שברי כוס החתונה

moncha

New member
שברי כוס החתונה

לא יודעת ולא רוצה להכנס לסוגיית האסור והמותר. אבל זה מה שיצא. עדיין חושבת לעשות פעם לולאה מהרגל למעלה אז השארתי ללא עיבוד. צילמתי מזוויות שונות אנסה לא להתיש מידי עם תמונות.

h e l e n a 1

New member
רעיון מדליק!../images/Emo24.gif

מה שניתן להגיד-"כל כך פשוט. כל כך יפה- למה לא אני המצאתי את זה?" נהדר

bis fd

New member
יפה מאוד

במגזר הדתי נהוג לקחת את שברי הכוס, ולשבץ בתמונה של ירושלים שזה סמל של הכוס..ירושלים

moncha

New member
צללים בחושך

קצת מטושטש אבל בכל זאת מעלה תמונה

moncha

New member
אוהבת את הצללים אז עוד אחת

גם היא מטושטשת. מזל שלא בחרתי בצילום כמקצוע.

moncha

New member
ילנה ילנה

כל אחד ממציא את הגלגל שלו ובטוחה שיש לך המצאות נפלאות לא פחות מכוס שבורה אחת שחיכתה המון וקיוותה אולי להיות משהו אחר אבל אני בחרתי בשבילה. בחדר ניתוחים היתי יכולה להיות מקסימום מן התחת. עם איחוי שברים כזה הייתי בטח יוצרת מוטציות אדם.

moncha

New member
הבסיס למי שמתעניין הוא מנגט גדול

גם הוא אדום. וככה איחדתי ובניתי את בית המקדש הפרטי שלנו והוספתי לו אור ואהבה באדום.

oritt3

New member
מונצקה מתוקה

איזה יופי ! מרגש לראות איך בנית בכל כך הרבה אהבה את בית המקדש הפרטי שלכם. מי ייתן שיהייה בו תמיד המון אור אהבה וצחוק ילדים אמן! את נהדרת ותודה ששיתפת אותנו.

ממש יפה ניראה משרה אוירה רומנטית ..

להפליא עם תוצאות כאלה הלוואי שהיית מין התחת אותי-( קורעת)

moncha

New member
מעיין אור

שמחה שאהבת את העבודה. אני יודעת שאין פה מלוכלך יש רק מוח לא נקי והכל בגלל קוצו של יוד. עבודות כאלה אני לא עושה.

מירב

הלו הלו זה רק הצחיק אותי - אני סטרייטית לחלוטין ואפילו אמא לילד מבן זוגי האהוב אל תלכי לך רחוק מידי

moncha

New member
גם אותי זה הצחיק. ויותר חשוב להבהיר

אני לא מרב. יודעת שנוטים להתבלבל בגלל הניק אבל לא מבינה למה.

../images/Emo207.gif מעיין אור יקירה...

לפני כשבוע נוכחתי לדעת שאת באמת צלמת גרועה!! זה קרה כשראיתי שרשרת שלך על מישהי בנחלה... הצילומים לא מעבירים אפילו עשירית מהיופי של החרוזים והשרשראות שלך!!
ראיתי עבודה כל כך יפה ומקורית... פשוט מקסים! ובניגוד אלי, גם החריזה מעניינת .... מאד מאד אהבתי, מתה לראות עוד דברים שלך!

אפשר לקבל תיאור של השרשרת

ותודה רבה הסמקתי דרך אגב כרגע אין לי מצלמה בכלל - אני עובדת על זה אחרת הייתי מראה בשמחה

למעלה