לזכרם ביום השואה תש"ע

קליספרה

New member
../images/Emo16.gif לזכר 6 מליון הנספים ובתוכם המיוחדים שלנו

צבי-אריה בן רבקה טובה-גיטל למשפחת יעקובוביץ משה בן טובה גיטל שלמה בן טובה גיטל יונה בן חווה פרידה למשפחת שפיצר אילונקו בת פרידה שטפי בת פרידה בואי בן פרידה אדית בת אילונקו גרטיקה בת אילונקו למשפחתו של שמואל מטיאס ז"ל ליבו ותינוקה, שלא הצלחנו לשחזר את שמו למשפחתו של יוסי מטיאס ז"ל רעיתו ותינוקם - שלא הצלחנו לשחזר את שמם לבני משפחת בלאו משפחתה של עליזה בלאו מטיאס ז"ל לבני משפחת קליין משפחתו של מיכאל קליין ז"ל השם יקום דמם

../images/Emo16.gif לזכר בני משפחת לויט מפלונגיאן, ליטא

אשר נרצחו ביולי 1942, ביער "קאושנאו" שליד העיירה פלונגיאן ע"י המרצחים האכזריים וקבורים בקברי אחים ביער הבוכה.
לזכר בני משפחתו של סבי, לואי לויט ז"ל, גברים, נשים וילדים.
לזכר הקהילה היהודית בעיירה הקטנה בליטא, אשר נרצחה ונמחקה, בני משפחת סבי, יקיריהם, חבריהם ושכניהם.
לזכר 6 מיליון קורבנות השואה אשר נספו בשואה. לא נשכח

אליחי 1

New member
../images/Emo16.gifלזכרם

לזכר סבי אליעזר-חיים לילינברג
לזכר סבתי נחמה לילינברג לבית זורבלוב
לזכר דודתי בילה לילינברג
לזכרהנספים מקהילת לנין בילורוסיה (פולין)

לזכר משפחת מייטלס - MAJTELES

לדורותיהם שנרצחו ע"י הנאצים לזכרם של בני משפחת סבי - טוביה מייטלס לזכרם של בני משפחת סבתי - דורה מייטלס

ortsh

New member
לזכרם של משפחת ימניק, איצקוביץ ושפיגלר מארקוס

קריןעדי

New member
../images/Emo16.gif לזכרם של משפחת הורן, הרשקוביץ וגוטלף

לזכרו של יעקב הורן, בן 3 כשנרצח באושוויץ (הדוד שלי). לזכרה של פולט גוטלף, בת 15 כשנרצחה באושוויץ (דודה של אבא שלי).

פרידה13

New member
../images/Emo16.gifלזכרו של סבי בלום משה ולזכרם של משפחת

לסין ודרך משפחות חמי וחמותי ז"ל

m a y 8

New member
../images/Emo16.gif לנספים בטרנסניסטריה ../images/Emo202.gif

וקישור לקליפ שצולם ב-2002 בארכיון המדינה בוויניצה, אוקראינה: מפה רומנית משנת 1943 המציינת את שמות הישובים והשטייטלס בחבל טרניסניסטריה שבהם הוקמו גטאות, מחנות ריכוז ועבודות כפייה, ושאליהם גורשו יהודי בסארביה, בוקובינה, ודורוחוי וסביבתה. מתוך סרט חדש בשם: עבר מתמשך, מסעות לטרנסניסטריה.

Unsteady

New member
../images/Emo16.gif לזכר משפחתי משני הצדדים ../images/Emo10.gif

שניספו בשואה, חלקם בגטו צ'רנוביץ, וחלקם במחנות ריכוז. יהיי זכרם ברוך. לזכור את כל היהודים שנספו בשואה והושמדו - ולעולם לא לשכוח.

../images/Emo16.gif לזכר משפחת שינדר- הורים

וחמשת ילדיהם משפחתו של סבי האמיץ חיים שינדר ז"ל, שניספו בגטו ביאליסטוק, כאשר בני העוולה ירו בהם ברחובות העיר. סבא שלי האמיץ, אהוב ליבי ברח מאימת הרוצחים אל היער, ושרד שם מספר חודשים לבדו כנער בן- 16, עד שנתפס ונשלח לאושוויץ, שם שרד כנגד כל הסיכויים מעל שנה, וניצל. סבא יקר שלי אני מתגעגעת אלייך כל- כך, סבא יפה שלי שבערוב ימייך נאלצת לחוות בצלילות מחרידה את בגידתו של גופך החזק והאיתן שכוחותיו העילאיים הספיקו לא רק להישרדותך, אלא להישרדות חברך לצריף, לו נתת ברוחב יד ממזונך המועט, ואת סיפור נדיבותך האנושית, בתנאי הזוועה בהם חייתם, הוא לא הפסיק לתאר שנים בדמעות, אסיר תודה לך על הצלת נפשו. סבא אני אוהבת אותך ומבטיחה לך כי לעולם לא נשכח, ולעולם לא ניסלח!!!!!!!!!!!!!

מאיה9111

New member
לזכר משפחת סבי.

אימו,אחותו,אחיו ויתר המשפחה המורחבת שנספתה. יהי זכרם ברוך.

argamon

Member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif זעקת נצח

לזכרם של סבי וסבתי ,מצד האבא ומצד האמא , שנספו בשואה ואני כדור שני לניצולי השואה , לא זכיתי שאוכל כמו כל ילד להגיד "שלום סבא" , "שלום סבתא" כיוון שהנאצים רצחו אותם.
לזכרם של שאר הרבה מבני משפחתי שנספו בשואת יהודי הונגריה
לזכרם של כל מיליוני היהודים שנרצחו על ידי מפלצות יותר נוראות מהשטן עצמו .
את הכותרת "זעקת נצח" אני לוקח מספר שכתב אח של אבא שלי בשנת 1996 . הוא היה נער בן 14 כשנלקח למחנות הריכוז, והיה במספר מחנות ריכוז מהאכזריות ביותר. הוא יצא כל שנה עם בני נוער לפולין וסיפר להם על הזוועות. הוא בחיים וגר ביישוב כפרי בו גם אני גר. מלפני כשנתיים הוא כבר לא היה במחנות ריכוז, לא ידוע לו כמעט על השואה וטוב לו לכאורה. ההסבר פשוט : זכרונו אבד לו והוא לא מכיר לא אותי בן אחיו וכמעט אף אחד ממשפחתו. הוא כן זוכר מישהו ומזכיר את שמו לא פעם : זהו אדולף היטלר

נרות זכרון למשפחות סולוביץ ורנרט-רומניה

נרות זכרון למשפחת אבי- סולוביץ מפנטיצאו,ומשפחת אמו- קליין, פנטיצאו-רומניה ומשפחת אמי רנרט וארליך מויז'ניץ,ואיספס,רומניה שנרצחו באוושויץ וטרנסניסטריה לזכר היהודים שלא נותר להם שריד שינציח ויזכור את שמם ולזכר ששת המיליונים. יהיה זכרם ברוך.

idanoa31

New member
משפחת רנרט בוקובינה- ויזניץ

שלום מחפשת מידע על משפחתי, יוצאת העיירה ויזניץ, היתה גם בבוקובינה ובטרנסיסטריה, שמות בני המשפחה ברוך (סבי), יונה מנחם. אשמח לכל מידע שיש לך... תודה נעה

talis21

New member
לזכר רחל ומשה ויינשטיין ../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

לזכר משפחת ויינשטיין ומשפחת פרקש גלר איינהורן שנספו כמעט לגמרי בשואה וסבי וסבתי משה ורחל ויינשטיין ז"ל, ששרדו את מחנה ההשמדה אושוויץ. יהי זכרם ברוך.

שלווה789

New member
לזיכרם ../images/Emo16.gif../images/Emo141.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo39.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif|כלנית

לזיכרם של בני משפחותי מצד אימא שנשארה לבדה ממשפחה עניפה מצכוסלובקיה,הונגריה,והולנד
מצד אבא ז"ל מווילנה וגרודנו
השם ייקום דמם , של כול אחינו היהודים שנרצחו-הוכחדו ובתוכם רבים מבני משפחות אימי ואבי רק בגלל היותם יהודים. לא לשכוח לא לסלוח
לעולם ועד.

למעלה