שרשור הלבוש הגדול של ניקי מינאג'

NyaPrawr

New member
שיער קשת

כי אין לי כוח לפרט על כל אחת בנפרד. היא אשכרה לבשה את אותו שיער שלושה אירועים ברצף! התמונה שכאן מהשקה של משהו של מאק.

NyaPrawr

New member
2

זה ממפגש מעריצים וחתימות. התמונה העליונה מלחיצה לי את הנשמה.

NyaPrawr

New member
3

מהופעה שהייתה לה ב...פארק כלשהו. נשבעת לכם שלא זוכרת

Blue Emptiness

New member
אעאעה פאה מזעזעת :<

זה יותר כמו "שרשור הלבוש הגרוע הגדול!" היא פשוט טראגית, ניצן, טראגית!!!! אבל משעשעת להפליא.

NyaPrawr

New member
פרסי המוזיקה של MTV

טוב, כאן היא דפקה חתיכת הופעה. בחיים לא ראיתי דבר כזה. מין הומאג' מוזר להאראג'וקו משולב עם הבלוב הרגיל של הסגנון שלה, ועם הפאה הכי מוזרה שנצפתה אי פעם, ועושה לי חשק לגלידה. MTV הציגו ניתוח של התלבושת הזו באתר שלהם- http://style.mtv.com/2011/08/29/nicki-minaj-raver-vma/

NyaPrawr

New member
2

כאילו, באמת, מה זה. הגרביים. המסכה. הבובה. מה.... היא נועלת נעליים בכלל?

NyaPrawr

New member
3

תמונה לאחר הזכייה. זו שמלה שעשוייה ממראות? היא לובשת מתחתיה חזיה ורוד רגילה לגמרי עם הרצועה בולטת מאחורה??? מי שאחראיים ליצירה הזו הם אמאטו קוטור, מותג עילית יפני שאחראי לכל מיני דברים משונים אחרים- כולל שמלת בת הים של קייטי פרי- ויקבלו שרשור משל עצמם יום אחד. http://www.facebook.com/pages/Amato-Haute-Couture/303183233888

בארבאבא

New member
איך היא בכלל הצליחה ללכת עם כל זה?!

לא אוהבת את הסגנון שלה בכלל. היא נראית כאילו היא מאוד מתאמצת לשדר מגניבות,ושיגעון ו"תראו,אני יותר פסיכית מליידי גאגא!". היא גם מאוד מעוורת בקליפים שלה.זה פסיכי.

MeshiNS

New member
טוב שמעו מה יהיה עם העתיד שלנו?

אני מסתכלת על איך שחיו נגיד בשנות ה-80 ואני כל כך מקנאת. אבא שלי אפילו מתגאה שהוא חי בתקופה הזאת... ואני אומרת לעצמי, במה לי יהיה להתגאות? בזה? כשהדור הבא יסתכל 20 שנה אחורה זה מה שהוא יראה? פשוט ביזיון לעולם. אני יודעת שעם השנים הכל משתנה ו"משתכלל" אבל זה לא אמור להשתנות כ-כ-ה!

Blue Emptiness

New member
*אף אחד* לא רוצה להיות בשנות השמונים.

פלוס, בכל דור יגידו את זה כל הזמן, אין מה לעשות.

MeshiNS

New member
איך את מעיזה לומר את זה על שנות ה-80?!

פשוט תקופה מושלמת, שנות ה80 ותקופת הוודסטוק *-* וזה דיי ברור שהעתיד יהיה גרוע יותר ובחורות כבר ילכו ערומות באמטיוי ויראו ת'ואגינה שלהם (כמובן שעדיין יצנזרו את המילה פאק כן?) ואנחנו נגיד... "פעם, בחורה לפחות לבשה....משהו...."

Blue Emptiness

New member
שנות ה80 היו נוראיות!!!

כאילו הייתה גם מוזיקה טובה, אבל בכללי, נורא. שלא נדבר על הבגדים. ומשי, וודסטוק המקורי היה ב69! ״מספר נסיונות לחדש את הצלחת הפסטיבל נעשו במהלך השנים (וודסטוק 1979, 1989, 1994, ו-1999) אך אף אחד מהם לא הגיע לרמתו של האירוע המקורי.״

MeshiNS

New member
התכוונתי לוודסטוק 69!! ~-~"

פיכס עלייך! אני דווקא אהבתי את הבגדים בשנות ה-80, לדעתי הם היו יותר מקוריים מעכשיו><"

Blue Emptiness

New member
גוועלד, הם נוראיים.

ואיך יכולת לשים את וודסטוק ושנות ה80 ביחד, תפרידי! פףף

היויו

New member
ממממ...

תקשיבו, אני גדלתי בשנות ה-80 ואני יכול לאמר לכם בוודאות - גם מי שגדלו בשנות השמונים ולבשו את האופנה הנוראית שהיתה אז, שנאו אותה. כל הכותפות והפריזורה בשיער והצבעים הפסטליים על הבגדים... זה היה פשוט נוראי. פורים ברחוב כל יום. עד שלא ראיתם גבר בן 50 עם שיער על הבטן הולך בחולצת רשת ברחוב עם ג'ינס עד הפופיק ככה שהן ברוגז מנעלי ה"פומה" שלו - לא ראה גועל אייטיז מימיו.

MeshiNS

New member
הייי היי!

אבא שלי היה הולך עם כפכפים הולנדיות,מכנסיים צהובים,שלייקעס(איך שלא קוראים לזה) וגם היו לו משקפיי אוזי אוזבורן (המשקפיים העגולות...)

למעלה