מטרות שבוע חדש

ady18

Well-known member
מטרות :

אצלי זה שבוע
מאוד מאוד חשוב
הפרויקט עולה לאוויר, אז כול התחושות עולות
ומצד שני שיגמר הפחד מריקנות לכן מיד שיגמר אלך לפגישה ואדבר איך אפשר למנוע רייקנות, מה יכול כן לעזור? מקווה שיעבור עלי בקלות... גם"האחרי" והנפילת המתח ....
ואני מכינה השבוע"רביולי" פעם ראשונה במעט רוטב . מקווה שזה גם יצליח.
להמשיך לגלות אופטימות סבלנות...
וביינתים זהו...

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
תרשמי לחוגים במתנס

לי חוגים בציור וכתיבה במועדון מאוד עוזרים

ady18

Well-known member
ריקנות זה דבר טבעי , אחרי דבר גדול. אני מקווה שלא תהיה נפילה

חוגים זה כסף
וגם לא מענין אותי
לא דבר שחסר לי
אבל תודה.
אולי לא נפסול מי יודע... קודם שנעבור את הסיום ונשתדל , ובגלל זה בחרתי בהדרגה בפרידה שתמשך גם בשבוע הבא. אבל תמיד מחשבות זה לא דבר מזיק.... רק במידה הנכונה.וחזרה לשגרה בצורה מבוקרת זה תמיד קורה....

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
לי יש חוגים במחיר מסובסד

חוג ראשון 50 שח חוג שני 25.שח לחודש
חוגים זה טוב כי פוגשים חברים וחברות ולא נשארים בבית בלי לעשות כלום

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
מטרות

ללכת ברגל בקרוב יותר כי הכאב בעקב וגם כאב הגב עוברים בהדרגה.
לשמור על דיאטה וגם על הטיפול בקנדידה
להוריד במשקל
לשמור על הרגשה טובה ולהיות רגוע

אבי519

New member
בהצלחה

אבל מצד שני אם אתה רואה שהעסק לא מצליח לך (אנימתכוון למשקל והסכרת כל היתר)אולי כל מה שאתה עושה זה לא נכון עבורך, ואולי כדאי ל"החליף דיסק".
אני סבלתי מלחץ דם גבוה, שומנים בדם, עודף משקל ,וגם סוכר (לא ממש סכרת אבל קצת מעל הגבול של קופת חולים ), ניסיתי כל מיני שיטות של דיטות ואורח חיים עד שירד לי האסימון בסוף ולקחתי את עצמי בידיים ואכן הצלחתי בסוף.
לא אומר שאתה צריך לעשות בדיוק את הדיטה שאני עשיתי, אבל אולי כדאי שאם מה שאתה עושה כרגע זה לא עובד לך, אז תנסה אולי דרכים שונות ממה שאתה עושה עכשיו.

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
תשובה

סוכרת ועודף משקל וקנדידה הם תופעות לוואי של תרופה שאני נוטל.
אני במאבק כל הזמן נגד השמנה.
הדרך שלי היא להבריא.
בשביל זה אני מקבל טיפול- אבל הקצב הוא אטי. אבל מתמיד וכל הזמן אני מרגיש יותר טוב.
הרופאים והמטפל שלי אומרים שיש לי סיכוי להבריא.
שאבריא הוריד את התרופה ואז שלום לסוכרת קנדידה והשמנה.
לגבי טבעונות אני פחות רעב באוכל טבעוני וגם הורדתי 13 קילו כבר אבל זה קשה להוריד משקל עם תרופה משמינה

אבי519

New member
אני גם קיבלתי תרופות נגד לחץ דם שומנים בדם נגד אולקוס

בעזרת תזונה נכונה ודיטה אני כיום לא זקוקו לתרופות לחץ דם ושומנים בדם וגם הפחתתי את התרופה נגד אולקוס .
בעבר ניסיתי כל מיני דרכים ושיטות , התיעצתי עם דיטניות, מוחים ללחץ דם וכ"ו, בסוף מצאתי את השיטה שעזרה לי , אבל רק ע"י זה שכל פעם שמשהו לא עבד פשוט "העפתי אותו " ועברתי למשהו אחר לגמרי.
ואני לא מנסה לאמר לך כלום נגד טיבעונות , זה עניין מוסרי ואמונתי וריגשי , כמו כשרות לאדם דתי, ואפשר עם טיבעונות גם לעשות דיטה טובה ונכונה (אולי זה קשה יותר כי פשוט יש לך עוד מגבלה אבל לא בלתי אפשרי )
מה שרציתי לאמר שנראה לי שהרבה זמן את מנסה וזה לא בדיוק עובד, ולכן אולי כדאי לך להתיעץ פשוט עם יועץ תזונה או בעל מקצוע אחר בגישה שונה ממה שאתה מכיר עד היום .

אבי519

New member
מצאתי ספר טוב "הטאו של פו" ממליץ מאד לכולם

הספר כתוב בהרבה הומור חכם, עם ציטוטים רבים מהספר "פו הדוב" ומסביר בעזרת הציטוטים האלו שיטה פילוסופית לגשיה לחיים לפי הטאו - בקיצור- זרימה עם החיים, והשגת ההשגים תוך מאמץ מינימלי.
ממולץ.

למעלה