לזכרם ביום השואה תש"ע

MAIKY10

New member
לזכר מש' פלוג מזמושץ פולין

לזכר משפחתה העניפה של אמי. סבתא מטל וסבא יהושע פלוג, אביה אברהם פלוג,אמה החורגת גיטלה, אחיותיה -פרימט, הינדה,גולדה היתה בת 8, ואחיה - מרדכי,לייביל וגעציל היה בן 10.

MAIKY10

New member
משפחת פלוג

שכחתי לציין שהם נספו בבלזץ. יהי זכרם ברוך.

נימי123

New member
לזכר סבתי פייגה אברמוביץ ז"ל

ילידת בורדוז'אני שגורשה יחד עם בעלה ושני ילדיה לטרנסניסטריה. נפטרה מטיפוס הבטן ב-1942. בעלה וילדיה ששרדו עלו לימים לארץ באוניית מעפילים פאן יורק.

YAKOVLER

New member
לזכר משפחןת לרנר בודני גוטמן קון זיונץ

לזכר משפ אבי לרנה לאה ויעקב לרנר מי קורץ שבפולין.משפ חמי בודני מי וולומין ליד ווראשה. משפ קון מווראשא. משפ אבא גוטמן מי זאגלביה םוםונויץ משפ זיונץ מי בנדין דומברובה זרויצה.

faridi

New member
אני מוסיף

לזכר הפרטיזנים ועוד
לחיילים היהודים במלחה"ע השניה שנפלו בקרבות נגד הגרמנים.

faridi

New member
../images/Emo16.gifלקהילות מזרח לוב-קירינאיקה:

בנגאזי, דרנא, מארג' וטוברוק.

ruthla

New member
לזכרם של משפחות קרופינסקי,ליפשיץ,לאופר וקסלר

לזכרם של בני משפחתי ומשפחת בעלי מבלרוס,פולין וסלובקיה רבים רבים מהם,ביניהם ילדים ,מבוגרים וזקנים נרצחו על ידי הצורר הנאצי לעולם לא נשכח ותמיד נזכור נר לזכרם רותי

handh

New member
נר זכרון

נר זכרון לבני משפחת השכל ויוסקוביץ מבנדין - שנספו בשואה. כל מי שהכירם ומוכן לספר עליהם מתבקש להתקשר אלינו בתודה - משפחות השכל ויוסקוביץ בארץ

מנקלה

New member
../images/Emo16.gif לזכר בני משפחות קורנפלד, ברט וגוטמן

מדומברובה גורניצ'ה, בנדין, זביירצ'ה והסביבה, שנספו על שום יהדותם. חלקם מוכרים לי בשמותיהם, חלקם עלו השמימה בלא שייוותר מהם זכר או זיכרון. ולזכר שכניהם וידידיהם, שנמחקו משפחות שלמות, כאילו לא היו מעולם. אני מבכה את כולם!

מנקלה

New member
../images/Emo16.gif לזכר בני משפחותיהם של חמותי וחמי

משפחת פרשטנדיק מ-וישנייבה ושטרנפלד מ-אמדור חלקם קיפחו חייהם בדרכים בזמן שנמלטו מהצוררים, חלקם נשלחו למשרפות. אנחנו זוכרים!!

ryahalomi

New member
לזכרם ביום השואה תש"ע../images/Emo16.gif

לזכר סבי וסבתי, ליאו וסלומאה דימנט מזביירצ'ה שנספו בבירקנאו

לזכר משפחתו של אבי - משפחת וייס

שכל משפחתו נספתה בשואה, במחנה טרבלינקה אבי היחידי שעלה ארצה בשנת 1938 וכך ניצל. עד יום מותו של אבי לפני שנתיים - לא הצליח למצוא קצה חו שיספרו לו, איך נספתה משפחתו, או כל אינפורמציה אחרת אודות התקופה האחרונה לחייהם בשבילו מותם נשארה תעלומה עד יום מותו. לזכר כל הנספים ולזכר משפחת וייס נדליק

nninn

New member
לזכר משפחת אדלר

לזכרו של סבא ליאו ולזיכרה של סבתא הנריטה ולזכר דודי אווסוולד אדלר, ילדי וינה שבאוסטריה, שניספו בשואה.

tuttit1985

New member
לזכר משפחת אימי

לזכר משפחת זיגלמן בלה אברהם יהודית משה ברכה ועוד רבים מהמשפחה שאנינו יודעים את שמם יהי זכרם ברוך ושל כל הנספים.

../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

לזכרם של: אליזר ציקורן סול ציקורן אסתר מיקורן סולטה ציקורן אחיו של סבי אשתו ושתי בנותיהן אשר נרצחו בטרבלינקה מהעיירה קומוטיני אשר ביוון (תראקיה)

../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif|נראיך עשיתי כל כך הרבה טעויות???

לזכרם של: אלעיזר ציקורן סול ציקורן אסתר ציקורן סולטה ציקורן אחיו של סבי אשתו ושתי בנותיהן אשר נרצחו בטרבלינקה מהעיירה קומוטיני אשר ביוון (תראקיה)

למעלה