לזכרם ביום השואה תש"ע

lank

New member
../images/Emo16.gifלזכר משפחת קרפטי מהונגריה

משפחתו של אבי , ניקולס קרפטי ז"ל , אשר נספתה בשואה. יהי זכרם ברוך

א ס ת יי

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif לכל מילוני היהודים שניספו בשואה

ה' יקום דמם. נזכור ולא נשכח !

nuky1

New member
../images/Emo16.gifלזכר משפחתה של אימי ז"ל משפחת מילרד

מברטיסלבה סלובקיה לזכר משפחת ווקר-פיבל משפחתו של אבי ז"ל מסוקל פולין

ספרקית

New member
../images/Emo16.gif לזכר משפחת אימי

לזכר כל הנספים ולזכר הניצולים שכבר אינם איתנו
לזכר סבתי האהובה ששרדה את זוועות אושוויץ ונשאה עימה את צלקות השואה כל חייה.
לזכר בנה רישו, הדוד שלא זכיתי להכיר, בן 7 היה במותו במחנה אושוויץ.

../images/Emo16.gif

פתאום הבנתי היום, שמידע שיש לי על משפחתה של סבתא שלי כ"כ דל, שבעוד כמה שנים אני זו שאעמוד בראשית הזכרונות ואהיה אחראית להנצחה. וכ"כ חשוב לזכור. אסור לשכוח. לזכרם של דורותיי הקודמים, ולזכרם של כל אילו שחוו את הזוועה הזו. אני לקחתי על עצמי משימה, לתעד ולהנציח כמה שאפשר. שבזמנים שסבתא שלי לא תהיה כאן, הזכרונות בכל זאת ישארו חיים לעולם.

pazi44

New member
לזכר סבתי פאני שטנגל דולברג

מדליקה נר זכרון לזכר סבתי פאני שטנגל דולברג ודודי קופלה דולברג יהא זכרם ברוך

ש712

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif לזכרם !!! ../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

משפחת קוסובסקי ז"ל , שלא זכיתי להכיר אף אחד מהם ....
מ- לומז'ה - פולין שנספו בטרבלינקה , נרצחו בדם קר ע"י הצורר הנאצי . לזכר בני משפחתו של אבי ז"ל , שלא זכיתי להכיר אף אחד מהם ...
משפחת זדווז'נסקי מ - וושילקוב - פולין , שנספו באושוויץ , נרצחו בדם קר ע"י הצורר הנאצי . לא אשכח ולא אסלח !!!! שרית-ב

ש712

New member
../images/Emo16.gif לזכרם של בני משפחתה של אימי ז"ל ../images/Emo16.gif

משפחת קוסובסקי ... מרוב התרגשות נשמטה השורה הנ"ל . לא אשכח ולא אסלח ! השם יקום דמם ! שרית-ב

ש712

New member
../images/Emo16.gif לזכרם של בני משפחתה של אימי ז"ל ../images/Emo16.gif

משפחת קוסובסקי ... מרוב התרגשות נשמטה השורה הנ"ל . לא אשכח ולא אסלח ! השם יקום דמם ! שרית-ב

MyauMyau

New member
../images/Emo16.gif יהיה זיכרם ברוך

קשה להתמודד עם היום הזה, ורק עם המחשבה.... עליהם. עצוב לי בלב כל כך ביום הזה

shirkoosh1

New member
לזכר משפחת סבי שנספתה

אחיו אהרון לויטס, אחותו אסתר לויטס בעלה ובתה הפעוטה. לזכר סבה וסבתה של אמי לזכר בני משפחת לפלר, משפחת סבתי. ולזכר כל שאר קורבנות הנאצים הנוראיים. אלוהים יקום דמם.

לזכר משפחתי משני הצדדים

משפחת פישל ז"ל משפחת שטרנברג ז"ל משפחת ויינטראוב ז"ל משפחת גרנצארש ז"ל

יום השואה והגבורה תש"ע - לזכרם../images/Emo16.gif

גל-עד לזכרם של שישה מיליון יהודים שהושמדו בשואה בתוכם רבים מבני משפחתי לזכרם: כל משפחתה של סבתי, משפחת מלמן מהעיירה נשלסק שע"י ורשה שבפולין שנרצחה ונקברה בבור, בקבר אחים בעיירה לוקוב בלא קבר וציון לזכרם: ההורים: יוסף ואסתר מלמן הי"ד, וילדיהם: מלכה, רייזל, שרה, אברהם-ישראל, לאה וחוה מלמן הי"ד. האחים של יוסף מלמן הי"ד: מיילך, רחל ומלכה הי"ד. האחים של אסתר מלמן (פנר) הי"ד: רייזל, יעקב, פאבל הי"ד. חיה שרה, גרשון ז"ל (נפטרו בישראל) כל משפחת לוסקי מהעיירה ז`טל שבליטא מצד סבתי מצד אבי: הוריה של סבתי שרה ודוד, האחים של סבתי: יהושע, מלכה ודובה לוסקי. בני הדודים שמעון, הרצל ויונה סוקולובסקי הי"ד. לזכרם של משפחת סבי מצד אבי - ההורים: נתן נוטע הלוי, שושנה רייזל, והאחים מרדכי ודב רוזנטל הי"ד שנרצחו בעיירה ידניץ ברומניה. לזכרו של חמי - ניצול שואה, מהילדים שהוחבאו במנזרים שנפטר ז"ל. לזכרם של יהודי העיירה נשלסק שנרצחו בשואה - סבתי ז"ל מצד אימי. לזכרם של יהודי העיירה פולטוסק שנרצחו בשואה - סבי ז"ל מצד אימי. לזכרם של יהודי העיירה ז`טל שנרצחו בשואה - סבתי ז"ל מצד אבי. לזכרם של יהודי העיירה ידניץ שנרצחו בשואה - סבי ז"ל מצד אבי. ת.נ.צ.ב.ה

MAIKY10

New member
משפחת פלוג

ענת תודה על העזרה, אני התכוונתי לנר וירטואלי דולק, וכן אינני מצליחה להעלות תמונה, בדרך כלל אני מתמצאת במחשב, וכאן אינני מוצאת איך להעלות את התמונה. תודה מייקי

שמים1

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif מדליקה נר לנספים ממשפחת פטמן

לעילו נשמתם הקדושה סבי דב בלה פטמן - ה' יקום דמו - נרצח במחנה עבודה יסנובץ סבתי אילונקה פטמן לבית קליין - - נרצחה באושוויץ ה' יקום דמה דודתי מרגוט - גרטי פטמן - נרצחה באוושויץ ה' יקום דמה סריקה לבית קליין -נרצחה באושוויץ - ה' יקום דמה ול - 55 נפשות מבית פטמן שנרצחו ע"י בני עוולה נאצים יהי זכרם ברוך . כמו כן אני מדליקה נרות לעילו נשמת כל הילדים הרכים שנרצחו בשואה משפחות שלמות שהוכחדו שישה מיליון במספר הלב בוכה ה' יקום דמם . מדליקה נרות לזכר הנספים למשפחת מליק שנרצחו במחנה אושוויץ ה' יקום דמם .

zvikurz18

New member
לזכר צבי הרש קלינגר ולכל יהודי צפון בוקובינה

לזכר צבי הרש קלינגר ולכל יהודי צפון בוקובינה שניספו בגטאות טרנסניסטריה

למעלה