כל סוף הוא התחלה חדשה

צטלע

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif כל סוף הוא התחלה חדשה ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אז כן, כל סוף הוא אכן התחלה חדשה. ולכל דבר יש סוף.
כפי שאתם רואים ומבינים, ימי הזוהר של הפורום שלנו (והיו הרבה, מספיק רק להציץ בצד שמאל ולראות את הזכייה שלנו) חלפו ותמו. הפורום הזה היה פורה, ומשגשג, ומצליח, והאווירה הייתה מעולה וגולשים רבים ומגובשים, אבל כפי שאפשר לשים לב הגולשים התמעטו והשיחות על הסדרה או על הלהקה פסקו. כך שלצער כולנו, הגיע זמנו של הפורום להסגר. עם סגירתו של הפורום, אני גם פורשת כמובן. עדיין לא סיפרתי, אבל ביום ראשון התגייסתי לצבא. וכמובן שאין צורך אפילו לומר עד כמה קשה וכואב לי לסגור את הפורום. הצטרפתי לניהול שלו לפני שנתיים, וזה אכן היה הבית הוירטואלי שלי. עברתי כאן החל מבגרויות ועד למלחמה, ותמיד הייתם כאן כדי לעודד ולשמח ולצחוק, ואפילו קצת לריב, אבל גם את זה עברנו.
כל מילה נוספת שאגיד רק תהפוך את הפרידה לעצובה יותר. אז לא אכביר במילים, רק אומר שזה היה פורום מדהים וחוויה בפני עצמה בשבילי להיות המנהלת כאן וגולשת וכמובן להיות נוכחת במפגשי הפורום. אז זהו, מאחלת לכל אחד ואחת מכם בהצלחה רבה בהמשך הדרך, מקווה שעוד נמשיך להיות בקשר גם אם לא על גבי הפורום. אתם מקסימים ונהנתי כ"כ כ"כ!!
שנה טובה לכולם!

didalf

Well-known member
עצוב, אבל הגיע הזמן../images/Emo10.gif../images/Emo109.gif

אח כמה אהבתי את הפורום הזה בזמניו הטובים
הפורום הכי כיפי שהייתי בו. האוירה, האנשים, היה כיף
ובזכות הפורום הזה הכרתי כמה אנשים מדהימים. אבל הוא מת כבר מזמן ומפתיע שעוד לא סגרו אותו. ומיטל התגייסת:O גיוס נעים

סגירת הפורום

עקב מיעוט פעילות הנלווה לתום הסדרה, הפורום ייסגר בימים הקרובים. אנו מודים לצטלע ולמנהלי הפורום לדורותיו על ניהול מושקע, איכפתי ומסור לאורך תקופה ארוכה, ומאחלים לה בהצלחה בהמשך דרכה, בתפוז ובכלל.
נזמינכם לגלוש באופן פעיל בשאר הפורומים ב-
אנשים. שנה טובה

למעלה