המלצה על מדפסת משולבת עם סורק איכותי

חיה2311

New member
המלצה על מדפסת משולבת עם סורק איכותי

שלום, איני יודעת האם זה המקום לקבל המלצה, אנסה.
זקוקה להמלצה למדפסת משולבת עם סורק שיהיה איכותי . עד עתה הייתה לי מדפסת HP עתיקה C3100 והסורק בה היה איכותי . אני סורקת תמונות היסטוריות ישנות ( לצרכים ביתיים ) אותן אני משפרת ומתקנת במידת האפשר . גם ההדפסה הייתה טובה (וגם קומפקטית ומעוצבת) בנתוני הסורק במדפסת הישנה הרזולציה היא עד 1200X2400 , במדפסות HP של היום המשולבות המקסימום לסריקה 1200X1200 , האם זה משמעותי לאיכות סריקת תמונות ? לפי הביקורות וחוות דעת של משתמשים נראה ש HP ירדו באיכות באופן כללי. האם כדאי לנסות לעבור לחברה אחרת ? איזו ?? תודה לכל עצה בתחום

gil14

New member
לעניות דעתי מדפסת משולבת מספיק טובה לצרכיך

כל עוד לא מדובר בהגדלות ענק או הדפסות מקצועיות וגדולות בבית דפוס, מספיקה
מדפסת משולבת, בייחוד אם את שולטת ברזי התוכנות הגרפיות. לי יש Brother J480DW שסורקת לא רע וחסכונית בדיו בהדפסה (4 מיכלים נפרדים)
רוב השימושים שלי הם ביתיים אבל אני גרפיקאי ומעצב במקצועי ויודע להבחין באיכויות. לדעתי הרזולוציה ענקית ומוגזמת גם כך. ושוב, אם צריך משהו ברמה מקצועית, לא תמצאי את זה בסורקים הביתיים אלא בסורקים מקצועיים ויקרים מאוד

חיה2311

New member
מסכימה איתך..

תודה רבה, אני גם חושבת שמדפסת משולבת מספיקה לי, פשוט כשבדקתי במיפרט המשולבות של HP , שמתי לב שהסורקים במשולבות של היום הם פחות טובים מהמשולבות הישנות ( השוויתי במיפרט ) . אני לא גרפיקאית אך משתמשת בתוכנות גרפיות . אני אבדוק את מיפרט המדפסת בה אתה משתמש וממליץ. תודה רבה

למעלה