המלצות למעבדת לידה

המלצות למעבדת לידה

שלום. מחפשת המלצות למעבדת לידה באיזור המרכז.
זה ההריון השלישי שלי, אני בשבוע 26, והלידה האחרונה שעברתי היתה טראומטית בשבילי. בעלי ואני עברנו 24 שעות של בכי ופחד עד שהקטן יצא. הצוות בבי"ח היה לא קשוב בכלל, רק הסביר לנו כל הזמן שאני והקטן בסכנת חיים ושהם רוצים לתת עוד ועוד זירוזים... אני מרגישה שרק ניסו (והצליחו) להפחיד אותנו.
לקראת הלידה הזאת אני מאד מפחדת. אני לא מרגישה איזושהיא ציפייה ללידה, רק פחד.
רציתי לשאול- האם במצב כזה עיבוד לידה יכול לעזור? אם כן- מתי בערך נכון להתחיל (עכשיו, או שמוקדם מידי?)
אם יש לכן המלצות על מעבדת לידה מאיזור המרכז? וכמה דבר כזה עולה בערך?

תודה

קצת המלצות

יש את פאולה אג'י שעושה עיבוד לידה בת"א בגישת היפנובירת'
ויש גישה בשם BOT בטי גורן עושה אותה בת"א אבל לדעתי כרגע בחופשת לידה אבל שווה ליצור איתה קשר
בקשר למחירים אני לא יודעת.
חוץ מזה אם במקרה את לוקחת הפעם דולה איתך שווה לבדוק איתה אם היא עושה עיבוד לידה
כחלק מהמפגשים המקדימים.
(יכולה לספר שאני עושה עיבוד עם יולדות שאני מלווה וגם הרבה קולגות)

תודה על התגובה

הייתי חושבת על דולה אם לא היה תסביך משפחתי בנושא
(אמא שלי מאד נעלבת שאני לא רוצה שהיא תהיה איתי בלידה, אלא רק בעלי, ואם היא תשמע שלקחתי דולה ואותה לא היא מ-א-ד תיעלב, אז אני אפילו לא חושבת על העניין)
&nbsp
לא כ"כ מכירה את הגישות השונות אבל אנסה לקרוא עליהן קצת... תודה =)

בהצלחה. ובלי שום קשר

מאד חשוב שתחשבי מה יעזור לך, ואם את חושבת שדולה יכולה לעזור
אז קחי דולה ותחשבי על טובתך וטובת הלידה שלך, אמא שלך תתגבר ( :
חלק מהעניין בלידה טובה היא להיות מדוייקת מאד לעצמך וכאשר נכנסים עוד שיקולים
(כמו לא להעליב את אמא) קצת קשה לשמור על דיוק.
יכול להיות שהחוויה הטראומטית מהפעם הקודמת קשורה גם לכך שלא היית קשובה לעצמך ולאינטואיציות שלך,
אולי לקחת החלטות מתוך התחשבות, או מתוך פחד ולא מתוך כח וידע.
ולכן השלב הראשון הוא להתחבר לעצמך במובן הכי בסיסי של לזהות מה נכון לך, מה עושה לך טוב, ומה יגרום ללידה שלך להיות
חוויה טובה בלי להתחשב בשיקולים אחרים. (כן, זה קשה ואולי את באופן רגיל מתחשבת מאד בסביבה אבל דווקא
בלידה חשוב שתעשי מה שטוב לך).
ואני כמובן לא אוביקטיבית אבל לפי כל המחקרים נוכחות של דולה בלידה מורידה את כמות הסטרס, את כמות ההתערבויות,
ומעלה את שביעות הרצון של היולדת מהלידה. נוכחות של אמא לא תמיד, מאד תלוי באמא, ביכולת שלה לתמוך, להכיל, אם יש לה כלים מקצועיים
וכמובן היחסים שלה עם היולדת.

לדעתי כן. אני מכירה את השמות קרן פרידמן גדסי והילה לב רן

הסתכלתי אתמול באתר של הילה לב רן (מסיבה אחרת) וראיתי שם הפנייה לאתר של קרן פרידמן גדסי שיש בו הרבה מאמרים רלבנטיים לעיבוד לידה.
וכן, נראה לי נכון להתחיל עכשו. וכחלק מהעניין לחשוב על העניין עם אמא, ולשקול דולה.
אני יכולה לספר לך שביקשתי מאמי לא לבוא איתי ללידות. אולי היא נעלבה- אבל התגברה. לקחתי את אחותי, שמרגיעה אותי יותר וסמכתי עליה שבנוכחותה אוכל להיות חלשה והיא תדבר בשבילי עם הצוות אם יהיה צריך.
עכשו לקראת לידה שלישית אני רוצה דולה, וזה נראה לי יותר מדי אנשים בחדר(בן זוגי, דולה, אחותי והמיילדת) אז אחותי אמרה, אז תקחי רק דולה.
באמת שהשיקול של אשה בלידה הוא החשוב ביותר. אולי כדאי לדבר עם אמא, להגיד אני יודעת שאת תשבי שם ודוקא בגלל שאת האדם שהכי אוהב אותי בעולם, אני ארגיש את הדאגה והחרדה שלך, וזה יקשה עלי. לידה זה כמו לרוץ מרתון, לא כדאי לקחת משאות מיותרים...

למעלה