~שרשור צמיחה אישית~

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
הליכה אבל פחות בגלל דורבן

אני מטפל בו עם מדרסים ואסור לי ללכת הרבה מהאורטופד

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
שומר על תזונה נכונה גם לדיאטה וגם לטיפול בפטרת

עכשו מנסה לשלב טופו בתזונה במקום חומוס וחלב סויה ללא ממתיק וסוכר כדי שייהיו פחות
חומרים מזיקים בחומוס יש חומר משמר.

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
תזונה לפטרת

תזונה לפטרת זה תזונה בלי מרכיבים שמעודדים פטרת כמו חלב פרה סוכר דגנים לבניים קפה חומץ פטריות לחם שלא ממחמצת ועוד....תחפשי באיטרנט דיאטה לקנדידה. בנוסף לוקחים פרוביוטיקה וחומרים שהורגים פטרת כמו שמן שום ושמן אורגנו.
בשמן אורגנו מטפלים גם בפטרת הציפורון- פשוט שמים על הציפורן.
תתעניני אצל נטרופט לפעמים יש גם נטרופט בחנות הטבע.
הטיפול לוקח חצי שנה. ואחרי 4 חודשים או 3 כבר הסימטומים צריכים לעבור ברובם.
אחרי הטיפול ממשיכים בדיאטה לפטרת אבל אולי בצורה יותר חופשית עם פירות ופרוביוטיקה אבל לא בחומרים שהורגים פטרת- כלאמר אין צורך בשמן שום ואורגנו.
&nbsp
לי יש פטרת בלשון ובכף הרגל יובש וגם יובש באצבעות הידים.
שתרופות לא עזרו. אז הומלץ לי לעשות טיפול טבעי.
&nbsp

אבי519

New member
נגד פטריות הכי יעיל זה אקונומיקה וחומץ.

אקונומיקה וחומץ אלה שני חומרי חיטוי מאד יעילים משמידים את רוב סוגי החיידקים והפטריות . (נב- אסור בשום אופן לערבב אותם)
לפטריות בפה, פצעים בפה, וגם נגד כאבי גרון ... - חומץ, לוגמים קצת חומץ מגרגרים ושוטף את הפה עם זה ויורקים.
לפטריות ברגליים בין האצבעות - שוב חומץ , להשרות את הרגליים בחומץ או למרוח ולהשאיר כמה שיותר זמן.
לפטריות בציפרניים - אקונומיקה- לוקח מקלון צמר גפן טובל באקונומיקה (אקונומיקה לבנה רגילה של סנו\קלין בלי סבון ובלי בושם ) מורח על הציפורן ומתחת לציפורן כמה שנכנס , נותן להתיבש .אחרי שהפטריה עוברת ממשיך למרוח חומץ על הרגל פעם ביום כחצי שעה-שעה לפני המקלחת למניעה.
חומץ - כמו אקונומיקה גם טוב נגד עובש בקירות של האמבטיה ... הריח עובר מעצמו תוך כחצי שעה אחרי היבוש .
שימוש נוסף לחומץ- דיאודורנט טיבעי - מורחים חומץ בבתי השחי כרבע שעה לפני המקלחת . (בגלל שגם הריח של הזיעה זה בעצם תוצר של חיידקים ופטריות)

אבי519

New member
הכי קל זה להכין חומוס בבית

משרים, מבשלים, טוחנים עם טחינה מיץ לימון, שום ומלח .

אני לא מבין למה אנשים קונים סלטים מוכנים , כלכך קל להכין אותם בבית .

למעלה