שאלות ובקשות

eran 03

New member
שאלה קטנה

רציתי לדעת עם מירי מופיעה ב3/5 בבאר שבע כי התקשרתי להיכל התרבות ואיזה מישהי אמרה לי שאין מופע? תודה וכל הכבוד למירי על הפלטינה ושתמשיך ככה המופלאה הזאת.

מור שמש

New member
תמונה לוויקיפדיה

לחברי פורום מירי מסיקה שלום, כרגע, בערך מירי מסיקה באתר ויקיפדיה אין ולו תמונה אחת שלה. מאחר וויקיפדיה שמים דגש על זכויות יוצרים, לא ניתן להעלות כל תמונה כך סתם, ודרוש אישור של הצלם. בטח יש כאן מישהו שצילם את מסיקה פעם בהופעה או במקום אחר, אז תהיתי אם יתגלה צדיק אחד שיסכים לתרום תמונה לאתר, תוך מתן אישור להשתמש בתמונה. התמונה כמובן תוסיף הרבה לערך. פרט לזאת, אתם כמובן מוזמנים להיכנס לערך, ולתרום מהידע שלכם. ככלות הכל, זוהי האנציקלופדיה החופשית!
בתודה מראש!

pRimaVeriTaVIV

New member
תשובה../images/Emo121.gif

תתקיים הופעה בהיכל התרבות בבאר שבע ב3/5, כנראה שאמרו לך שלא כי עדיין אי אפשר להזמין כרטיסים ומירי קיבלה זהב ולא פלטינה, בינתיים

Inbar789

New member
נצל"ש!../images/Emo103.gif

"חוזר בחזרה" מיום ראשון בפלייליסט!

Rony 05

New member
לא יודעת...

הכי גבוה שזה יכול לעלות זה 129... את יכולה לנסות מחר להתקשר ולשאול...

דנדוש 28

New member
בקשה לאורי / מירי....

היי אני חדשה בפורום...הצטרפתי אחרי ההופעה המדהימה שראיתי ביום רביעי בהרצליה... ממש כיף לראות שאתם נכנסים לאתר וקוראים את ההודעות והייתי שמחה אם הייתם יכולים לענות על שאלות שמעניינות לפחות אותי... אני לא מדברת על שאלות אישיות לגבי החיים שלכם אלא לגבי המוסיקה וההופעות. הייתי שמחה לשמוע על החוויות שלכם מההופעות....על מה /מי אתם מסתכלים בזמן ההופעה? האם אתם עושים חזרות באותו היום במקום האירוע? כמה זמן לקח לבחור את השירים ועוד חוויות שיכולות לעניין מעשיית הדיסק וההופעות.... מאוד נהנתי לשמוע בהופעה את מירי מספרת על חוויות שעברה... מאמינה שהרומן שלי אתכם רק התחיל....תודה

Rony 05

New member
מקווה שאורי יענה..

או אולי מירי תפתיע הייתי שמחה גם לדעת את כל הדברים ששאלת, ואם הם עדיין מתרגשים לפני הופעה, איזו הופעה זכורה להם במיוחד מהסיבוב הופעות הזה ואם יום אחד נזכה לשמוע את אורי שר (שמעתי שהוא אוהב גם...)

pRimaVeriTaVIV

New member
על משהו אחד אני יכול לענות../images/Emo121.gif

הם עושים חזרה באותו היום באותו מקום

טל נער

New member
"שירה"

אני לא יודע אם שמתם לב אבל... אחרי שהלבום הראשון יצא, מירי החליטה לחדש שיר של קורין אלעל שנקרא "שיר לשירה" (שד"א הייתי בטוח עד לא מזמן שזה שיר לשירה כלומר לשיר שיר ולא ידעתי שזה שם.. חח) ואחרי תקופה קצרה החלו להימכר גרסאות חדשות לאלבום שבו השיר הזה גם מופיע... מה שנראה רגיל לחלוטין.. אבל באלבומה השני היא יצאה כבר עם שיר מיוחד שנקרא "שירה" ועושה רושם שהוא מדבר על ילדה מסויימת ומזכיר גם במקצת את "שיר לשירה" מה שלפתע גרם לי לחשוב שאולי יש משהו במשמעות של השיר משהו אישי של אורי ומירי.... בטוח יש משהו.. עוד משהו הוא שמירי גם בכתה קצת בהופעה שלה כשהיא שרה את השיר הזה.. אז תסכימו שיש משהו מיוחד בו? מעניין מה...

Rony 05

New member
יש בשם משהו מיוחד...

מירי סיפרה ששירה זאת אחת שאורי הכיר והוא ניהל איתה שיחות נפש, והיו דברים שהוא לא הספיק להגיד לה..אז הוא כתב על זה שיר.... אבל לדעתי יש עוד משהו עם השם שירה...

pRimaVeriTaVIV

New member
אממ../images/Emo121.gif

אני בספק אם "שיר לשירה" קשור, זה כנראה במקרה ובקשר ל"שירה" רוני כבר סיפרה, לא יודע מה עם מירי-אבל לאורי בטוח יש משמעות לשיר

hilali1

New member
זה שיר מיוחד על מישהי מיוחדת אבל

אני חושבת שיש משהו שמדבר לכולנו.

oranitoosh

New member
שאלה בקשר לפסטיבל בחולון

מישהו יודע אולי כמה עולה כרטיס למופע? ואם נשארו כרטיסים בכלל? ואיפה בדיוק זה מתקיים בחולון? :)

למעלה