שאלות שנענו

extra g

New member
איך עושים גרפיקה דמויית טוש להדפסה?

אני צריך לעצב מדבקה שקופה שתיראה כאילו נכתבה בטוש ע"ג זכוכית (בסה"כ טקסט בכתב יד). כל מה שיש לי למטרה זו הוא סורק (ופוטושופ כמובן). בשביל שזה יראה כמו טוש על זכוכית אני צריך לעשות את זה חצי מחוק (כמו הטושים שמתחיל להיגמר להם הדיו). כשאני מצייר עם טוש על דף וסורק זה סבבה והכל, אבל אני צריך להכין את זה להדפסה על מדבקה שקופה, ככה שאני לא יכול שיהיה צבע לבן בעיצוב - אלא רק רקע שקוף וכיתוב שחור (שוב - טוש חצי דהוי). בקיצור, מישהו מכיר דרך מגניבה לעשות את זה חוץ מלעבור עם מחק בגודל פיקסל ולמחוק את העקבות הלבנות לאט לאט? רק כי זה ייקח לי שנים... תודה רבה לעוזרים!

היי, יש לי שאלה

יש לי - Photoshop CS4 Extended אני לא מצליחה לכתוב בו בעיברית, זה כותב לי הפוך, כלומר > במקום עדי > ידע. איך אני יכולה לשנות את זה? אשמח אם תעזרו לי

Micker

New member
שינוי בהירות וצבע בשכבה מסויימת

אהלן, אני עובדת כרגע על משהו שבנוי מכמה שכבות, אני רוצה לשנות את הסאטוריישן או כל דבר אחר לצורך העניין רק בשכבה אחת. אבל הבעיה היא שכשאני פותחת mask ומפעילה עלייה את הadjusments זה מפעיל לי את זה על כל השכבות, וכן אני מפעילה את זה מחלון השכבות מלמטה. אני לא מצליחה למצוא את הפיתרון ואני יודעת שיש אחד כזה :) אשמח לעזרה... תודה

ROAN17

New member
המרת קובץ פאוור פוינט לסרטון

שלום לכולם הבעיה שלי היא כזו: יצרתי קובץ (אנימציה) בתוכנת האופיס פאוור פוינט סיומת הקובץ היא.PPT המצגת מורכבת משקופית אחת כאשר בתוך שקופית זו מופעלת האנימציה בצורה כזאת שלכול אובייקט יש הנפשה משל עצמו המופעלת ברצף מסויים אך בעיקרון האנימציה היא על שקופית אחת ולא על מצגת שקופיות שלמה , הבעיה מתחילה פה : אני רוצה להפוך את קובץ הפאוור פוינט לקובץ סירטון FLV (פלאש) או WMV או AVI כאשר העדיפות שלי היא להפוך אותו לקובץ פלאש (.flv) , מכיוון שאני רוצה להמשיך לטפל בסרטון בפלאש או לפחות להציג את הסרטון ה-flv עלתוכנ גבי תוכנה שתומכת במצגת סרטוני פלאש (FLV) ולכן אשמח אם תוכלו להגיד האם ניתן להעלות לתוכנה פלאש קבצי פאוור פוינט וליצא אותם בתור סירטוני פלאש? לבצע המרה לקובץ וידאו אחר (לא חייב FLV, AVI, WMV ) שאני לא מכיר שאיתו אפשר להמשיך לעבוד או להציג כסרטון גמור אותו בתוכנת עיבוד סרטי וידאו (שיש לי הדומה למובי מייקר) שאיתה אני עובד . ואשמח לרעיונות מה אתם הייתם עושים.? תודה

מוריקה

New member
עיטורים מסביב לתמונה

אני מחפשת כל מיני עיטורים שאפשר לשים מסביב לתמונה או בצדדים כמסגרת. מאיפה אפשר להוריד ואיך אפשר לשים על תמונה כדי שיהיה שקוף? תודה!

try me1

New member
מחפש אתר/תוכנה

שאפשר לשרטט בו צורה דו ממדית ועוזר להפוך אותה בקלות לתלת ממדית - לפי תזוזה של המשתמש. משהו דומה שיש לוורד של מייקרוסופט : שניתן להוסיף/להוריד עומק, תלת מימד לwordart. אני כעקרון רוצה לשרטט עם זה צורות אבסטרקטיות לבניינים.

נטלייי

New member
שאלה קטנה

יש לי CS3 ופתאום נהייתה לי בעיה שאני לא מצליחה לכתוב שום טקסט, גם לא באנגלית. כשאני מקישה על האותיות פשוט יוצא לי קו. יש למישהו רעיון מה הבעיה?

פלכשמה

New member
תבדקי את ה"מוד" שלו

חוץ מזה תמיד יש אפשרות להשתמש במחק כמברשת היסטוריה, ע"י סימון V , בסרגל האפשרויות, ב "מחק והעבר להסטוריה".

ed99

New member
עם אקשן או קונטקט שיט

עם האקשן בונים מעין תוכנה קטנה = רצף פעולות. מקליטים פעם אחת את הפעולה, שומרים כאקשן ומפעילים בכל פעם שצריך. הקונטקט שיט יכול לפרוס לך את הקבצים על מסמך יחיד. אתה קובע כמה מסמכים אתה צריך בכל דף.

Aeiona

New member
liquify

אם את מתקשה את יכולה ללכת לפורום ריטוש תמונות

ed99

New member
בלפתוח קובץ חדש

לצבוע רקע להוסיף טקסטורות להוסיף מברשות להוסיף ציורים להוסיף אלמנטים עיצוביים אחרים וכל דבר בשכבה חדשה על מנת לשלוט. טוב, זה מאד בגדול מציע לך לגגל ולחפש הדרכות

ed99

New member
מסגרות לתמונות

יש כמה דרכים ותלוי למה ועל מה. הכי פשוט זה הסטרוק (מהאדיט) אבל אפשר גם להגדיל את הקנבס ולהשתמש בסטרוק שבסגנונות ולעצב אותו באופן אישי או באמצעות סטיילים מוכנים שניתנים להורדה ומתאימים למסגרות. יש גם את האפשרות של אקשנים שניתנים להורדה

פלכשמה

New member
כן , ודאי, תוכנה חינמית מצויינת. הפאוורפויינט

קליק ימני על התמונה >גודל ומיקום, מורידה את ה-V מכל ה"יחסיות", וכותבת את הגובה והרוחב שאת רוצה.

ed99

New member
היי!

שאלה מצחיקה. פוטושופ היא תוכנה בפני עצמה. התכוונת לאיזה תוכנה גרפית טובה ולא מקצועית ובטח גם חינמית אז יש את גימפ שהיא הכי דומה לפוטושופ ויש לפיקאסה כמה אפשרויות גרפיות.

ed99

New member
תשובה

בשכבה חדשה יוצרים אליפסה שחורה מעל ממקמים את תמונת הרימון - כלומר שכבת הרימון מעל לשכבת האליפסה אח"כ עושים קליפינג מאסק - ניגשים לחלון השכבות. עומדים עם העכבר על הגבול שבין שכבת האליפסה והרימון, לוחצים על alt וכשרואים שני עיגולים כאלו לוחצים על העכבר. עכשיו אפשר למקם את התמונה בתוך החלון עם כלי התזוזה V

למעלה