמה, מחשב נייד ונעליים ומבדיקה קצרצרה באינטרנט מצאתי שאת כל המוצרים אפשר למצוא במחיר מוזל של כ-100 שקלים ממחיר חבר. כמו כן המבחר הוא דל מאוד ורוב החברות מציעות דגמים לא מבוקשים ולא מוצלחים שבכל מקרה זולים מאוד בשוק. גם שיטת הצגת המחירים מאוד מטעה ובהרבה מקומות המחיר צריך "להבדק" לפני שמציגים אותו.. מעצבן. המתנה שמקבלים גם היא שטותית (פותחן בקבוקים אלקטרוני [ 4 סוללות AA ] { בכל מקרה אני לא יכול להשתמש בשבת וחג.. ) ואפילו חסרה את אחד במרכיבים שלה (פקק ניקל) בקיצור.. אם יש לכם דברים טובים יותר לעשות. אל תגיעו

Midron

New member
תודה על הביקורת.

אני כבר מזמן לא מתלהב מ"חבר"...

deathcaster

New member
משרתי הקבע הם תמימים

והחברות שמשתתפות באירועים הללו, מודעות לכך היטב ומנצלות זאת.

מכני

New member
אז איפה חבר שיעמוד על זה שבאמת היריד יהיה-

כדאי ! שחבר בעצמו יבדוק מחירים ומוצרים לפני שהוא נותן להכניס אותם ליריד או לפחות שיחיבו להציב מחיר סופי באופן ברור על כל מוצר ומוצר..

deathcaster

New member
ולמה ש"חבר" יעשה את זה ?

נכון שבאו אליי בטענות שיצאתי כאן נגד "חבר" בעבר... אבל "חבר" מקבל כסף .... והרבה כסף.... על הירידים הללו.... מה אכפת לו איך הם מתנהלים ומה המחירים ? גם באתר "חבר" עצמו יש "מבצעים" ממש לא משתלמים. אני לא מבין על מה התלונות ? אף אחד לא מחייב אף משרת קבע ללכת לאירועים האלה.... כל אחד יכול להיכנס לזאפ (למשל) ולעשות השוואת מחירים בעצמו ולקנות מבלי לצאת מהבית ביום אוגוסט חם כזה.. לא ?

מכני

New member
חבר גם מקבל הרבה מאוד כסף מאיתנו..

אז צריך להיות אכפת לו.. אגב! בשבוע שעבר נכנסתי לשקם אלטריק אחרי שמצאתי שם מיקרוגל טוב במחיר סביר של 700 שקל.. רציתי לרכוש את המוצר עם הכרטיס "חבר של קבע" אבל פשוט לא קיבלו אותו (למרות שאין עליו מגבלות) המוכר הסכים לתת לי לרכוש אותו רק אם אשלם עליו מחיר מקורי (שלא כתוב באף מקום) של 900 שקל.. יצא יותר יקר מחנות אחרת גם אחרי ההנחה של 30%. שוב מעצבן.. בשנה האחרונה נצלתי את ההטבות של חבר רק בקולנוע ובפיצה האט.. :\

deathcaster

New member
ממממממממ......

אתה יודע שאתה לא חייב להיות ב"חבר".. אתה יכול לבטל את זה דרך משרד השלישות ביחידתך.

RAMI TA

New member
מאכזב מאד.

אבל אולי בכל זאת נלך לבדוק מה הולך שם. ידוע לך האם גם אזרחים שהם לא עמיתי 'חבר' יכולים להיכנס ליריד?

ofirsi

New member
דווקא קיבלנו מתנה אחרת... מוזר

אנחנו היינו במוצ"ש האחרון וציפינו לקבל את הפותחן המרשים אך קיבלנו נגן MP3 . וראינו שזה גם מה שהאחרים קיבלו... מוזר לא? לגבי המחירים ביריד והמבחר- אכן מצטרף לכותבים האחרים...

למעלה